HP 255 G4 M9T12EA

5 hodin
Kapacita baterie
31 Wh

• Velmi pomalý

Pro 10-ti letého kluka vyhovující. Pro domácí či pracovní použitý dospělého velmi pomalý

• podpora systémů
    • podpora HP

Na můj vkus je líný a bez další investice do ram a ssd disku se prakticky neobejdete. Můj 10 let starý Dell je rychlelší. Po 2 dnech jsem jej vrátil.

• zamestnanci EURONICS

Výdrž baterie
5 hodin
Kapacita baterie
31 Wh

Získejte vše potřebné v cenově dostupném notebooku. Buďte připojeni k internetu s cenově dostupným notebookem HP 255 G4. Jeho stylově šedé šasi obsahuje 2 jádrový procesor AMD E1-6015 s frekvencí až 1,4 GHz doplňený o grafickou kartu AMD Radeon R2. Tato výbava vám poskytne dostatek výkonu pro kancelářské aplikace, internet a přehrávání filmů a hudby.

• Ukládejte svá cenná data na 500 GB pevném disku.
  • Zálohujte na DVD+/-RW pomocí vypalovací mechaniky.
  • Prohlížejte si stránky na matném 15,6" displeji s LED podsvícením v HD rozlišení.
  • Poslouhejte hudbu na zabudovaných reproduktorech.
  • Povídejte si přes Skype díky integrované webkameře s mikrofonem.

• Připojte se k internetu bezdrátově pomocí Wifi b/g/n nebo LAN konektorem 10/100.
  • Pro připojení tiskárny, externího disku, klávesnice, myši a dalších zařízení slouží 1x USB 3.0 a 2x USB 2.0 port.
  • K vaší televizi notebook připojíte pomocí HDMI konektoru.
  • Plná klávesnice včetně numerické části vám umožní rychle a efektivně zadávat čísla.

2zákazníci nedoporučují produkt

Rododéndron

• Velmi pomalý

• Po rozšíření 4gb ram(ted tam mám 6gbram) a instalaci Linux minut, je to paráda, 3D akcelerace funguje, systém je plynulý, rychle zapínání a vypínání.
    • Slabý WiFi přijímač asi jen 10 m od routeru, ale kabel to vyřešil

Utáhne cs go, orbital gear, atd...

• podpora systémů
    • podpora HP

• zamestnanci EURONICS

XXX

• Procesor 1.4 Ghz

Rozhodovala cena. Slouží na brouzdání po internetu.

Levný a přenosný notebook.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

Kvalita odpovídající ceně.

• HP 255 G4 nabízí ve stylově šedém obalu vše potřebné pro kancelářskou práci, internet nebo třeba přehrávání filmů. Vychá...

Zobrazit celou recenzi na recenzenotebooku.cz

• cena/výkon
    • lehký
    • Radeon R2 je 2x lepší než baytrailové intel hd
    • za tu cenu dobrá klávesnice
    • 2 gb ram
    • trošku obtížnější (ale už provedený) upgrade ram

Notebook byl vybrán hlavně jako pracovní nástroj do školy. Tuto funkci myslím splní výborně, je lehký na přenášení a klávesnice ačkoliv má takový plastový stisk tak se na ní píše dobře a není ochuzena o numerickou. 2 GB ram je absolutně nedostačující a proto doporučuji dokoupit ještě jeden 2GB modul ( ntb má 2 sloty) a nebo nahradit 2GB čtyřgigovým, jako jsem to udělal já. Procesor je na tom sice stejně špatně jako ty bay trailové celerony ale grafika R2 má cca dvojnásobný výkon než baytrailové intel HD. Ačkoliv notebook není můj primární nástroj a na hraní mám velký počítač, tak jsem některé hry vyzkoušel. League of Legends bylo překvapivě dobře hratelné na nízké detaily (textury na medium) fps byly tak okolo 40-50 a v bojích tak 20-30 - Stoprocentně hratelné. Minecraft je zde hodně brzděn procesorem, ale když stáhnete detaily skoro na minimum pak, je hra hratelná. Jsem velký fanoušek hry warframe, sice mě trochu mrzí že na tomhle je prakticky nehratelná (v nejnižším rozlišení jakž takž) ale i tak je stroj za tu cenu výborný. Instalace windows proběhla v pořádku a ovladače z webu hp fungovaly bez problému. Na filmy v posteli je taky fajn :) Doporučuji všem co chtějí stroj na kancelářskou práci,internet, filmy a nenáročné hry. Myslím že vás za tu cenu celkem překvapí :)