Asus X555LD-XO049H

2 GB
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
šedé
Výdrž baterie
2 hodin

• , zakoupeno v EURONICS

• vzhle, parametry,, dostacujici pocet usb,nesdilena grafika,, notebook mi vyhovuje.
    • notebook se mi libil , proto jsem si ho koupil :-)

notebook mi vyhovuje

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Cena a výbava

2 GB
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
Barva
šedé
Výdrž baterie
2 hodin

100% záruka spolehlivosti = v případě poruchy zařízení získáte zpět opravený notebook i částku, za kterou jste zařízení zakoupili. Bližší informace naleznete na https://asuspromotions.com/cz/cs/reliability/.

Stylový univerzální notebook pro pracovní nasazení doma i na cestách. Dvoujádrový procesor Intel Core i3-4030U (1.9GHz); 4GB RAM (DDR3); 15.6" HD (1366x768 bodů) displej; 500GB HDD; DVD±RW/RAM mechanika; grafika NVIDIA GeForce GT 820M (2GB); rozhraní: Wi-Fi, 1x USB 2.0 a 2x USB 3.0, kamera, čtečka paměťových karet; s operačním systémem Windows 8.1.

ASUS X555LD
Jednou z řad univerzálních notebooků je i řada s označením X555LD od společnosti ASUS. Notebooky spadající do této kategorie se honosí univerzálností použití, tedy nejen doma či v kanceláři, ale například i na cestách. Vždy a všude se osvědčí zrychleným startem v kombinaci s prodlouženou dobou výdrže v režimu spánku. Moderně pojaté je též ovládání, kde použitý touchpad s inteligentním vícedotykovým ovládáním a podporou gest. Aby toho nebylo máje je v notebooku integrována též technologie SonicMaster pro maximální hudební prožitek.

Moderní technologie pro video hovory a exkluzivní audio SonicMaster
Kombinace moderních procesorů Intel a celá řady dalších technologií propůjčuje notebooků Asus řady X555LD výjimečné schopnosti. Za zmínku stojí minimálně technologie Splendid, která zajišťuje vždy špičkový obrazový výstup jak na vašem monitoru, tak například v případě video hovoru na druhé straně. Systém SonicMaster oproti tomu zajišťuje prvotřídní multimediální zážitek za pomoci integrovaného zvukového systému.

Moderní touchpad a integrace rozhraní USB 3.0
Pojďme se na moderní vlastnosti notebooku podívat více zblízka. Za zmínku stojí designové pojetí zařízení jako takového, kdy vám nejeden kolega, či kamarád, vaše nové zařízení bude závidět. Zmínit musíme též nebo technologii Splendid pro maximálně věrohodné podání obrazu. Použitý touchpad je navíc vícedotykový s podporou gest pro usnadnění práce s operačním systémem. Poslední zde zmiňovanou věcí je rozhraní USB specifikace 3.0, které potěší svou vysokou datovou propustností nejednoho uživatele.

Klíčové vlastnosti
Tento konkrétní model využívá dvoujádrový procesor Intel Core i3-4030U. Ten pracuje na frekvenci 1.9GHz a je doplněn o 4GB operační paměti typu DDR3. Obrazová data pro 15.6" velký displej s HD (1366x768 obrazových bodů) rozlišením poskytuje grafická karta NVIDIA GeForce GT 820M se 2GB paměti. Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk a nechybí ani DVD±RW/RAM optická mechanika. Samozřejmě je notebook vybaven i celou řadou rozhraní. Nechybí ani bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth, stejně tak je notebook vybaven USB konektory včetně podpory specifikace 3.0. Integrována je i kamera, čtečka paměťových karet a klávesnice má též numerickou část. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 8.1.

• 2x reklamace, podruhé asus reklamaci neuznal a mužete se zavět na hlavu neuděláte nic. Ano na své parametry je levny, ale diky tomu se nedožije 2 let.

Rozhodně doporučuji pouze pro ty co maji čas si vypisovat s asusem a posilat neustale balíky.
    Asus tým vás ma totiž v diře

• poměr cena výkon
    • prohýbající se klávesnice
    • 4GB RAM
    • pouze jeden port USB 2.0
    • povrch víka je lesklý
    • nad kontrolkami notebook mírně vrže
    • pokud nechcete porušit záruku tak nemůžete vydělat baterii

Měl jsem záměr koupit notas do 12k a po týdenním výběru jsem si vybral tento.Mám ho měsíc a půl.

Výkon je slušný:
    hrál jsem Dotu 2 - detaily nízké (průměr 65 fps)
    CS Go - rozlišení 1024x860 ,detaily nízké (průměr 60 fps)
    Minecraft střední detaily ,průměr (50-60 fps)
    Grafika je základní, tak nečekejte žádné zázraky.

Výdrž:
    nic moc,průměr asi 3 a půl hodiny ,záleží jaký máte nastavený napájecí profil a jak náročný proces pouštíte.
    Dokážu se s tím smířit.

překvapilo mě chlazení ,které je výborné, hlavně nedávejte zbytečně zabrat grafice tohle není herní notebook ,takže doporučuju nízké nebo střední detaily.

notas se dodává se 4GB RAM (Samsung 4GB PC3-12800 DDR3-1600MHz), což je dle mého docela málo (systém zabere asi 2GB) a proto jsem koupil Crucial SO-DIMM 4GB DDR3 1600MHz CL11 ,které fungují skvěle.

reproduktory jsou velice dobré,hrajou čistě.

za tu cenu asi nenajdete lepší,ale kdyby jste si připlatili 1-2k,tak byste určitě narazily na modely s mnohem lepší grafikou (840m) a mírně lepším procesorem.

jsem spokojený ,má svoje mouchy ,ale za 12k nečekejte žádnou extra kvalitu.

• Poměr cena/výkon/kvalita
    • Za 12 000 Kč dostanete skvěle chlazený poloherní notebook.
    • Dá se rozšířit ram.
    • Utáhne většinu dosti náročných her.
    • Skvělé chlazení a nízké teploty hw.
    • Skvěle garantovaná záruka na 2 roky.
    • Baterie má trochu menší výdrž..2-3 hodiny.
    • Nedá se vyměnit baterie bez manuálního zásahu do case.
    • Nestabilní Windows 8.1(Ale rychlý)

Kupoval jsem něco pořádného v poměru cena/výkon i kvůli občasnému hraní her do 15 000 Kč a dost lidí píše že se nic poloherního nedá sehnat do 18 000 Kč minimálně, ale tento model tento stereotyp vyvrací..... Zatím utáhl skoro všechny hry, zvládá skvěle práci s grafikou a i při klidovém stavu se pohybuje teplota cpu kolem 30-38 stupňů celsia a u GPU kolem 40 stupňů.... Při max vytížení je u cpu i po několika hodinách max 74 stupňů a u GPU maximálně 85 stupňů, což je na notebook extrémě nízká hodnota, což ukazuje že za 12 000 Kč v průměru dostanete poměrně silnou střední třídu herního notebooku, který minimálně do 16 000 Kč nemá konkurenci u žádné jiné značky a s tím nabízí i výborné chlazení, které vám prodlouží skvěle životnost notebooků, čímž se liší od jiných podobně drahých značek kde dávají jen podřadné chlazení a notebooky spíše slouží jako ústřední topení a teplota 90-100 stupňů u nich není nic výjmečného...
    Tady si stěžovat nemohu a mohu jen pogratulovat ASUSU asi za nejlepší model notebooku v poměru cena/výkon/kvalita! :)

Jediné co bych vytkl je jen OS dodávané s notebookem...Windows 8.1 je rychlý, ale hodně nestabilní, jedou mi rozhodil zvukovej systém na tolik, že jsem to musel řešit několik dní s podporou ASUSU a Microsoftu.
    A pak možná trochu menší výdrž baterie při větším vytížení a to že se nedá baterie odstranit v případě problému bez nutnosti zásahu do HW notebooku, což automaticky ruší záruku.

• , zakoupeno v EURONICS

• notebook se mi libil , proto jsem si ho koupil :-)

notebook mi vyhovuje

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Cena a výbava
    • Menší pozorovací úhly obrazovky

Dobrá výbava za dobrou cenu

• solidní výkon
    • Intel
    • design
    • baterie

Hraji na tom WoW: Cata a rozjíždí to na solidní detaily na dostatečné FPS, ale myslím, že s náročnějšími hrami by to mělo problémy. Mafii 2 už mám na dost nízké detaily a v náročnějších přestřelkách, při hořícím ohni apod. už mám jen něco přes 35 FPS. Baterku jsem pravděpodobně odvařil už 1. den já, když jsem si nepřečetl návod a nenechal notebook na bít 3h, ikdyž mi to ukazovalo, že je nabit ze 100 %, takže ho mám po 2,5h bez nabití vybitý. S webem problémy nemám. Design povedený, Touchpad používám málo, při zapojení myši se mi vypíná.

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena výkon