Lenovo IdeaPad 330 81F90024CK

šedé
Výdrž baterie
7 hodin

• , zakoupeno v Electro World

• Je to pro mne naprosto uspokujcí produkt. Spokojenost.

Toto je jediná prodejna, kde nakupuji, s produkty jsem
    velmi spokojena a tento obchod upřednosťňuji a jsem
    věrným zákazníkem. Za mne spokojenost, obchod
    doporučuji.

• , zakoupeno v Electro World

Zatím mám krátce, ale spokojenost, podsvícená klávesnice velké plus.

• dobrý, kvalitní obrazovka

Barva
šedé
Výdrž baterie
7 hodin

AMD A9-9425 3,70GHz / 4GB / SSD 128GB / 15,6” FHD / IPS / AG / WIN10 šedá 81F90024CK

LENOVO IDEAPAD 330s 15" = Moderní a výkonný

Seznamte se s IdeaPad 330s. Tenčí a lehčí notebook s úzkými rámečky pro širší úhel pohledu, nejmodernějším zpracováním a zvýšeným grafickým výkonem.

Dokončete každý úkol s naprostou jednoduchostí.

• Varianta postavená AMD
  • jednoduchý, čistý design
  • mainstreamová konfigurace s AMD A9 procesorem, rychlým SSD úložištěm a 15,6" FHD IPS displejem
  • Produkt: Lenovo IdeaPad 330s modelová řada 330s-15AST PLATINUM GREY = šedá (šedý interier)
  • Part number: 81F90024CK
  • Model type: 81F9
  • Chipset: AMD Socket
  • Procesor: AMD A9-9425 processor (1M L2Cache, up to 3.70 GHz), 2-cores, 15W
  • Paměť/volný slot: 4GB (1x 4GB) DDR4 1866 on-board
  • Úložiště: SSD 128GB SATA3-SSD, 2,5"
  • Optická mechanika: bez mechaniky
  • Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon R5 Graphics
  • Displej: IPS, 15,6", LED, FHD (1920 x 1080), 16:9, antiglare, slim, jas 250nitů, integrovaná HD webkamera 720P
  • Audio: integrované audio, 2 x 2W stereo reproduktory s Dolby Audio™
  • Polohovací zařízení: touchpad
  • Numerická klávesnice: ANO
  • Podsvícená klávesnice: ANO
  • Čtečka otisku prstů: ne
  • Komunikace: Bluetooth 4.1
  • Síť: nemá ethernet, non-Intel WIFI 802,11 (1x1) AC
  • Porty: 2x USB 3.0 (jeden s napájením), 1x USB-C typ 3.1, HDMI, 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), Audio Combo Jack
  • Operační systém: Microsoft Windows 10 Home, při prvním spuštění možnost výběru mezi CZ, SK a EN jazykovou mutací
  • Baterie: integrovaná 2článková, 30Wh
  • Napájení: 45W 2-PIN adaptér, černý
  • Výdrž baterie: až 7 hodin práce, rychlé nabíjení = za 15minut nabíjení 2 hodiny práce
  • Hmotnost: 1,87 kg
  • Rozměry: 358,4 x 244,1 x 19,4 mm
  • Záruka NT: 2 roky Customer Carry-in

Uvedený obrázek má informativní charakter.

• , zakoupeno v Electro World

• Je to pro mne naprosto uspokujcí produkt. Spokojenost.

Toto je jediná prodejna, kde nakupuji, s produkty jsem
    velmi spokojena a tento obchod upřednosťňuji a jsem
    věrným zákazníkem. Za mne spokojenost, obchod
    doporučuji.

• , zakoupeno v Electro World

Zatím mám krátce, ale spokojenost, podsvícená klávesnice velké plus.

• dobrý, kvalitní obrazovka
    • pomalý SSD disk, slabá baterie