MSI Vector GP66 12UGS-631CZ

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
IPS
Produktová řada
MSI Vector
Herní notebook
ano

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
IPS
Produktová řada
MSI Vector
Herní notebook
ano

Popis produktu

Grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3000

Pohánějí ty nejvýkonnější notebooky a jsou nadupané skvělými technologiemi. Ray tracing realisticky simuluje chování světla a i v těch nejnáročnějších hrách poskytuje krásnou grafiku. Přelomové renderování pomocí AI vnáší do her NVIDIA DLSS. Zvyšuje počet FPS a přináší tak rezervu pro vyšší herní nastavení při zachování vysoké vizuální kvality. Umělá inteligence se promítá také do dalších technologií grafických karet GeForce RTX 3000, ať už se pustíte kromě hraní do kreativního 3D projektu, nebo streamování, vždy vás čeká perfektní výkon, neuvěřitelné detaily a dosud nepoznaná rychlost.

Ponořte se do hry s MSI Vector GP66

Seznamte se s elegantním a výkonným herním notebookem MSI Vector GP66. Displej s QHD rozlišením s tenkým rámečkem úžasně vypadá a zároveň nabízí velkou plochu pro obsah v kompaktním provedení. Vysoká 165 Hz obnovovací frekvence nabízí plynulý obraz, což vám umožní zažít další úroveň hraní. S novou řadou GP se špičkovou audio výbavou a účinným chlazením si podmaníte herní svět.

Výkonný procesor i grafika MSI Vector GP66

Čtrnáctijádrový procesor 12. generace Intel i9 nabízí notebooku MSI Vector GP66 úžasný herní výkon. Samostatná karta NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti využívá nejpokročilejší GPU architekturu NVIDIA Ampere s Ray tracing technologií simulující fyzické chování světla v reálném čase a výkon umělé inteligence díky vylepšeným RT jádrům a novým streamovacím multiprocesorům.

Herní klávesnice SteelSeries

Klávesnice MSI Vector GP66 pocházející z dílny světoznámého výrobce profesionálních herních periferií SteelSeries nabízí RGB podsvícení s velkým množstvím nastavení a perfektní hmatovou odezvou. Osvětlete každou klávesu podle přání, nebo sledujte tanec světel podle vaší oblíbené melodie. *Lokalizace klávesnice může být pouze ilustrativní.

Kvalitní audio výbava notebooku MSI Vector GP66

Ponořte se do bezztrátové hudby a užijte si prémiovou kvalitu zvuku s Hi-Resolution Audio. Zažijte a poslouchejte zvuk tak, jak byl vytvořen. Vylepšete 3D prostorový zvuk ve hře a vylepšete hudbou, filmy a konferenčními hovory s Nahimic 3 technologií, která optimalizuje audio výkon pomocí funkce virtuálního prostorového zvuku.

MSI Vector GP66

Chlazení notebooku MSI Vector GP66 s technologií Cooler Boost 5

Extrémní výkon vyžaduje extrémní chlazení. Na novou chladicí technologii Cooler Boost 5 se dvěma ventilátory a 6 tepelnými trubicemi jsou kladeny nejvyšší nároky při odvodu tepla. Chladicí výkon je rozdělen do dvou tepelných okruhů, zvlášť pro procesor a zvlášť pro grafickou kartu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.