HP Omen 17-an016 1VA83EA

Trochu hlučnější při vyšším výkonu

• , zakoupeno v HPmarket.cz

• moderní, rychlý pro práci
  • , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Výkonná grafická karta (GTX 1070 8GB)
    • Výkonný procesor (2.8 - 3.8 GHz)
    • Operační paměť (16 GB), navíc je možnost dalšího rozšíření na 32 GB
    • displej 120 Hz
    • Aplikace Omen Command Center, kde můžete hlídat veškeré parametry počítače.
    • 6 programovatelných tlačítek
    • podpora HP
    • cena vůči konkurenci se stejnými parametry
    • trochu mi vadí podsvícená klávesnice bez možnosti změny, ta červená není zrovna optimální na oči

S notebookem jsem maximálně spokojen. Všechny hry mi to jede na maximálně detaily a např. WRC 7 v kombinaci se 120 Hz displejem je to skutečně nádherný obraz. aherní požitek. Jediný, co mi trochu vadí je červeně podsvícená klávesnice bez možnosti změny. Červená není na oči zrovna optimální. Dále si nemůžu odpustit kritiku na DVD mechaniku. To je opravdu plátek plastu u kterého se bojíte, když vkládáte disk, že to vylomíte. Chce to opatrnost, páč je to fakt hrachovinka. Ohledně ceny to je kapitola sama o sobě. Notebook se stejnou konfigurací levnější sehnat snad nejde. Asusy, Acery, Lenova atd. ve stejné konfiguraci jsou cca. o 5 až 10 tisíc dražší, v některých případech i o víc. Jinak počítači nemám, co vytknout a až na ty dva detaily jsem s ním zatím plně spokojen.

Operační systém
Windows 10 Home
Typ panelu
IPS
Produktová řada
HP Omen
Ultrabook
Herní notebook

Základem notebooku je čtyřjádrový procesor Intel Core i7-7700HQ, pracující na frekvenci 2,8 GHz, doplněný 16 GB operační paměti. Vybaven je 17,3" matným displejem s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Obrazová data má na starosti grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1070 s 8 GB vlastní paměti. Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB a pevný disk o velikosti 1 TB. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth. Notebook je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 Home.

3zákazníci nedoporučují produkt

• -Všechno co je uvedené v popisu produktu tak sedí.
    • - stačí na nenáročné
    • - Extrémní přehřívaní, od herního notebooku bych si představoval že nebude pálit jako plotna. Nedoporučuji na náročné hry , protože při hrách, které jsou starší jako je třeba IV Skyrim, nebo Watch Dogs tak při grafickém rozhraní vše na ultra kvalitu tak se při 1 hodinovém hraní a když je napájený ze sítě tak se hra automaticky sekne a počítač se vypne. Ze začátku jsem si myslel, že to nic není ale když se vám to stane 4x během dvou hodin tak to asi není moc v pořádku.
    • - není úplně černý displej, je vidět hlavně v rozích při zapínání nebo u filmů
    • -nenačte konkrétní disk NBA 2k12 ( hra stará 7 let )

• výkon, podsvícení, display čitelný i venku, dobrý zvuk,
    • Ostré hrany které po chvíli řežou do slach na předloktí(záleží v jaké výšce notebook je, ale hlavně už dvakrát reklamace kvůli nenabíjení a nefunkčnosti na baterii !!! Nyní čekám až se problém zase vyskytne, baterie udávaných 6 hodin rozhodně nezvládne- mě jede půl hodiny a už je na 58% a to jen brouzdám na internetu - co teprve kdybych zapl hru ?! VÝDRŽ BATERIE OBROVSKÉ MÍNUS a také dvě reklamace za půl roku užívání kvůli NENABÍJENÍ A NEFUNKČNOSTI NOTEBOOKU NA BATERII, další mínus ja přehřívání mezi displayem a klávesnicí-leda že si chcete na notebooku UVAŘIT VAJÍČKA na tvrdo! další problém jsou hlasité větráky ale vůči těm po chvíli hraní otupíte. CENA NEÚMĚRNÁ NEDODĚLÁNÉMU PRODUKTU !!!!

MÍNUSY PŘEVYŠUJÍ PLUSY NAVÍÍC TA CENA 49999,-kč proto jej asi tak rapidně slevnili a dokonce koukám i stáhli z prodeje !!! měsíc čekání na opravu nenabíjení a nefunkčnosti OMEN na bateri a to dvakrát !

• , zakoupeno v CZC.cz

• Rychlý
    • Výkoný

Trochu hlučnější při vyšším výkonu

• kvalita obrazu
    • Počítač během hraní her neustále padá, hra se sekne barvy v displeji se roztečou a notebook se vypne.
    • Děje se to při hraní her jako je například Skyrim ( na střední detail), nebo i na novější hře jako je Wrestling 2017 ( vysoké detaily).
    • A notebook je starý 3 dny...
    • Jako herní notebook který stojí 45 000 jsem očekával mnohem lepší produkt a kvalitnější.

Jediný důvod vidím jako reklamaci. Protože za tyhle peníze je to pro mě absolutně nedostatečné.
    Doufám že my pošlou vyměněný produkt.

• .

Zobrazit celou recenzi na notebook.cz

• , zakoupeno v HPmarket.cz

• moderní, rychlý pro práci
  • , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Výkonná grafická karta (GTX 1070 8GB)
    • Výkonný procesor (2.8 - 3.8 GHz)
    • Operační paměť (16 GB), navíc je možnost dalšího rozšíření na 32 GB
    • displej 120 Hz
    • Aplikace Omen Command Center, kde můžete hlídat veškeré parametry počítače.
    • 6 programovatelných tlačítek
    • podpora HP