Lenovo Thinkbook 15 20SM003VCK

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10 Pro
Produktová řada
Lenovo ThinkBook
Ultrabook
ne
Typ panelu
IPS

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10 Pro
Produktová řada
Lenovo ThinkBook
Ultrabook
ne
Typ panelu
IPS

Popis produktu

Notebook Lenovo ThinkBook 15

Lenovo ThinkBook 15 je firemní notebook se špičkovým zabezpečením, vysokou odolností, dlouhou výdrží baterie a rychlým nabíjením. Notebook Lenovo řady ThinkBook 15 je stylový, tenký a lehký. Je skvělým řešením na cesty, pro každodenní firemní použití, pro studenty a své uplatnění najde i v domácnostech. ThinkBook 15 vás zaujme díky elegantnímu hliníkovému krytu a tenkým rámečkům displeje. Má výjimečný styl, který vždy a všude zaujme. Navíc je odolný a byl pečlivě testován na spolehlivost v náročných podmínkách.

Zvyšte svou produktivitu

Notebooky Lenovo ThinkBook 15 jsou postaveny na moderních procesorech Intel Core 10. generace, takže nebudete muset obětovat výkon kvůli přenosnosti. Jejich skvělý výkon ještě podpoří použitá paměť DDR4 s kapacitou 8 GB a 512 GB SSD M.2 pevný disk s rozhraním PCIe NVMe. Potěšeni budou především nároční firemní zákazníci a uživatelé, kteří jsou často na cestách. Dlouhé výdrže při práci na baterii je dosaženo kombinací moderního hardwarového vybavení, v čele s výkonným procesorem, a celé řady dalších úsporných vlastností a funkcí.

Tenký, lehký a elegantní

ThinkBook 15 má tenké rámečky s poměrem obrazovky k tělu 83 %, což znamená, že se můžete plně soustředit na ohromující 15,6" FHD displej. Můžete si také vychutnat bohatý a čistý zvuk se dvěma reproduktory Dolby Audio. Tento stylový firemní notebook je pouze 18,9 mm tenký a je dostupný v moderním šedém barevném provedení Mineral Grey. Ať už pracujete z domova nebo v kavárně, díky hmotnosti jen 1,8 kg můžete svůj notebook vzít jednoduše kamkoliv.

Skvělá konektivita

Pokud jste na cestách, port USB 3.1 s funkcí trvalého napájení může dobíjet ostatní zařízení, i když je váš ThinkBook 15 vypnutý. Porty USB 3.1 (USB-A, USB typ C) zároveň zajišťují rychlejší přenos většího objemu dat či přenos obrazu. Port USB 2.0 je skrytý a můžete do něj zapojit třeba konektor k bezdrátové myši, aby nedošlo k jeho ztrátě nebo poškození při přenášení. Pro ještě rychlejší internetové připojení na cestách je notebook vybaven WiFi 6.

Chrání vaše data i soukromí

Při práci je jedním z nejdůležitějších faktorů ochrana citlivých firemních i osobních dat. V tom dokonale pomůže sada zabezpečovacích funkcí ThinkShield. Neautorizovanému přístupu zabrání čtečka otisku prstu integrovaná do tlačítka napájení, takže notebook spustíte a přihlásíte se současně. Kryt ThinkShutter umožní získat kontrolu nad dobou, kdy je webová kamera zapnutá. Dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM) ve spolupráci se zabezpečovacími funkcemi Windows 10 šifruje vaše data.

Přednosti notebooku Lenovo ThinkBook 15 (20SM003VCK)

 • Výkonný a stylový notebook
 • 15,6" FHD antireflexní displej
 • Hliníkové víko displeje v barvě Mineral Grey
 • Výkon procesoru Intel Core i5 11. generace
 • Rychlé úložiště 512GB SSD M.2 PCIe NVMe
 • Robustní a odolná konstrukce testována dle armádních norem
 • Sada zabezpečovacích funkcí ThinkShield
 • Krytý USB 2.0 port ideální pro USB-Nano přijímače
 • Pohodlná podsvícená klávesnice
 • Technologie rychlého nabíjení a výdrž až 9h
 • Rozměry 364 x 245 x 18.9 mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.