Lenovo IdeaPad 330 81DE031LCK

Windows 10 Home
Produktová řada
Lenovo IdeaPad

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem maximálně spokojena s notebookem, tento je již můj třetí v pořadí a je vidět, že notebooky jsou čím dál kvalitnější. Vřele tento doporučuji. Můj poslední notebook byl Acer a s tímto Lenovo se nemůže srovnávat. Takže ještě jednou, moje maximální spokojenost.
    Děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků. J

Zatím ok, mám tuto značku poprvé

Zatím se seznamujem:-))

Operační systém
Windows 10 Home
Produktová řada
Lenovo IdeaPad

LENOVO IdeaPad 330-15IKB, šedý (gray), notebook, Core i5-8250U, Intel UHD 620, 15,6", 1920x1080, 8GB, SSD 256GB, W10, Wi-Fi, BT, CAM, USB 3.0, USB-C, USB 3.1, HDM.

Ideapad 330 (15, Intel)

Zjednodušte si život

Někdy je nejlepší dělat věci jednoduše. Ideapad 330 je poháněn prvotřídními procesory, disponuje možností dedikované grafické karty, je výkonný, a přitom snadno použitelný. Je dostupný v široké škále barev, je zabezpečený, odolný a připravený pro splnění každodenních úkolů – a pro budoucnost.

Previous

Funkce

Udrží s vámi krok

Notebook není jen kus elektroniky – je to také investice.

Proto je IdeaPad 330 vybaven speciálním ochranným nátěrem, který chrání proti opotřebení. Navíc disponuje pryžovými prvky na spodním krytu, aby se maximalizovalo větrání a prodloužila výdrž zařízení.

Zvyšte svou produktivitu teď i v budoucnu

Abyste měli jistotu, že vám IdeaPad 330 poslouží i v budoucnu, dáváme vám možnost vybrat si funkce, které budou splňovat vaše měnící se požadavky. Nejmodernější procesory až osmé generace Intel® Core™ i7 a možnost vylepšené dedikované grafické karty od AMD a NVIDIA® zajišťují snadný multitasking, pohlcující hraní her, rychlé spouštění a vynikající zábavu.

Rychlé nabíjení

Dochází vám výdrž baterie a nestíháte? IdeaPad 330 disponuje až 6hodinovou výdrží baterie a podporou rychlého nabíjení— 15 minut nabíjení vám poskytne další až 2 hodiny výdrže.* Využijte maximálně svůj čas.*

V režimu vypnuto. Je potřeba 65 W zdroj napájení.

Dostatek úložného prostoru pro vaše fotografie, filmy a ještě víc.

Přizpůsobte si své úložiště tak, abyste získali to, co chcete – bez utrácení peněz za funkce, které nepotřebujete. Vyberte si možnost kapacity až 2 TB SATA

HDD pro uložení tisíců videí, fotografií a souborů. PCIe

SSD se skvělou odezvou a kapacitou až 256 GB vám umožní rychlejší spouštění a přenos dat. Můžete také zkombinovat 256 GB PCIe SSD s úložištěm 1 TB SATA HDD, které vám poskytne to nejlepší z obou světů.

Windows 10 je stále lepší

Získejte z Windows 10 to nejlepší díky novým aktualizacím se skvělými funkcemi. Skvělá aplikace Fotky usnadňuje zpracování videí, přidávání soundtracků, použití přenosu dat, aplikaci 3D efektů a ještě víc. A sdílení je ještě rychlejší díky intuitivnímu nastavení, které usnadňuje okamžité spojení s těmi, na kterých vám nejvíc záleží.

Čistější a bezpečnější předinstalované aplikace

Lenovo vám přináší jednoduché zařízení a bezpečnější způsob používání již od začátku. Náš předinstalovaný software nabízí 5 aplikací, které zvýší vaši produktivitu.

Ostrý obraz a vynikající zvuk

IdeaPad 330 disponuje rozlišením až FHD na 15,6“ displeji a nabízí tak vynikající zobrazení na cestách. V kombinaci s technologií Dolby Audio™ poskytuje 330 úžasný zvukový zážitek. Zvyšte hlasitost bez zkreslení a poslouchejte každý detail.

Volitelná DVD mechanika

IdeaPad 330 je vybaven jednotkou DVD, takže budete moci sledovat filmy a poslouchat hudbu, kterou již máte a milujete.

Upozornění:

Popis a obrázky se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.

Děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků. J

Zatím ok, mám tuto značku poprvé