HP Pavilion Power 15-bc411 4MH28EA

Produktová řada
HP Pavilion
Typ panelu
SVA

Výkonný notebook pro hry a zábavu z osvědčené multimediální řady Pavilion, který vás vtáhne do hry také skvělým zvukem vyladěným od expertů z B&O. 4jádrový procesor Intel Core i5-8300H (2.3GHz, TB 4GHz, HyperThreading); 8GB RAM DDR4; 15.6" SVA Full HD displej (1920 x 1080 bodů); grafika NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5; pevné disky 128GB M.2 SSD a 1TB HDD; bez mechaniky; Wi-Fi ac, Bluetooth, HDMI, 3x USB (2x 3.0/3.1 Gen 1, 1x 2.0); zvuk B&O PLAY; operační systém Windows 10 Home.

• Cena-za 16,5K super notas
    • Výkon-za ty peníze super(1050 a i5 stačí na většinu her na střední detaily)
    • Displej-krásně se na něj kouká
    • Repráky a jack-obojí paradní kvalita
    • Zpracování-vypada pěkně
    • Trochu hlučnější chlazení(je slyšet ale ne tolik)
    • Nemá podsvícenou klávesnici

Notebook je dobrý jak na hry tak i na kancelářskou práci. Na hraní doporučuji vybrat klávesnici. Hry se na střední detaily nesekají a na notasu se i dobře pracuje. Notebook bych doporučil všem, co si chtějí koupit notebook na hry i do školy/práce. Kupován v Euronics za slevou cenu 16,990(jinak bych si za 20,500 koupil asi jiný)

• Dobrá cena poměr výkon. Zatím se mi nestalo že by se sekl.
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Super notebook. Výborný poměr cena - výkon

• , zakoupeno v CZC.cz

• Rychly
    • Hlucny

• bez problémů utáhne FIFU19
    • zvuk
    • obraz
    • velikost ntb (vzhledem k tomu, že se jedná o herní ntb)
    • žádný problém s přehříváním
    • dlouhá výdrž baterie při normálním používání. (při hraní FIFY cca 2 hodiny)
    • občas se sekne (pomáhá zapojit/vypojit nabíječku)
    • malé šipky na klávesnici (pro herní ntb nepraktické)
    • klávesnice (tlačítko "delete" se mi po půl roce po stisknutí nevrací zcela hladce)

Tento notebook jsem si zakoupil zhruba před půl rokem a jsem naprosto spokojen.
    Hledal jsem herní ntb za cenu kolem 20K a na doporučení online asistenta jsem si vybral tento model. Bylo pro mě důležité, aby ntb zvládnul jak běžnou práci na do školy/na netu, tak zároveň hraní FIFY. S tím jsem naprosto spokojený.
    Nejvíce mi nevyhovují malé šipky na klávesnici.
    Často s notebookem cestuji. Koupil jsem si nejmenší možný obal a v klidu se mi ntb vejde do batohu a není ani těžký.