Lenovo Legion Y530 81FV0115CK

Windows 10 Home
Produktová řada
Lenovo Legion

• , zakoupeno v DIGIFIT

• Zvolený model je výkonný a má dobrý poměr cena/ výkon.
    • Zvolený model HW: INTEL i7 6-core, 256GB SSD + HD 1TB, 16GB RAM, NVIDIA 4GB , 15,6" IPS displej s Full HD, W10 Home atd.
    • Byl vybrán z hlediska co nejvyššího výkonu, ale konečné uživatelce nevyhovovala jeho váha, velikost a vzhled.

Výkonný a slušně vybavený herní NB. Jen musí plně vyhovovat určenému uživateli.

• Rychlost, komunikace
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• Výkonný pomocník
    • Klávesnice přestala fungovat

S počítačem jsem byl spokojen. Jak s hardwarem, tak i s dílenským zpracováním. Není sice kovový, ale plast je příjemný a vypadá dobře. Nicméně mi asi po dvou měsících přestala fungovat klávesnice. Po reinstalaci systému opět chvíli fungovala a nyní opět nejde.

Operační systém
Windows 10 Home
Produktová řada
Lenovo Legion

Notebook i7-8750H - (2,2GHz) (maximální až 4,1GHz), 1920 x 1080 Full HD,15.6", RAM 16GB, SSD 256GB + HDD 1000GB -rychlost otáček: 7200 ot/min, bez optické mechaniky, nVidia GeForce GTX 1050 Ti - 4GB,

• Funguje naprosto bez problému
    • Plně dostačující výkon pro hry
    • Velké uložiště

Jsem velice spokojený s tímto notebookem. Mám jej sice zatím jen krátkou dobu ale s jeho předchůdcem se vůbec nedá srovnat. Je rychlý výkonný a spolehlivý. Ve hrách zvádá velmi dobrou grafiku, chod her je plynulý bez lagů. Perfektní volba cena/výkon. Doporučuji jej všem kteří nepotřebují notebook jen na práci, ale i si rádi zahrají náročnější hry a chtějí je mít v dobré grafické kvalitě bez lagů.

• , zakoupeno v DIGIFIT

• Zvolený model je výkonný a má dobrý poměr cena/ výkon.

Výkonný a slušně vybavený herní NB. Jen musí plně vyhovovat určenému uživateli.

• Rychlost, komunikace

• výkon
    • poměr cena/výkon
    • design

Notebook je rychlý vhodný nejen na hraní ale i na kancelářskou práci, je výkonný ve všech směrech ho doporučuji.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Výkonný pomocník
    • Klávesnice přestala fungovat

• Výkon
    • Design
    • Kvalita

Notebook mám na práci i občasné hraní her.
    Rychlost notebooku je perfektní vše zvládá okamžitě.
    Za tuto cenu perfektní koupě.
    Doporučuji --- jednoznačně!!!
    Perfect!!!.

• plynulost
    • design
    • uspořádání klávesnice
    • poměr cena/výkon

Notebook je sice v kategorii herní, ale já si ho koupil na běžnou kancelářskou práci. Nechtěl jsem integrovanou grafickou kartu, aby se mi notebook za měsíc začal sekat. Mám ho čtvrt roku a nemůžu si ho vynachválit.