Recenze HP Spectre x360 13-ac000 1TR29EA

• Všechny (1)
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. listopadu 2017

(Upraveno 13. listopadu 2017)

• dizajn
  • displej
  • výkon
  • chladenie - vetrák ide len pri úprave fotiek v raw formáte a pri lol-ku
  • skvele prenosný, nízka hmotnosť
  • púzdro v balení
  • kvalitná dotyková obrazovka
  • výdrž na jedno nabitie je super 3/4 dňa, pri šetrení aj celý deň
  • rýchle dobitie 1,5 až 2 hod
  • spracovanie
  • maximálny jas obrazovky by mohol byť o niečo vyšší
  • Pri určitých svetelných podmienkach nečitelné popisky na klávesnici

cca 3 mesiace používania

Hľadal som ntb s kvalitným displejom a malými rozmermi.
Na web, čítanie, a úpravu fotografií. Hry takmer nehrám.
Za 27 tisíc celkom dobrá kúpa. Až na pár výhrad.

Spracovanie: telo ntb je mierne prehnuté ked je položené na stole tak sa mierne(naozaj málo) vykle jedna nožička je vo vzduchu, nechápem. Pravý pánt v jednej polohe vydáva zvuk lupania. Nič strašné ale vadí to. taktiež v tom mieste (pravý dolný roh) je zle upevnený dislej pri dotyku mierne lupe a je vidieť mierne prehnutie. Touchpad pri dotyku vydáva mierne zvuky. keby to bol jednotlivý prípad nevadí, ale ked sa do sečte, tak to dosť kazí dojem z inak dobrého PC.
Popisované problémy zatial na reklamáciu nevidím.. Okrem spomenutých výtok je spracovanie na vysokej urovni.

Pochváliť ešte musím dotykovú obrazovku, síce ju používam len zriedka, preferujem klasiku (myš klávesnica), no funguje výborne.

Záverom, dobrý ultrabook ktorý plní účel, ale viacero problémov spracovania dojem značne zráža u nie zrovna najlacnejšieho ntb.
Keby som vyberal teraz beriem macbook pro. Tam ma odradzoval len mac os a preto som sa priklonil k tomuto HP

Výdrž baterie notebooku: Více než 5 hodin
Reprodukce zvuku: Dobrá
Notebook je dle mě vhodný: K práci (běžné kancelářské programy), surfování na internetu, K sledování filmů, poslechu hudby
Rozložení klávesnice: Vyhovuje mi
Kvalita displeje: Perfektní