Nejnovější recenze ze sekce Notebooky

Asus Vivobook 16X M1605YA-MB048W

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

za malo para puno muzike

Asus Vivobook S 15 K3502ZA-MA386W

Lenovo Yoga 7 82YM0053CK

Lenovo Yoga 7 82YM0053CK

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v CZC.cz

• Malé, lehké na běžnou kancelářskou práci, nebo do školy OK
Acer Aspire 3 NX.KDEEC.007

Acer Aspire 3 NX.KDEEC.007

Ověřený zákazník Alza.cz Janina

"vytuněný" notebook - paráda

Asus Tuf Gaming F15 FX507ZV4-LP037

Asus Tuf Gaming F15 FX507ZV4-LP037

Alois Tomek Alois Tomek

Přidáno: 12. prosince 2023

(naposledy upraveno 12. prosince 2023)

• Core i7
  • RTX 4060m
  • Baterka tedy aspoň myslím, běží mi na něm neustále Blender, takže dostává záhul.
  • Absence Micro SD Slotu
  • Pouze 2 USB porty, mě však stačí zatím.
  • Konektor pro nabíjení v levo, nedá se svěsit dolů ze stolu, protože napájecí adaptér je uprostřed a tahá svou tíhou dolů, je to celkově velmi nedomyšlené.
  • Nevyjímatelná baterie, to ale je bohužel v dnešním eko světě běžné, radší zlikvidujeme baterku, místo toho aby notebook mohl jet bez ní jako stolní počítač.

Pokud hledáte notebook na hry, nebo tvorbu grafiky Unreal Engine / Blender, tak je to přesně pro vás, ale bavíme se o notebooku do 30k. Sám narážím na limity výkonu každý den, takže určitě to nebude pro profesionální grafiky apod.

MSI Katana GF66 11UE-491XPL

Ověřený zákazník CZC.cz Zdeněk7

• dostatečný výkon a moderní 6 jádrový procesor Intel Core i3-1315U
  • oceňuji, že paměť má 1x8GB modul a druhý slot volný + uložiště 512GB SSD
  • má moderní porty 2× USB 3.2 porty, 1× USB 3.2 typu C a WiFi 6, Bluetooth 5.3
  • plastový a tedy relativně lehký
  • čtečka otisků, plná velikost klávesnice i s num blokem a možností zapnout podsvícení
  • skvělé na filmy, práci i staré hry
  • velmi oceňuji IPS displej
  • Výborný poměr cena/výkon (koupen v akci)
  • bez Windows (třeba zakoupit dodatečně)
  • trochu slabší baterie a jas IPS displeje průměr (ale s ohledem na cenu ok)

Výborný levný notebook HP 15-fd s IPS displejem a s moderním procesorem Intel Core i3-1315U. Procesor od Intelu považuji na běžnou práci za velmi zdařilý a do levného notebooku ideální. Vyhnul bych se všem N100, Celeron, Pentium apod. Core i3 je aktuálně nejlepší poměr cena výkon. V podstatě platí vše co platí pro HP 250 G10 (který také vlastním), ale HP 15-fd má jednu velkou výhodu a tou je IPS displej, který je mnohem lepší než SVA u G10. Další výhodou je oproti G10 uložiště 512GB SSD, které na běžnou práci dostačuje. Navíc HP15 fd obsahuje i použitelnou čtečku otisků, což je další parádní vychytávka na tak levný notebook.
Konektivita a hlavně samostatné sloty na paměť jsou u levných HP vítaný bonus. Ihned jsem za 4 stovky přikoupil další 8GB modul (Patriot SO-DIMM 8GB DDR4 3200MHz CL22 Signature Line) a rozšířil paměť na 16GB. Svižnost a využitelnost do budoucna letí pak prudce nahoru. Je třeba sehnat licenci Windows a nainstalovat OS (Ntb nemá ethernet port - doporučuji mít v záloze USB-C TO GIGABIT ETHERNET nemusíte pak hledat ovladače WIFI při instalaci Windows 11). Cenově jsem se dostal i s dalším upgradem na cenu okolo 9 tis. (I3-1315U+16GB RAM s IPS displejem, 512 SSD a Win 11) čemuž aktuálně asi nekonkuruje nic.
Velmi svižný levný pracovní notebook co zvládne filmy, net i staré hry levou zadní. Kupoval jsem pro rodinu, protože mám G10 taktéž s i3-1315 a nemůžu než HP 15-fd0981nc doporučit. Perfektní práce od Hewlett Packard v levné třídě. Nenašel jsem aktuálně nic lepšího než to co nabízí CZC a na levný notebook je to opravdu skvělé. Určitě doporučuji!!

Gigabyte Aorus 17 BSF-73EE654SH

Gigabyte Aorus 17 BSF-73EE654SH

Ověřený zákazník Alza.cz Hana

Přidáno: 11. prosince 2023

(naposledy upraveno 11. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

zboží mi nebylo ještě doručeno!!!

Lenovo ThinkBook 15 G4 21DL0044CK

Lenovo ThinkBook 15 G4 21DL0044CK

Ověřený zákazník Alza.cz Jan

Zakoupeno v Alza.cz

Jsem spokojen s výrobkem i se službami Alzy.

Asus FX706HF-HX014W

Asus FX706HF-HX014W

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Dobře spracovaný
  • podsvícená klávesnice
  • NB byl nabízen bez OS
  • Je předurčen jenom pro Win11
  • ASUS support dost nevlídný.

Já hledal nb na který bych si mohl nainstalovat Linux a jak mi bylo řečeno, funguje jenom s Win11.

NEDOPORUČUJI pro někoho, kdo chce tento NB provozovat s něčím jinÝm než Windows 11.

Dell Vostro 3520 GTMJ9

Dell Vostro 3520 GTMJ9

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2023

Zakoupeno v CZC.cz

Měl jsem před novým notebookem k plné spokojenosti 4 roky ten "samý". Nový se odmítal připojit k WIFI i když vše ostatní ( televize, starý notebook, mobil) komunikovalo. V obchodě se ale při konsultaci připojil a doma potom najednou také. Nastal ten nejhorší případ, kdy se to "opraví" samo, ale nyní zatím naprostá spokojenost.

HP ProBook 470 G10 818A1EA

HP ProBook 470 G10 818A1EA

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Игорь

Přidáno: 10. prosince 2023

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

Я удовлетворён этим ноутбуком. Это то,что я хотел. Цена порадовала. Рекомендую этот товар.

HP 250 G9 6S7A0EA

HP 250 G9 6S7A0EA

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Splňuje očekávání, za příznivou cenu, spokojenost

HP 255 G8 7J059AA

HP 255 G8 7J059AA

Ověřený zákazník Alza.cz Iveta

Zakoupeno v Alza.cz

• Nejsem spokojená hrozně pomalý a sekal se
Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A

Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A

Ověřený zákazník Alza.cz Iveta

Přidáno: 9. prosince 2023

(naposledy upraveno 9. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Lehký a rychlý, hezký líbí se mi že má podsvícenou klávesnici
Lenovo ThinkPad P16 G2 21FA0033CK

Lenovo ThinkPad P16 G2 21FA0033CK

Ověřený zákazník Alza.cz FNJ

Zakoupeno v Alza.cz

• Prostě nej...., rychlost spojená s dotykovou plochou...!! Kvalita provedení, 3. Léta záruky plus dva...
  • Servis u zákazníka..., chlazení slyšet jen při zatížení, Mega výkon,
Lenovo LOQ 15IRH8 82XV005LCK

Lenovo LOQ 15IRH8 82XV005LCK

Ověřený zákazník Alza.cz Lukáš Grombíř

• Cena/Výkon
  • Svítivost displeje
  • Numerická klávesnice
  • 2x M2 slot pro SSD
  • 3x USB 3.x + USB C
  • Působí robustně, nic nevrže, ani se nekroutí
  • Bonusy: Záruka 3 roky, zdarma hra Assassin's creed mirage a Zoner photostudio X
  • Hmotnost, na to že je z venčí z plastu
  • Kompaktibilní pouze s Win11
  • S takovou hmotností mohl mít větší baterii
  • Malé uložiště, ale má další slot
  • Mohl mít větší displej, více palců
HP Victus 15-fb0810nc 737W1EA

HP Victus 15-fb0810nc 737W1EA

Ověřený zákazník Electro World Pavel

Přidáno: 8. prosince 2023

Zakoupeno v Electro World

• Vánoční dárek, zatím nerozbalen ale v prodejně vyzkoušen.
  • Pěkný - modrý,snad udělá radost.
  • V cenové kategorii do 16tis za mě top.

Zatím nevím.

HP Spectre x360 14-ef0001nc 72F65EA

HP Spectre x360 14-ef0001nc 72F65EA

Ověřený zákazník Alza.cz Vít Novotný

Přidáno: 8. prosince 2023

(naposledy upraveno 8. prosince 2023)

• Kovové a kvalitní zpracování
  • OLED displej s živými barvami
  • Relativně dlouhá výdrž baterie
  • Kompatibilita jiných OS
  • Každodenní problémy, které mi zabraňují v plynulosti práce

V minulosti jsem měl HP v oblibě, ale 3 měsíčním užívání tohoto notebooku mě otevřelo oči.

Konstrukce je celkem bytelná a je znát, že si HP v tomto ohledu dalo záležet, i přes tuto skutečnost opotřebovává jak pero, které se díky silnému magnetu dře o monitor, tak kovové okraje displeje, které při zavření notebooku také tvoří jemné oděrky.

Ale velkým problémem při mém každodenním užíváním jsou převážně problémy, které jsou způsobeny pravděpodobně ovladači, které HP poskytuje na svých stránkách.

Touchpad pracuje jak se mu zlíbí. Když ho potřebuji, tak je převážně zpomalený v důsledku input-lagu, zapříčiněný pravděpodobně ovladači. Někdy nereaguje vůbec a dokonce operuje i sám. Proto se občas stane, že se notebook sám přepíná mezi okny, nebo stlačuje pravé myšítko.

Pero, které používám také každý den a své zápisky pracuje tak na 50%. Buď pracuje tak, jak má nebo tvoří takzvané "Kaňky".

Kamera je v mém případě také zcela nefunkční. Jediné, co zde funguje je její mechanické krytí, které pomocí funkční klávesy lze zavřít.

Jako poslední věc, která mě na tomto laptopu zklamala je funkčnost jiných operačních systémů. Kompatibilita ovladačů je zcela neexistující, proto např. Linux (Arch, Fedora, ...) nepracuje, jak by měl. Největším problémem bylo zavírání notebooku, při kterém se uvedl počítač do spánků a již z něj neprobudil.

Netřeba zde dodat také velice špatně fungující HP podporu, při které jsem byl odkázán na HP servis a ukázalo se, že opravují a servisují pouze tiskárny.

Abych shrnul tuto dlouhou recenzi; na to, že to má být jeden z "Lepších" notebooků od HP, slovy nelze vyjádřit, jak mě tento model zklamal. Je možné, že se tyto problémy u ostatních stejných modelů nedějí, ale i tak jsem měl velmi negativní zkušenost.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25