HP ProBook 455 G9 6S6K2EA

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Pro
Typ panelu
IPS
Produktová řada
HP ProBook

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Pro
Typ panelu
IPS
Produktová řada
HP ProBook

Popis produktu

Kompletně vybavený HP ProBook 455 G9

Stylový, tenký a lehký notebook HP ProBook 455 G9 se výtečně hodí pro pracovní nasazení profesionálů v kanceláři i na cestách. Notebook HP ProBook 455 G9 představuje cenově dostupnou kombinaci inovace, špičkového zabezpečení a prémiového zpracování.

Notebook HP ProBook 455 G9 - připraven pro vysoké pracovní zatížení

Procesor AMD Ryzen 5 poskytne notebooku HP ProBook 455 G9 dostatek výkonu pro všechny vaše aplikace. Tento procesor se vyznačuje nízkou spotřebou, která pozitivně ovlivňuje dobu výdrže baterie bez nutnosti elektrického napájení. S 8GB DDR4 operační pamětí poběží vaše programy rychle a plynule. Rychlý start systému a krátké vybavovací doby pro vaše data zajistí SSD úložiště o kapacitě 512 GB.

Kvalitní obraz notebooku HP ProBook 455 G9

Práci na HP ProBook 455 G9 vám zpříjemní špičkový displej s úhlopříčkou 15,6" ve Full HD rozlišení se svítivostí 250 nitů a 45% barevnou škálou NTSC. Integrovaná HD webkamera a mikrofon jsou připraveny pro videokonference. Kvalitní zvuk pro multimediální aplikace dodají stereofonní reproduktory.

Zabezpečený a odolný HP ProBook 455 G9

Technologie HP Sure Sense využívá umělou inteligenci s prvky hlubokého učení a poskytuje prvotřídní ochranu před malwarem. Rychlé a bezpečné přihlášení obstará čtečka otisků prstů. Technologie TPM šifruje citlivé údaje a informace a zabraňuje neautorizovanému přístupu.

Kompletní konektivita

K dispozici je konektor USB Type-C s podporou DisplayPort a napájení. Pro bezdrátovou komunikaci jsou v notebooku HP ProBook 455 G9 k dispozici WiFi 6 a Bluetooth 5.2.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.