Asus X415EA-EK858W

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
TN

Parametry produktu

Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
TN

Popis produktu

Všestranný Asus X415EA pro každý den

Všestranný a vysoce výkonný ASUS X415EA s celkovou hmotností pouhých 1,6 kg je jedním z nejmenších 14" notebooků na světě. Získejte výkonného a lehce přenosného společníka pro každodenní pracovní nasazení i zábavu a pochlubte se jeho elegantním vzhledem v povrchové úpravě Slate Grey. Zesílená základna notebooku ASUS X415EA usnadňuje psaní a umožňuje otevřít a zavřít víko jedním plynulým pohybem.

Pracujte efektivně s notebookem ASUS X415EA

S vysokým výkonem procesoru Intel Core i5 11. generace splníte svoje úkoly s notebookem ASUS X415EA rychle a efektivně. Aplikace nainstalované na SSD disku se spouštějí okamžitě a mají krátké doby odezvy. Robustní ergonomická klávesnice v plné velikosti s 1,4 mm zdvihem kláves umožní pohodlné psaní a je ideální pro práci i za nepříznivých světelných podmínek.

Kvalitní NanoEdge displej notebooku ASUS X415EA

Full HD NanoEdge displej notebooku ASUS X415EA nabídne pohlcující vizuální zážitky. Může se pochlubit úzkými rámečky s 82% poměrem obrazovky k tělu, širokými 178° pozorovacími úhly a matným povrchem, takže se můžete plně soustředit na obsah. Výjimečně čistý zvuk i při maximální hlasitosti zprostředkuje technologie ASUS SonicMaster.

Kompletní možnosti připojení s ASUS X415EA

K notebooku ASUS X415EA bez problémů a snadno připojíte všechny vaše periferie, displeje a projektory. Notebook je vybaven reverzibilním portem USB-C a také porty USB 3.2 a USB 2.0, výstupem HDMI. Pro bezdrátovou komunikaci jsou připraveny WiFi 5 a Bluetooth 4.1.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.