Asus X505BA-EJ163T

Ultrabook
Typ panelu
TN

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Mám ho krátce,takže nemohu ještě hodnotit.Po zapnutí najelo dobře a Windows 10 byl za chvíli nainstalovaný.Jen aktualizace trvaly dlouho.
    • Jedinou nevýhodu vidím v klávesnici která nemá numerickou klávesnici a v popisu zboží to nebylo uvedeno.

Mám jen krátce,tak ještě nemohu hodnotit.Velmi mne překvapil procesor AMD-je opravdu svižný.Dobrý poměr cena-výkon.

• , zakoupeno v CZC.cz

Po nastavení 15 hodin běžel antivir. zboží jsem vrátila
    Výdrž baterie byla uvedena vyšší než skutečná.
    Na plně nabitém Pc jsem nechala hrát hudbu a po 2 hodinách byl vybitý.

Operační systém
Windows 10
Herní notebook
Ultrabook
Typ panelu
TN

Parametry a specifikace

Úhlopříčka displeje  15,6 "

Modelové označení procesoru  AMD A6 9220

Čip grafické karty  AMD Radeon R4

Operační systém  Windows 10 Home

Velikost operační paměti RAM  4 GB

Výbava  Čtečka paměťových karet, Operační systém, Optická mechanika, Numerická klávesnice

Displej

Maximální rozlišení  1920 × 1080 px

Typ displeje  Antireflexní

Procesor

Typ procesoru  AMD A

Frekvence procesoru  2,5 GHz (2 500 MHz)

Počet jader procesoru  2 ×

Core Boost Frekvence  2,9 GHz (2 900 MHz)

TDP  15 W

Cache procesoru  1 MB

Funkce procesoru  Model se sníženou spotřebou

Grafická karta

Typ  Integrovaná

Operační paměť

Intel Optane  Ne

Typ paměti  DDR4

Frekvence paměti  2 133 MHz (2,13 GHz)

Pevný disk

Barva

Barva  Černá

Výdrž baterie

Kapacita baterie

Velikost baterie notebooku spolu s úsporností použitých komponent a optimalizací softwaru určuje dobu výdrže na baterii.  42 Wh

Počet článků  3×

Jazyk klávesnice

Jazyk klávesnice  CZ, SK

• Mám ho dva měsíce a šlape dobře
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• , zakoupeno v CZC.cz

Po nastavení 15 hodin běžel antivir. zboží jsem vrátila
    Výdrž baterie byla uvedena vyšší než skutečná.
    Na plně nabitém Pc jsem nechala hrát hudbu a po 2 hodinách byl vybitý.