Lenovo V15 G2 82KD008QCK

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Pro
Ultrabook
ne
Typ panelu
TN
Produktová řada
Lenovo V

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Pro
Ultrabook
ne
Typ panelu
TN
Produktová řada
Lenovo V

Popis produktu

Moderně řešený pracovní notebook Lenovo ThinkPad V15 G2 ALC je jako stvořený pro kreativní práci a pomůže vám ještě rychleji dokončit vaši práci. Nabízí nejen vysoký výpočetní výkon, ale také skvělé zabezpečení a dostatečný prostor pro data. To vše vám umožní pohodlně splnit jakýkliv úkol, ať už jste doma, nebo v kanceláři.

  • Vysoký výpočetní výkon
  • Skvělé zabezpečení
  • Vynikající obrazové podání
  • Možnost šifrování firemních dat (TPM 2.0)

Moderní design

Notebook nabízí velmi malou tloušťku jen 19,9 mm a hmotnost 1.7 kg, díky níž je laptop snadno přenosný. V kombinaci s moderním hranatým designem máte před sebou rázem plnohodnotný pracovní nástroj, který je navíc velice elegantní.

Vynikající kvalita obrazu

Obrazovka s úhlopříčkou 15,6” má úzký rám, který pomáhá zmenšit celkovou půdorysnou plochu zařízení a zároveň maximalizuje prostor na obrazovce. Jednoduchý design s minimem tlačítek poskytuje moderní prémiový obraz o vysoké kvalitě.

Rozměrný 15.6" displej s rozlišením FulHD (1920x1080) a antireflexní úpravou nabízí vysoký jas na úrovni 250 nitů. Díky tomu tak uvidíte každý detail.

Zabezpečený a vybavený mnoha porty

Notebook V15 Gen 2 disponuje firmwarem Trusted Platform Module (TPM) 2.0 pro šifrování důležitých firemních dat. Dodává se také s krytem webkamery pro větší soukromí. Notebook si také snadno nastavíte podle svých představ. Pro rychlé připojení vám poskytne několik portů USB a HDMI.

Baterie se slušnou kapacitou

Výrobce Lenovo vybavil svůj pracovní nástroj výkonnou baterií o kapacitě 38 watthodin, která nabízí poměrně dlouhou výdrž asi 7.5 hodiny (měřeno v programu MobileMark 2018). Notebook tak zastane značnou část běžné pracovní doby na jedno jediné nabití.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.