HP 15-af105 L2S93EA

Barva
červené
Kapacita baterie
41 Wh

Za stejnou dobu budete schopni zvládnout více práce a tak vám zbude více času na váš soukromý život. Vysoké nasazení nebylo nikdy tak snadné a především dostupné. Notebook od společnosti HP s označením 15 splňuje požadavky pro každodenní použití a nejen to. Za pomoci velkého displeje a pohodlné klávesnice včetně numerické části získáte propracovaný pracovní nástroj, který vám padne do ruky.

Moderní materiály v nadčasovém designovém provedení

Za pomoci moderních technologií a materiálů mohl být notebook HP 15 ještě tenčí, než jeho předchůdci. Stává se tak ideální volbou pro každodenní život. Hodí se nejen pro domácí využití, ale i na cesty. Vše je u notebooku navíc velice snadné. Jeho použití počínaje a případnou výměnou baterie konče. Tím je zaručena možnost dlouhodobého používání bez zbytečných investic.

Ovládejte notebook pohodlně

Notebook je vybaven klasickou klávesnicí a kvalitním touchpadem s podporou vícedotykových gest. Díky těmto dvěma ovládacím možnostem bude pro Vás hračkou pracovat s notebookem kdekoliv v terénu. Pro domácí ovládání bude ovšem nejpohodlnější dokoupit k výrobku i klávesnici a myš.

Multiplatformní operační systém Windows 10

Nová verze operačního systému z dílen společnosti Microsoft nabídne unikátní možnost využití, jak na desktopové, tak i mobilní platformě. Zpátky se do Windows 10 vrátila přepracovaná nabídka Start. Nové Start menu nabídne v levé části klasický vzhled známý z předchozích Windows a v pravé části jsou k nalezení volitelné Metro aplikace. Samozřejmostí je možnost virtualizovat několik systémových prostředí. Novinkou je také virtuální asistentka Cortana, která dokáže reagovat na některé hlasové povely a také Vás dokáže např. upozornit na nadcházející událost v kalendáři. Zachováno zůstalo také internetové úložiště OneDrive, které umožní procházet a spravovat uložené soubory. Za zmínku ještě stojí například nová verze internetového prohlížeče Microsoft Edge, snazší nastavení počítače, notifikační centrum, inovované integrované aplikace, lepší vyhledávání či systém virtuálních ploch.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Vzhled
    • Nedostatečný výkon
    • Slabý příjem WiFi
    • Pomalý
    • Reproduktor chrčí

Vybíral jsem mezi dvěma notebooky - tímto a Asusem. Bohužel jsem nedal na rady kamarádů, kteří se v tom vyznají. Oba notebooky měly výkonnostně stejnou výbavu a já si vybral tento, hlavně kvůli vzhledu, i přes všechny rady. Chyba...
    Používám jej velmi střídmě, jen na jednoduchou práci v MS office (excel, word). Sem tam nějaký program. Windows je v podstatě čistý, nemá jej co zpomalovat a i přes to, je strašně pomalý. Všechno mu trvá, případně zamrzne úplně. Říkal jsem si: "jsi rozmazlený ze svého výkonného stolního PC", ale ne, nejsem....tenhle notebook předčí i můj mobil z Číny za 4000 a to nepřeháním.
    Tak se uklidňuji, že se na něm budu dívat alespoň na seriály v posteli, když třeba budu nemocný a víte co? Mám od sebe 3 metry Wifi router, který mi rozesílá signál po celém baráku (120 metrů čtverečních) a ten noťas není schopný mi to video přehrát bez sekání! Tablet, mobily, stolní PC, Xbox, televize, všechno v baráku mi to STEJNÉ přehrálo hned a tenhle stupidní noťas ne.
    A zkoušel jsem to i na jiné WiFi - stejný výsledek.
    HP už nikdy...je hezký, ale k čemu mi to je, když i kalkulačka je rychlejší.
    Jo a lidi tady píšou, že rozjede novější hry...co to ti lidi hrají???
    Ani League of Legends (LoL) nerozjede na full. A zvuk chrčí.

• numerická klávesnice
    • barva, desing
    • hlučná klávesnice
    • rychlé vybití baterie
    • je pomalý
    • num lock se vypíná a nepoznáte, kdy je zapnutý
    • váha

Notebook jsem vybrala s tím, že si nekoupím ani nejlevnější, ani dražší notebook. Recenze měl hezké, ale bohužel mě zklamal. Chovám se k notebooku hezky a on se odplácí tím, že ho musím nabíjet každé cca dvě hodiny. Každý ťuk do klávesnice je hlasitý. Num lock musíte zapínat, vypíná se sám a nepoznáte to. Jinak má notebook pěkný design, ale celkově je notebook poněkud těžký. Určitě by na něm šly hrát hry, to jsem ale zatím nezkoušela. Na kancelářské práce je výborný, na internet také, ale nesmí se přetěžovat. Jinak zamrzá. Aktualizace instaluje velice pomalu. Notebook je vhodný pro nenáročné lidi, kteří chtějí skypovat, surfovat na internetu, vytvářet prezentace a poslouchat hudbu.

• - Win 10
    • - 8GB ram
    • - celkově velká paměť počítače
    • - šílená kvalita reproduktorů!!!
    • - procesor od AMD už nikdy... oproti Intelu je hodně zasekaný
    • - nutnost zapnutí NUM locku při každém zapnutí počítače
    • - opožděná odezva klávesnice (dá se přežít)
    • - chybí kontrolka pro zjištění zapnutí/vypnutí NUM locku

Notebook má dost nedostatků, do karet mu ale hraje cena, která je vzhledem ke kvalitě odpovídající. Pro mě, jako pro studentku, jen ntb dostačující, když nepočítám poslech hudby, protože kvalita zvuku je vážně příšerná! Celkově jsem průměrně spokojená, na školní potřeby vystačí.

• Dobrá výdrž baterie
    • Pěkný design
    • Zvuk

Zhruba po 1-2 měsících začal blbnout zvuk, chrčí. Budu ho reklamovat. Docela zklamalo, že po takové krátké době už blbne.

• , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v ielectro.cz

• velmi dobry

doporucuji

• Vše funguje jak má.

nejsem profik, notebook plně stačí pro moji potřebu

• , zakoupeno v itspecial.cz

• Pro mně naprosto OK