Lenovo IdeaPad 530 81EV000QCK

• Skvělá grafika
    • Skvělá výdrž baterie
    • Velká kapazita
    • Nevypadá to moc, že by byl povrch obrazu matný

S tímto notebookem jsem velmi spokojená, vyhovuje mým potřebám co se týče úpravy fotek. Při úsporném režimu jsem byla velmi mile překvapená vydrží baterie (zapomněla jsem si doma nabíječku a potřebovala jsem něco důležitého napsat do školy a zbývalo mi kolem 40 procent baterie a přesto to vydrželo několik hodin!!!) Taky mě překvapila podsvícená klávesnice, s tím jsem nějak nepočítala, ale zapne se jen během zapínání notebooku a stále nemůžu v nastavení najít to, jak ji nechat zapnutou...

Operační systém
Windows 10 Home
Produktová řada
Lenovo IdeaPad

LENOVO IDEAPAD 530S 15,6" = NEOČEKÁVANÝ VÝKON A STYL

Seznamte se s Lenovo™ IdeaPad™ 530S. Budete překvapeni výkonem tohoto stylového, moderního notebooku. Prvotřídní možnosti zábavy, volitelná čtečka karet a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem bohatých funkcí, které usnadní váš život.

• Snadno přenosný s tloušťkou jen 16,8mm a hmotností 1,69kg
  • Ultratenký a ultralehký "mazlík" s displejem témeř bez rámečku
  • Model postavený na INTELU
  • Konfigurace s i5 procesorem osmé generace, FHD IPS displejem, SSD úložištěm, dedikovanou grafikou a čtečkou otisků prstů
  • Produkt: Lenovo Idea 530S modelová řada 530S-15IKB MINERAL GREY = stříbrná (stříbrný interier)
  • Part number: 81EV000QCK
  • Model type: 81EV
  • Chipset: Intel Socket
  • Procesor: Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), 4-cores, 15W
  • Paměť/volný slot: 8GB (1x 8GB) DDR4 2400 SoDIMM
  • Úložiště: SSD 512GB M.2 PCIe-SSD
  • Optická mechanika: bez mechaniky
  • Grafika: nVidia GeForce MX 150, 2GB GDDR5
  • Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), minimální rámeček, antiglare, slim, jas 250 nitů, s integrovanou 720P webkamerou
  • Audio: Reproduktory Harman® s technologií Dolby Audio™
  • Polohovací zařízení: touchpad
  • Numerická klávesnice: ne
  • Podsvícená klávesnice: ANO
  • Čtečka otisku prstů: ANO
  • Komunikace: Bluetooth 4.1
  • Síť: nemá ethernet, WiFi (2x2) AC
  • Porty: 1x USB-C typ 3.1, 2x USB 3.0, HDMI™, 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), Audio Combo Jack
  • Operační systém: Microsoft Windows 10 Home, při prvním spuštění možnost výběru mezi CZ, SK a EN jazykovou mutací.
  • Baterie: 4článková, 45Wh
  • Výdrž baterie: až 8 hodin práce, technologie Turbo nabíjení (za 15 minut nabijete na 2 hodiny výdrže)

Napájení. 65W, 2-PIN adaptér, černý

• Hmotnost: 1,69kg
  • Rozměry: 358,9 × 244,9 × 16,8mm
  • Záruka NT: 2 roky Customer Carry-in
  • Záruka baterie: 1 rok

Obrázek má pouze informativní charakter a nemusí nutně zobrazovat avizovaný model.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• syn je nadšený, dobrá grafika, lehký