HP Pavilion Gaming 15-bc003 W7T10EA

• Výkon
    • Nízká váha

Funguje bez problému, ale zatím jsem ho nezatížil na max

• Kvalitní zboží.
    • Kvalitní zvuk i obraz,podsvícená klávesnice.

Operační systém
Windows 10

HP Pavilion 15 Gaming Zajímavý notebook HP z řady Pavilion 15 s přívlastkem Gaming, který dává tušit zaměření a sílu notebooku. Je vhodný pro pařany, počítačové nadšence a každého kdo touží po notebooku s vysokým výkonem v prvotřídním zpracování. Prémiové provedení v kombinaci s vysokým výkonem vás přímo uchvátí a poskytnou vám nevšední zážitky, ať už se budete s notebookem bavit, nebo pracovat. Pavilion 15 Gaming vám poskytne výhodu před soupeři. Skvělý výkon pro hry, zábavu i práci S notebooky HP Pavilion 15 Gaming budete mít vždy dostatek výkonu pro nejnáročnější hry a aplikace v moderním stylovém provedení. Notebook vás zaujme nekompromisním výkonem bleskurychlého procesoru Intel Core i velmi kvalitní grafickou kartou NVIDIA GeForce. S jeho výkonem si dopřejete hraní her a sledování filmů ve vysokém rozlišení, s úžasně čistým zobrazením a dokonalou plynulostí. A pokud budete chtít využívat náročné aplikace pro tvorbu grafiky, obsahu a videa, budete překvapeni s jakou bravurou vše zvládne. Podmanivý zvuk Již podle označení je jasné hlavní určení využití notebooku. Milovníkům her a multimédií umocní poslech zvukové technologie a reproduktory z dílen Bang & Olufsen přinášející zvuk nevšední kvality. Oživte hry a zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia se stereo reproduktory B&O PLAY. Podsvícená klávesnice Herní notebook je nejen o výkonu, ale měl by mít také náležitý styl. S podsvícením klávesnice koresponduje jeho design s nespoutaným výkonem. Podsvícení navíc umožní používat notebook i ve slabě osvětlených místnostech. Praktický v mnoha směrech S technologií HP CoolSense budete vždy v pohodlí. Notebook zůstane příjemně chladný, jelikož upravuje jeho teplotu podle způsobu využití a okolního prostředí. Určitě vás také překvapí skvělá výdrž baterie, takže můžete hrát, pracovat a bavit se dlouhé hodiny.

• , zakoupeno v Electro World

• úžasný herní notebook
    • zvládá i náročné hry
    • dlouhá výdrž baterie
    • velký SSD
    • často se přehřívá, ale to se dá opravit například podložením knížkou :D
    • hůře se otevírá, ale na to se dá zvyknout
    • u klávesnice NUM LOCK chybí žárovka ,že je zapnutý

jsem takový průměrný hráč který si rád zahraje nějakou tu střílečku...s ledovým klidem zvládá Battlefield 1. bohužel už se mi párkrát stalo že mi spadli FPS a poté co jsem šáhl na větrák jsem se málem spálil :D...ikdyž funí, že kdybych za něj dal větrnou elektrárnu tak by vzniklo perpetuum mobile je nutné ho něčím nadzvednout :D (v mém případě stačí knížka)

• .

Zobrazit celou recenzi na notebook.cz

• Kvalitní zboží.
    • Kvalitní zvuk i obraz,podsvícená klávesnice.

• -výborný poměr cena/výkon
    • -výkon dostatečný i pro práci s amaterským střihem videí
    • -hraní nejnovějších herních titulů taktéž bez problému
    • -8GB RAM DDR4 (úspornější než DDR3)
    • -grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960M (v cenové kategorii nejlepší grafická karta, novější grafické jádro a rychlejší paměti něž je tomu u variant GTX 950M)
    • -SSD disk 128GB (časem vyměním za větší)
    • -HDD 1TB 7200 otáček (toto je také nadstandard v této cenové kategorii)
    • -výdrž okolo 5h (časem klesne, ale nyní mi to bohatě stačí)
    • -podsvícená klávesnice (večer k nezaplacení)
    • -matný display
    • -tenké tělo
    • -teplý vzduch fouká dozadu (nezahřívá ruku)
    • -HDMI konektor (v dnešní době nutnost)
    • -chybí signalizace num locku! (toto mě štve asi nejvíc na celém stroji)
    • -klávesnice je na můj vkus moc jemná, mám radši výraznější odezvu
    • -více jasu na display by neuškodilo
    • -grafická textura na těle okolo klávesnice se mi nelíbí, raději bych měl něco jednoduššího "čistějšího"
    • -chybí DVD mechanika (ale na druhou stranu obsahuje 2 HDD)
    • -jen 3 porty USB
    • -na stříbrné "vykukující" panty obrazovky jsem si také musel chvíli zvykat
    • -zalomený konektor napájení (mám raději rovné)
    • -horší přístup ke komponentům (musí se rozebrat celý notebook pro upgrade RAM, HDD nebo prostě když se chceš podívat jak to tam vypadá)
    • -chybí mi zde display port (ale aspoň je tu HDMI)

I přes mé zde psané výhrady jsem se strojem velmi spokojený, používám jej denně a při práci, hraní her je to můj prozatím co se týče výkonu nejlepší stroj.

Tento notebook jsem zvolil hlavně kvůli tomu, že v této cenové kategorii je to nejlepší možnost co se týče grafiky, RAM a HDD. Pokud bych chtěl jen o trochu lepší parametry ať už procesoru nebo více USB portu, tak bych se pohyboval v cenových relacích cca o 10 000 Kč výše.

Nejvíce mě štve to,že je notebook bez signalizace zapnutého num locku.

• , zakoupeno v Digiboss

• Pěkný notebook a zatím se zdá bez závad
    • Jen maličkosti, záleží na zvyku

Bez problému

• design
    • poměr cena/výkon
    • podsvícená klávesnice
    • Windows 10
    • chybí kontrolka pro num lock

První kus, který jsem objednal, jsem do 14 dnů vrátil - 2 nesvítící pixely na monitoru. Druhý kus mám zatím jen krátce a spokojenost.

• Notebook HP Pavilion Gaming 15-bc003 W7T10EA je součástí výběru těch nejlepších herních notebooků v poměru cena / výkon....

Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz