Asus M3500QC-OLED528W

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
OLED
Produktová řada
Asus VivoBook
Herní notebook
ano

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
OLED
Produktová řada
Asus VivoBook
Herní notebook
ano

Popis produktu

Notebook ASUS Vivobook Pro 15 OLED (M3500, AMD Ryzen 5000 Series)

Notebook ASUS VivoBook Pro 15 OLED postavený na architektuře AMD Ryzen řady 5000 je elegantním nástrojem pro práci i zábavu. Má fantastický OLED displej a nabízí všechny potřebné funkce a konektory, které využijete při každodenní práci s počítačem a jeho vysoký výkon uspokojí vaše potřeby při práci i zábavě. Vivobook Pro 15 OLED M3500 je navržen pro každodenní použití na cestách, v kanceláří i domácnosti.

Ohromte své oči

Připravte své oči na OLED displej s širokým pokrytím barevného prostoru 100% DCI-P3 a certifikací Pantone Validated. Poskytne vám nesrovnatelný zážitek ze sledování díky mimořádně jasnému panelu, ultra vysokému kontrastnímu poměru a ultratenkým rámečkům. Díky certifikaci SGS Eye Care pro nízké emise modrého světla je také šetrný k vašim očím. Díky povaze speciálních organických osvětlovacích materiálů v displeji OLED notebooky ASUS OLED vyzařují až o 70 % méně škodlivého modrého světla než běžné notebooky.

Tenký, lehký, přenosný

Tenké provedení s profilem pod 20 mm a hmotnost na hranici 1.65 kg jsou skvělé parametry pro cestování. Díky tenkému rámečku displeje NanoEdge s velkým pokrytím 84% displeje vůči krytu se podařilo notebook zmenšit a jeho krásný design bude navíc budit pozornost okolí. I přes tyto kompaktnější parametry je však notebook připraven pro všechny běžné aplikace každodenního použití.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.