Toshiba Satellite L505-13G PSLS9E-01200RCZ

Windows 7 Home Premium

• Vysoký výkon , skvělá grafická karta , cena
    • zatím jsen žádné proti nenašel

Tento produkt doporučuji .

• - Perfektní designe
    • - Úžasný sound system na notebook
    • - Kvalita VS Cena bezkonkurenční
    • - Úžasný Windows 7!
    • - Grafická karta váš mile překvapí svým výkonem
    • - Proceros Intel i5 vás bude udivovat ještě velice dlouho svým výkonem
    • - HDMI připojení je možnost úžasného zážitku jak her tak filmů s obří LCD televizí
    • - Numerická klávesnice je perfektním bonusem
    • - Chybí blootooth avšak pokud jste jako já byl by vám v notebooku nanic
    • - Pomalejší lan avšak dnes v době wifi je u notebooku téměř zbytečná
    • - V balení není myška:D

Pokud chcet za výbornou cenu výborný notebook se kterým si vyřídítě veškeré pracovní a školní věci a ve volném čase zkusíte nejnovější hry vřele vám můžu tento doporučit. Z vlastní zkušenosti jsem na tomto notebooku vyzkoušel jak "GTA4" tak nový "Starcraft 2" a při plných detailech jsem si na obří LCD televizi přes HDMI kabel zažil neuvěřielný herní zážitek!!

• výkon, nízká hlučnost, kvalita obrazu a zvuku

• frekvence procesoru : 2,26 / 2,53 Turbo GHz
  • sběrnice FSB : 1,066 MHz
  • mezipaměť cache L2 : 3 MB

Operační systém

Originální Windows® 7 Home Premium 64-bit (předinstalovaný, obnova z pevného disku Toshiba) a

Originální Windows® 7 Home Premium 32-bit (záchranný disk DVD Toshiba)

Barva designu barva : Ušlechtilá černá s matně černou klávesnicí

Systémová paměť

• standardně : 4,096 (2,048 + 2,048) MB
  • maximální rozšiřitelnost : 8,192 MB
  • technologie : DDR3 RAM (1 066 MHz)

Pevný disk

• kapacita : 500 GB
  • otáčky : 5,400 ot./min

multifunkční jednotka DVD Super (se zápisem na dvě vrstvy)

• kompatibilita : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM
  • maximální rychlost : čtení: CD-ROM 24×, DVD-ROM 8× / zápis: CD-R 24×, CD-RW 4×, HS CD-RW 10×, US CD-RW 24×, DVD-R 8×, DVD-R 6× (dvě vrstvy), DVD-RW 6×, DVD+R 8×, DVD+R 6× (dvě vrstvy), DVD+RW 8×, DVD-RAM 5×
  • typ : multifunkční jednotka DVD Super Multi (se zápisem na dvě vrstvy)

Displej

• velikost : 39.6cm (15.6”)
  • typ : Displej s vysokým jasem Toshiba TruBrite® HD TFT, s podsvícením LED a s poměrem stran 16 : 9
  • vnitřní rozlišení : 1 366 × 768

Grafická karta

• výrobce : ATI
  • typ : ATI Mobility Radeon™ HD 5165 s podporou technologie HyperMemory™
  • velikost paměti : 1 024 MB vyhrazené paměti VRAM (s využitím technologie HyperMemory™ může být u 32bitového operačního systému se 3 GB systémové paměti až 2 298 MB celkové dostupné grafické paměti nebo u 64bitového operačního systému s 5 GB systémové paměti až 3 322 MB celkové dostupné grafické paměti)
  • typ paměti : grafická paměť DDR3 RAM (resp. kombinace grafické paměti RAM a systémové paměti)
  • připojená sběrnice : PCI Express®

Interní režimy zobrazení

Podporovány jsou následující interní režimy videa: rozlišení : 1 366 × 768

Maximální režimy externího zobrazení

• maximální rozlišení : 2 048 × 1 536
  • maximální obnovovací frekvence : 100 Hz
  • neprokládané rozlišení s maximální obnovovací frekvencí : 1 600 × 1 200

Rozhraní 1 x vstup stejnosměrného napětí 1 x externí monitor 1 x RJ-45 1 x externí mikrofon 1 x sluchátka (stereo) 1 x integrovaná webová kamera s rozlišením VGA a s vestavěným mikrofonem 1 x Slot Bridge Media 4 v 1 (podpora karet SD™ do 16 GB, karet Memory Stick® do 256 MB, karet Memory Stick Pro™ do 2 GB, karet MultiMedia Card™ do 2 GB) 1 (vlevo) x eSATA/USB 2.0 2 (vpravo 2) x USB 2.0 1 x HDMI (s podporou signálu ve formátu 1080p)

Rozšíření 2 x paměťové sloty (1 ke konfiguraci)

Komunikace v bezdrátové síti

• výrobce : systém Toshiba Bass Enhanced Sound

Klávesnice

• klávesy : 105
  • klávesy Windows : Ano
  • speciální funkce : standardní numerická klávesnice

Ukazovací zařízení typ : Touch Pad s funkcí vícedotykového ovládání

Baterie

• technologie : lithioiontová
  • maximální životnost : až 2:25 h (testy Mobile Mark™ 2007)

adaptér střídavého proudu

• vstupní napětí : adaptér střídavého proudu s automatickým senzorem (100/240 V) pro mezinárodní použití
  • výstupní napětí : 19 V

Dodávaný hardware

Adaptér střídavého proudu

Dodávaný software

Nástroje a ovladače společnosti Toshiba

Balíček Google Pack (Google Toolbar, iGoogle, Google Picasa)

Toshiba Recovery Media Creator

Toshiba Photo Service

Herní konzola WildTangent

McAfee® Internet Security (bezplatné aktualizace z Internetu po dobu 30 dní)

ConfigFree™

Connectivity Doctor

Toshiba Disc Creator

Uživatelská příručka od společnosti Toshiba

Nástroj Heslo nadřízeného

Toshiba Assist

Chicony Camera Assistant Software přehrávač disků DVD Toshiba

Toshiba Face Recognition

Microsoft® Works, sada Microsoft® Office Home a Student 2007 (60denní bezplatná zkušební verze)

BalíčekToshiba Value Added Package (Toshiba Power Saver, Toshiba Zooming Utility, Toshiba PC Diagnostic Tool, Toshiba Flash Cards, Toshiba Components Common Driver, Toshiba Accessibility, Toshiba Button Support)

Toshiba EasyMedia

Snadná zábava

Výstup HDMI

Snadné připojení

Integrovaný adaptér Bridge Media

Řada antén

Vestavěná webová kamera a mikrofon

Toshiba Face Recognition

Snadné použití

Nástroj Eco Utility

Software PC Health Monitor

McAfee® Internet Security

Služba ladění výkonu Toshiba TEMPRO

Podpora inteligentního zobrazení

Touch Pad s funkcí vícedotykového ovládání

Ovládací tlačítka

Funkce zabezpečení heslo uživatele slot pro kabel zámku Kensington heslo nadřízeného heslo pro pevný disk

Speciální funkce

Kompatibilní se systémem SM BIOS

Podpora zvuku HD Audio 4 mechanická ovládací tlačítka (Ztlumit zvuk, Přehrát/Pozastavit, Převinout vpřed, Převinout zpět)

Počítač získal logo ENERGY STAR. integrovaná webová kamera s rozlišením VGA pro Video over IP

Rozšířená podpora technologie Intel® SpeedStep® integrovaný mikrofon pro VoIP (Voice over IP)

Certifikace

Tento produkt je v souladu s požadavky příslušných směrnic EU pro označení CE.

• -super výkon
    • -super cena
    • -hratelné ty nejnovější hry
    • -lesklý povrch
    • -nemá bluetooth
    • -nižší výdrž baterie(jak už to v téhle kategorii bývá)

tento jsem si vybral na školu,hry a přenášení a vyplatilo se mi to.je to super na všechny 3 věci.
    notebook je tichý a má(na tuto kategorii) silné reproduktory.
    hodí se na hry,na práci a i na přenášení(ne na to každodenní).
    ten notebook se mi líbí a je super.
    tento notebook rozhodně doporučuji ostatním.
    doporučuji ho ale na rozdílné typy.tento notebook se hodí pro ty,kteří to nepotřebují každý den přenášet(jak jsem uváděl).
    notebook má také menší vady....jako jsou : je celý z lesklého povrchu a nemá bluetooth........a taky si myslím,že na hry to má na rozdíl od konkurence slabou grafiku-tento notebook má
    ATI Mobility Radeon HD 5160 - kdežto jiný notebook tam má
    ATI Mobility Radeon HD 5650,která je o 9 míst lepší,než 5160
    ........ale není to takový rozdíl......hraje se na tom celkem slušně
    tyto nevýhody podlě mě nejsou podstatné mně náramě tento notebook sedl
    !!!DOPORUČUJI!!!

• multim. klávesy
    • repro
    • baterie - výdrž
    • bluetooth

Takže tento ntb používám hlavně do školy na programy CAD (ze začátku AutoCad 2002 a Mechanical Desktop :D a teď na AutoCad 2010, Autodesk Inventor 2010 prof.) a vůbec žádný problém s tímto ntb, respektive s grafikou a nebo procesorem :-). Mohu jenom doporučit. Sami si porovnejte cena/výkon :-) a uvidíte, že moc takových ntb v této cenové relaci moc není. Produkt je také vhodný na hraní her. Sám jsem zkusil hrát FIFA 11, PES 11 v pohodičče :)). Když sem připojil své 22 "palcové" LCD, tak kvalitka se dostavila Full HD :-P a na hraní her super. Mohu jen doporuřit.

PS: Že je lesklý..a že na něm zůstávají otisky, to neřeším když nechci leský tak si ho nekoupím...popřídě se to dá řešit nálepkama ;-).

• Grafická karta, výborný procesor
    • Vysoká cena

S notebookem jsem zatím velice spokojen, co se týče her tak jsme zatím nenašel hru kterou bych neutáhl skoro na nejvyšší detail, (mafia2,assassins creed 2,gothic 3) jestli se vám nelíbí že je lesklý tak si na něj nestěžujte prostě si ho nekupujte, mě to vůbec nevadí..

• Vysoký výkon , skvělá grafická karta , cena
    • zatím jsen žádné proti nenašel

Tento produkt doporučuji .

• - Perfektní designe
    • - Úžasný sound system na notebook