Asus X1504ZA-NJ040W

7 890 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Elektrochram

Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 9 356 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 53 009 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 5 709 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 96 976 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 462 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 2 054 recenzíDalší informace

Typ panelu
TN
Herní notebook

• , zakoupeno v Elektrochram

Malé, výkonné, poměrně levné zařízení na různorodou činnost.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Levný stroj pro nenáročné použití
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Vstupní instalaci jsem zvládla i ostatní potřebné (viz níže) a to jsem seniorka (ale je fakt, že docela cvičená v IT v zaměstnáních).
    • Zvládla jsem i instalaci přídavných zařízení - tiskárny, bezdrátové myši (nesnáším touchpad), ASUS USB urychlujícího wifipřipojení, externího disku.
    • Zvládla jsem se poměrně rychle zorientovat v novém nastavení NB od ASUS v MyASUS. (Před tím jsem měla také ASUS, ale s mechanikou, bohužel na něm praskl pravý pant a náhradní se už nevyrábí.)
    • Zvládla jsem i poměrně snadno přechod z Windows 10 na 11.
    • Mám ho měsíc, zatím žádné větší problémy, takže prozatímní spokojenost.
    • Dobře řešené klávesy na klávesnici. Velmi dobře se s nimi píše. Měkké a pružné na dotyk.
    • Lehký, rychlý oproti tamu starému ASUSU.
    • Hlavně jsem si ho vybrala proto, že vlastně jako jediný má většinu vstupů na pravé straně. To jsem potřebovala pro zapojení ostatních zařízení. Také jsem kvolí tomu potřebovala tři USB kompatibilní s 2.0. Zároveň mu nechybí ani USB C
    • Nemá mechaniku (k práci jsem si na starém ASUSU pouštěla CD, nebo jsem si na něm pouštěla DVD)
    • V manuálu k NB toho tedy moc není popsáno k aplikaci MyASUS. Chybí vlastně skoro zcela detailní popis této aplikace. Dost jsem hledala a tápala (např. postup optimalizace baterie v manuálu se rozchází v tom, jak je to v aplikaci). Raději tam na nastavení nebudu nějak moc sahat.
    • Kvalita displeje by mohla být lepší, ale je fajn že si světlost mohu nastavit přes klíče v horní řadě klávesnice (to se týká i u zvuku).

Mám ho jen jeden měsíc. Tak se časem ještě uvidí.

Operační systém
Windows 11 Home
Produktová řada
Asus VivoBook
Typ panelu
TN
Herní notebook

Notebook - Intel Core i3 1215U Alder Lake, 15.6" TN antireflexní 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics, SSD 256GB, numerická klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Bluetooth, Hmotnost 1,7 kg, Windows 11 HomeNotebook ASUS Vivobook 15 X1504 nabízí kvalitní výbavu a spolehlivý výkon pro práci i multimediální zábavu. Zaujme klasickým designem s tenkými postranními rámečky a příznivým poměrem cena výkon. S celkovou hmotností pouhých 1,7 kg je ASUS Vivobook 15 X1504 připraven i pro pohodlnou práci na cestách.

Díky 180° pantu lze Vivobook 15 X1504 otevřít do vodorovné polohy a usnadnit komunikaci při práci ve skupině.

Full HD IPS displej má vynikající podání barev se 45% pokrytím barevné škály NTSC a široké pozorovací úhly. NanoEdge provedení s úzkými rámečky a 84% poměrem obrazovky k tělu nabízí velký prostor pro sledování obsahu. Kvalitní videokonference s potlačením okolního hluku zajistí ASUS AI technologie.

Plnohodnotná ergonomicky navržená klávesnice ErgoSense s pevnou konstrukcí z jednoho kusu a 1,4mm zdvihem kláves nabízí pohodlné psaní.

Komplexní připojení zajišťuje v notebooku řada portů včetně USB-C, USB 3.2 a USB 2.0 a HDMI výstup pro bezproblémovou kompatibilitu se současnými periferiemi, displeji a projektory. Pro bezdrátovou komunikaci je k dispozici rychlá WiFi 5 (802.11ac). Technologie ASUS WiFi Master eliminuje přetížení a automaticky se připojí k nejsilnějšímu signálu.

• Model: ASUS Vivobook 15 X1504
  • Operační systém: Windows 11 Home
  • Procesor: Intel Core i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores)
  • Paměť: 8GB DDR4 integrováno na desce
  • Počet slotů (celkem / volné): 1/1
  • Pevný disk: 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
  • Volné sloty pevného disku: ne
  • Optická mechanika: ne
  • Displej: 15,6" FHD (1920 x 1080) 16:9 LED TN 60Hz 250nits 45%NTSC antireflexní
  • Stylus: ne

• Barva: Quiet Blue
  • Rozměry: 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
  • Hmotnost: 1,70 kg
  • Záruka: 2 roky

Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.

• Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
  • Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/

Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Elektrochram

Malé, výkonné, poměrně levné zařízení na různorodou činnost.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Levný stroj pro nenáročné použití
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Zvládla jsem i poměrně snadno přechod z Windows 10 na 11.
    • Mám ho měsíc, zatím žádné větší problémy, takže prozatímní spokojenost.
    • Lehký, rychlý oproti tamu starému ASUSU.

Mám ho jen jeden měsíc. Tak se časem ještě uvidí.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v planeo.cz

• dobrá cena, rychlý, energeticky úsporný, hardwarově moderní
    • asi pro leváky z důvodu výstupu kabelů.. a plno překvapení..

dobrá cena, rychlý, energeticky úsporný, hardwarově moderní
    asi pro leváky z důvodu výstupu kabelů.. a plno překvapení..