MSI GL62M 7RDX-2087CZ

černé
Kapacita baterie
41 Wh

• Hezká barva podsvícení klávesnice
    • Poškozený disk, obchod Mall. cz zboží ani po třech reklamacích neopravil, oprava provedena na vlastní náklady

Dne 14. 2. 2018 jsem si u společnosti Mall.cz zakoupila tento notebook značky MSI, který mi měl ulehčit práci. Omyl. Při prvním používání notebooku se objevila závada. Disk byl čas od času dle správce úloh zatížen na 100 %, bez jakéhokoliv navíc spuštěného programu, trhavé pohyby myši po obrazovce a při spouštění systému rychlost šneka, jak ji známe ze starých XP. Šla jsem jej reklamovat. Popíšu závadu, tak jak je, dokonce mi přišel e-mail s dotazem o upřesnění závady. Odpověděla jsem jim, že mají ověřit funkčnost disku. A výsledek reklamačního řízení? ZÁVADA SE NEPROJEVILA.
    Rozhodnu se jej jít reklamovat znova. Tentokrát přikládám flashdisk s videi, jak se závada projevuje a jak se s takovým notebookem příjemně „pracuje“. Výsledek reklamačního řízení: VÝMĚNA DISKU! Nádhera, raduji se, zapínám počítač a po hodině práce ejhle, zase. V reklamačním protokolu jsem se dočetla, že pokud se závada zase projeví, mám si najít na stránkách MSI jak ji opravit a opravit si ji sama. Po týdnech strávených hledáním po oficiálních stránkách MSI, fórech a známých mých i všech čertů, bez výsledku. Tak jsem se rozhodla jít notebook znovu reklamovat. Přikládám USB disk s aktuálními videi se závadou a píšu přes webový formulář „průvodní dopis“ k reklamaci.
    Výsledek reklamačního řízení? ZÁVADA SE NEPROJEVILA. Průvodní dopis řádně odignorován. Veškeré další snahy jsem již vzdala vzhledem k mému časovému vytížení a zbyl mi akorát tak kus plastu a komponent za 22 000,- Kč.
    Notebook jsem nakonec svěřila známé ajtačce. Ihned po spuštění systému a mém popisu věděla, oč jde a informovala mě, že mi ten disk nejspíš ani nevyměnili, jen jej zapsali jako vyměněný. Na vlastní náklady mi byl vyměněn disk a bylo po problému.
    Po této zkušenosti rozhodně nedoporučuji kupovat u společnosti Mall.cz drahou elektroniku.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Rychlé spuštění, kvalitní obraz, dobrá grafika, podsvícení klávesnice, 1Tb paměť
    • Nemá

černé
Kapacita baterie
41 Wh

MSI GL62M 7RDX-2087CZ

Základem notebooku je čtyřjádrový procesor Intel Core i5-7300HQ, pracující na frekvenci 2,5 GHz, doplněný o 8 GB operační paměti. Vybaven je 15,6" displejem s Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Obrazová data má na starosti grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 s 4 GB vlastní paměti. Pro data je k dispozici pevný disk s kapacitou 1 TB. Vybaven je Wi-Fi a Bluetooth připojením, červeně podsvícenou klávesnicí a čtečkou paměťových karet. Notebook je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 Home.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050
  • Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, webkamera, čtečka paměťových karet, podsvícená klávesnice
  • Procesor: Intel Core i5-7300HQ
  • Operační systém: Windows 10 Home
  • Úhlopříčka displeje: 15,6"
  • Velikost operační paměti: 8 GB
  • HDD kapacita: 1 TB
  • Barva: černá
  • Hmotnost: 2,2 kg

• Hezká barva podsvícení klávesnice

• výkon¨
    • chlazení
    • aplikace s nastavením notebooku
    • rychlí start
    • tichý
    • když se mi zapotí ruce je na notebooku šmouha

Mam ho už měsíc a zatím samé plus.

• Nemá

Pěkný design.

• Rychlý, výkonný zvládá náročné hry
  • , zakoupeno v MALL.CZ

vynikající herní notebok za dobrou cenu

• Displej
    • klávesnice + podsvícení
    • chlazení
  • , zakoupeno v MALL.CZ

za tu cenu je slušný výkon

• poměr cena/výkon
    • zatím žádná
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Nemůžu si zvyknout na klávesnici

• cena výkon
    • baterie