Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K101JBCK

Produkt: LENOVO IDEAPAD GAMING 3 Modelová řada: IdeaPad Gaming 3 15IHU6 Barva: Shadow Black = černá (černý interier) Part number: 82K101JBCK Model type: 82K1 Chipset:...
16 512 Kč
Doprava 49 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (5)

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 430 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 112 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 397 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 6 172 recenzíDalší informace

Herní notebook
ano

Recenze

• , zakoupeno v Alza.cz

Celkově jsem s PC spokojen, to že tam není operační systém je v popisu (Nevím jestli to tam dopsali nebo ne, každopádně jsem s tím počítal - viz předchozí negativní recenze)
    Dcera byla překvapená a nadmíru spokojená - PC poslouží jak na hry tak do budoucna ve škole. 120Hz displej je na pc opravdu znát.
    Jelikož jsem koupil jako rozbalený tak cena byla to hlavní proč jsem rozhodl koupit herní PC namísto nějakého standardu za téměř stejnou cenu.
    Takže celková spokojenost velká.

• , zakoupeno v Alza.cz

Byl to dárek pro vnuka a ten je velmi spokojený.

Parametry produktu

ano

Popis produktu

• Produkt: LENOVO IDEAPAD GAMING 3
  • Modelová řada: IdeaPad Gaming 3 15IHU6
  • Barva: Shadow Black = černá (černý interier)
  • Part number: 82K101JBCK
  • Model type: 82K1
  • Chipset: INTEL System-On-Chip Platform
  • Procesor: Intel Core i5-11320H (4-Cores / 8-Threads, 3,20 až 4,50 GHz, 8MB)
  • Paměť/volný slot: 8GB (1x 8GB) SoDIMM DDR4 3200, 16GB max., 2x SoDIMM slot, 1x volný
  • Úložiště: SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVME 3.0x4
  • Možnosti úložiště: max. 2x drives, 1x 2,5" HDD (1TB max) + 1x M.2 2242 SSD (512GB max) ^ 2x M.2 2242 /2280 SSD (512GB / 1TB max.)
  • Čtečka paměťových karet: ne
  • Optická mechanika: bez mechaniky
  • Grafika: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, Boost Clock 1500 / 1740MHz, TGP 90W
  • Displej: IPS, LED, 15,6", FHD (1920x1080), 120Hz, anti-glare, jas 250nitů, 16:9, 45% NTSC, DC dimmer
  • Dotykový displej: ne
  • Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem HD-720P 1.0MP s bezpečnostní krytkou
  • Audio: HD Audio, Realtek ALC3287 kodek, stereo reproduktory 2x 2W, Nahimic Audio, duální mikrofon
  • Polohovací zařízení: touchpad
  • Numerická klávesnice: ANO
  • Podsvícená klávesnice: ANO, bílé LED CZ/SK rozložení
  • Čtečka otisku prstů: ne
  • Bezpečnostní chip: FW TPM 2.0 integrovaný na chipsetu
  • Komunikace: Bluetooth 5.0
  • Síť: ethernet 100/1000M, WiFi 6 11ax, 2x2
  • Porty: 2x USB 3.2 gen1, 1x USB-C 3.2 gen1 (data transfer pouze), HDMI™ 2.0, RJ-45, Audio combo-Jack, napájecí konektor
  • Operační systém: bez operačního systému
  • Baterie: integrovaná, 45Wh
  • Výdrž baterie: až 8 hodin práce podle MobileMark 2018

Napájení. 170W, Slim-Tip, 3-PIN adaptér, černý

• Hmotnost: 2,25kg
  • Rozměry: 359,6 x 251,9 x 24,2mm
  • Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in + 3 měsíce Premium Care zdarma

Obrázek má pouze informativní charakter a nemusí nutně zobrazovat avizovaný model.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
4 ×
1 ×
  • , zakoupeno v Alza.cz

Takže celková spokojenost velká.

• , zakoupeno v Alza.cz

Byl to dárek pro vnuka a ten je velmi spokojený.