Asus X570ZD-DM121T

Windows 10 Home
Typ panelu
IPS

• , zakoupeno v IPRICE.CZ

Vybral mi ho vnuk tak, aby na něm mohl hrát hry a je s ním spokojený.

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

Poměr cena výkon prostě super.

• , zakoupeno v EMIKO

Za danou cenu velmi dobrý výrobek

Operační systém
Windows 10 Home
Typ panelu
IPS

Multimediální notebook pro práci i zábavu na cestách, v kanceláří i domácnosti. 15.6" Full HD displej; 4jádrový procesor AMD Ryzen 5 2500U (2/3.6GHz 4jádra/8vláken); 8GB operační paměti DDR4; grafika NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB GDDR5; disky 128GB SSD M.2 a 1TB HDD; Bluetooth 4.1, Wi-Fi ac, 4x USB (2x 2.0, 1x 3.0/3.1 Gen 1, 1x Type-C 3.1 Gen 1), HDMI, čtečka paměťových karet, kamera, ASUS Splendid, SonicMaster a IceCool; OS Windows 10 Home.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Velice dobrý notebook
    • Hry zvládá i náročnější
    • Nemusí se čekat než se nastartuje je to hned
    • Funguje, jede i po letech.
    • Když je potřeba. Je složitější sehnat náhradní díl.

Mám ho dlouho a až si budu vybírat novej tak chci ,, to samý,,

• , zakoupeno v IPRICE.CZ

Vybral mi ho vnuk tak, aby na něm mohl hrát hry a je s ním spokojený.

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

Poměr cena výkon prostě super.

• slušný výkon
    • pěkný design
    • ASUS.....
    • Podpora ze strany výrobce při problémech
    • Připojení na wifi

Notebook výkonem stačí na většinu toho co průměrný student potřebuje... Zvládne programy pro tvorbu výkresů i programování i nějaké ty hry. Co mě nejvíc štve je ale připojení k wifi....Měl jsem s tím problém už u starého notebooku od ASUSu(stáří cca 5-6) . Notebook mě prostě odpojí,chvíli hlásí že žádná wifi v dosahu není(routr leží hned vedle něj) a za další chvíli už vám tvrdí že vlastně ani nemá možnost wifi.....z nastavení vám položka Wi-Fi zmizí uplně a je ptořeba jej restartovat....někdy i vícekrát... Z technické podpory mi poslali jen odkaz na ovladače pro wifi adapter který jsem si stáhl už týden před tím sám a byl naprosto k ničemu.... S tímto, podle mě dost závažným, problémem se hodí spíš pro někoho kdo se chce ve svém notebooku neustále rýpat a upravovat. Ne pro někoho kdo si ho chce koupit a používat

• Hezký vzhled
    • Krásný zvuk
    • Celkem rychlý náběh po zapnutí
    • Malá výdrž baterie
    • Seká se i při používání internetového prohlížeče
    • Hry se dají hrát jedině na minimální detaily

Nejsem ten typ člověka, který běžně píše recenze, ale po chvíli používání tohoto výrobku mi to nedalo.

Tento notebook mám asi měsíc a půl. Vybral jsem si ho především díky dobrým recenzím i specifikacím, ale musím uznat, že mě velice zklamal. Notebook vydrží na baterce něco okolo hodiny a půl, což mi na úplně nový notebook nepřijde mnoho. A to je při normálním používání ani se přitom nehrají hry.

Zkoušel jsem na tom hrát Wot a Fortnite. Bohužel jsem to musel začít hrát na minimální detaily, jinak se to nedalo.

Párkrát jsem na tomto notebooku volal na facebooku přes videohovor, když zvednete hovor, tak to trvá okolo 3 minut, než uvidíte a uslyšíte svého přítele na druhé straně. Nejprve jsem myslel, že to je internetem, ale není, děje se to na jakékoli wifi.

Bohužel jsem s tímto notebookem velice nespokojen, nevím jestli jsem pouze nechytl "špatný kus", ale s mými zkušenostmi nedoporučuji tento výrobek kupovat.

• , zakoupeno v EMIKO

Za danou cenu velmi dobrý výrobek

• , zakoupeno v ALFA.cz

• rychlý
    • SSD A HDD 1128 GB místa
    • lehký
    • dlouhá výdrž baterie
    • prostě super PC
    • snad jen že je víc hlučný chladič procesoru, ale to je u AMD normální
  • , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Cena mírně nad 16 000 Kč
    • SSD 128 GB + 1 TB HDD- rychlý náběh
    • GTX 1050
    • Podsvícená klavesnice

za tuhle cenu dobrá volba

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Ok
  • , zakoupeno v CZC.cz