Lenovo IdeaPad V310 80T3012VCK

• nezamrzává
    • má výborný procesor core i7
    • dobře rozložená klávesnice
    • prostě výborný......

Tento produkt vhodný pro domácnost i pro firmy, nám funguje výborně a je rychlý rozhodně lepší než předchozí (Asus). Tento produkt je na svou kvalitu dost levný. Odpovídá ceně a kvalitě. ROZHODNĚ JSME DOBŘE KOUPILI.Určitě se hodí pro každou příležitost překvapil nás svou kvalitou a výkonem.
    Nevýhodu jsme nenašli.DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!

• , zakoupeno v Pekro

• Tenký, lehký
    • Skvělé rozložení klávesnice. Velká tlačítka. Píše se mi na něm lépe než na předchozím notebooku (Acer)
    • K notebooku je přibalena doplňková baterie, kterou lze na cesty zaměnit za dvd jednotku.
    • Bála jsem se toho, jaké bude "šasí", ale je překvapivě pevné. Neprohýbá se.
    • Má CORE I7, ale nemohu posoudit, jestli je tím pádem lepší. Nemám dost zkušeností...

• Prenosný

Operační systém
Windows 10 Home
Produktová řada
Lenovo V

Možnost konfigurace se dvěma bateriemi

Notebook Lenovo V310 může být vybaven dvěma bateriemi. Pokud si vyberete model se dvěma bateriemi, můžete jej používat po dobu až 12 hodin bez nutnosti nabíjení.

Elegantní a robustní provedení

Notebook Lenovo V310 nabídne odolnou konstrukci s jednolitým krytem C okolo klávesnice a s červenými prvky v horní části tlačítek touchpadu. Právě propracované detaily mu dodávají jedinečný prémiový vzhled. Navíc s hmotností již od 1,8 kg a tloušťkou pouhých 2,3 cm jej budete moci snadno používat pro práci i zábavu, ať už jste kdekoli.

Vyšší výkon a lepší multitasking

Nejnovější typ operační paměti DDR4 zvyšuje výkon systému až o 30 % (v závislosti na konfiguraci) a umožňuje rovněž používat více programů současně.

Přizpůsoben pro podnikání

Zásluhou celé řady portů včetně VGA, LAN a USB 3.0 je tento notebook ideální volbou pro každou firmu.

Antireflexní displej

Notebook Lenovo V310 lze volitelně vybavit Full HD displejem (1 920 × 1 080), který nabízí jasný a ostrý obraz s širokoúhlým poměrem stran 16:9. Rovněž využívá antireflexní technologii, jež přispívá ke snížení únavy očí.

Možnost otočení do vodorovné polohy

Pant na notebooku Lenovo V310 lze otočit až o 180 stupňů. Pokud tedy chcete sdílet obrazovku s ostatními, můžete notebook otočit do zcela vodorovné polohy.

Bohatý a čistý zvuk

Užijte si zábavu naplno díky technologii Dolby Audio®. Zlepšuje dialogy, poskytuje detailně prokreslený zvuk a maximalizuje úroveň hlasitosti vašeho počítače – bez zkreslení. Budete si moci rovněž vychutnat virtuální prostorový zvuk přímo z reproduktorů počítače.

• Dobrý výkon za dobrou cenu
    • Konstrukce vyměnitelného slotu tj. sekundární baterie/DVD mechanika

dobrý notebook za dobrou cenu, ale konstrukce slotu pro sekundární baterie je naprosto nevhodná protože i po následování instrukcí v manuálu tj. odšroubování DVD mechaniky mi kryt za který se má mechanika vytáhnout zůstával v ruce (překvapení je sundávací) a jediná možnost tedy byla rozebrat celý notebook - jsem velice nespokojen s touto částí designu

• rychlý
    • kvalitní
    • nezamrzává
    • má výborný procesor core i7
    • dobře rozložená klávesnice
    • prostě výborný......

Nevýhodu jsme nenašli.DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!

• , zakoupeno v Pekro

• Tenký, lehký
    • Bála jsem se toho, jaké bude "šasí", ale je překvapivě pevné. Neprohýbá se.

• Prenosný