Lenovo IdeaPad Z50 80EC00LQCK

TN
Ultrabook

zatím spokojenost

• , zakoupeno v CZC.cz

Oproti notebookům, které jsem měla možnost používat od konkurence, je toto příjemný stroj. Klidně tento notebook doporučím. Není třeba se u tohoto výběru ničeho obávat.

• , zakoupeno v CZC.cz

Notebook funguje dle očekávání, trochu pomalejší start systému ale nic co by člověk nečekal od klasického HDD

Windows 10
Typ panelu
TN
Ultrabook

Lenovo IdeaPad Z50-75 (80EC00LQCK), Multimediální notebook ve stylovém provedení s dostupnou cenou a špičkovým grafickým a zvukovým výstupem.

• Model: IP Z50-75
  • Operační systém: Windows 10
  • Procesor: AMD Kaveri A10-7300 Processor (2x2M L2 Cache, 1,90 GHz - 3,10GHz turbo), 4-cores, 19W
  • Paměť: 8GB (2x 4GB) DDR3L 1600 MHz (max. 8GB)/0x volný slot
  • Pevný disk: HDD 1TB SATA, 5400ot., 9,5mm
  • Optická mechanika: DVD Super-Multiburner, fixed, 24x max, 9mm
  • Displej: 15.6" FHD LED, lesklý, 16:9 widescreen (1920x1080)
  • Grafická karta: AMD JET PRO R6 M255DX, 2GB DDR3L

Model procesoru

A10-7300

Úhlopříčka LCD 15,6

Windows 10 Home

Displej - rozlišení (formát)

Full HD (1080 řádků)

Rozlišení LCD 1920x1080 (WUXGA)

Displej - dotykový

Výdrž na baterie (hod.) 4 - 6

Záruka baterie 12 měsíců

• vyborny zvuk, obraz,
    • ,hrani her,lehký operativni
    • nemoc velka vzdrž baterie

jsem spokojen a doporučil bych tento produkt od společnosti LENOVO

zatím spokojenost

• Na 2 roky životnosti bylo jediné plus to, že celkem fungoval
    • HDD pravidelně po pár chvílích začne hrabat, děje se pravidelně a postupem času je to delší a delsí ten zásek
    • POZOR!!!!! Po 2 letech odchází HDD - ntbk pak bootuje třeba 1/2 hodiny a je nepoužitelný. Tento problém má spousta uživatelů - viz. fóra. Přesně měsíc po konci záruky je na vyhození

nekupovat, je to sra**čka

• , zakoupeno v CZC.cz

• S počítačem jsem spokojený, splňuje to, co jsem od něj očekával pro účel na který byl pořízen ( především vedení účetnictví).

• FullHD LCD
    • Dolby Digital Plus - Home Theater Audio
    • Horní hliníkové šasi(budí luxusní dojem)
    • 8GB RAM
    • 1TB HDD
    • 4jádrové AMD a Turbem až 3.2GHz na jádro
    • Prostě solidní multimediální notebook
    • Chybí mi indikační diody provozu HDD
    • Docela blbě řešená indikace LED při nabíjení baterie
    • Na hry zrovna moc není
    • Velmi pomalý HDD, řešil jsem koupením SSD.

Tak vzhledem k tomu, že se mi tento notebook velmi zalíbil, nabídne hliníkový palmrest, Dobrý 4 jádrový procesor A10-7300 s taktem až 3.2GHz na jádro. Radeon R6 M255DX s 2GB graf. paměti.

Je to super multimediální notebook, designově moderní a svým výkonem/cenou neurazí.

Škoda, že nesvití tlačítko zapnutí, jako to je u některých modelů od Lenova.

Zvuk je spíš průměrný, na basy zapomeňte. Ale i tak při sledování filmu, nebo hraní her zvuk neurazí.

Cena odpovídá kvalitě a já mohu tedy doporučit.

Doporučuji si vyhradit chvíli na odinstalaci nepotřebných programů, které si Lenovo(Nejen Lenovo, ale i ostatní výrobci) do svých notebooků dává.

• - nerušivý a elegantní vzhled pro práci
    • - velmi dobré zpracování klávesnice
    • - špičkový display
    • - kvituji zachování klasického tlačítkového touchpadu
    • - poměr cena/výkon
    • - je to rychlík
    • - bytelná konstrukce z hliníku (odolnost)
    • - lze s tím hrát i WOT :)
    • - velmi slabá výdrž baterie! Na velké přenášení to opravdu není ale lze s tím za tu cenu žít :)
    • - trošičku horší zvuk při systémových zvucích (upozornění)

Jsem běžný uživatel pracující v marketingu, který denně pracuje s počítačem. (MS Office 365 - celý balík) + Corel - letáky, sociální sítě, média, dlouhé psaní článků a mnoho dalšího.

Když jsem vybírala počítač, chtěla jsem něco, co mě nebude při práci rušit něčím výstředním a zároveň mi v rámci mého budgetu poslouží pro výše zmíněné účely. Prostě něco rychlého, s místem a pohodlným ovládáním.

Protože se v tom samozřejmě moc nevyznám, nechala jsem si od prodejce poradit.

Počítač mám asi týden a naprostá spokojenost viz popis PRO!
    Navíc hliníkové tělo dělá z Lenova ideapad Z50 i dražší kousek, než doopravdy je + je bytelnějjší a leccos vydrží.

Kdo hledá něco na kancelářskou práci, tvorbu i corelové grafiky, sem tam puštění filmů a hudby Youtube, tak jednoznačně doporučuji.

a baterka? Ty necelé dvě hodiny mi v plném zápřahu vydrží, takže se to dá.