Asus GA503QS-HQ019T

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10
Typ panelu
IPS
Produktová řada
Asus ROG
Ultrabook
ne

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10
Typ panelu
IPS
Produktová řada
Asus ROG
Ultrabook
ne

Popis produktu

Asus ROG Zephyrus G15 GA503

  • Hrajte na nejvyšší detaily
  • Grafika NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB
  • Osmijádrový procesor
  • 165Hz WQHD displej
  • Podsvícená klávesnice
  • 1000GB SSD

Všestranný, 1,9 kg lehký Asus ROG Zephyrus G15 GA503 v sobě snoubí výkon s obdivuhodnou přenositelností. Chlubí se nezaměnitelným stylem v provedení Moonlight White. Zesílené kovové víko s jemným třpytivým efektem a precizně vyřezaným povrchem ve tvaru bodové matice. ErgoLift závěs s rozsahem 180° nakloní klávesnici a umožní pohodlnější psaní a práci na širokém touchpadu.

Vysoký výkon v kompaktním těle

Využijte vysoký výkon 8jádrového procesoru AMD Ryzen 9 5900HS a grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB na hraní nejnovějších her nebo realizaci náročných projektů. GPU NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB nabízí notebooku Asus ROG Zephyrus G15 GA503 sílu umělé inteligence pro sledování paprsku v reálném čase a strojové učení. Výsledkem je neuvěřitelný vizuální zážitek s nekompromisní kvalitou obrazu. Slot M.2 pro SSD disk se připojuje přímo k CPU a přináší maximální přenosovou rychlost a velké 1TB úložný prostor pro vaši rostoucí herní knihovnu.

Herní WQHD displej s bleskovou odezvou

Pantone Validated displej s vysokým WQHD rozlišením, frekvencí 165 Hz a 3ms dobou odezvy přináší dokonalou rovnováhu mezi rychlou akcí a bohatým a detailním obrazem. Blesková doba odezvy minimalizuje rozostření pohybu a umožní přesné sledování cíle. S technologií Adaptive-Sync je hraní na notebooku Asus ROG Zephyrus G15 GA503 naprosto hladké bez vizuálního trhání.

Prostorový zvuk a čistá hlasová komunikace

S technologií Dolby Atmos si užijete na Asus ROG Zephyrus G15 GA503 hlasitější a dynamičtější Hi-Res zvuk, který vás dostane do centra dění. Dvojité výškové reproduktory směřují zvuk přímo na vás a páry basových reproduktorů pod opěrkami rukou vyvažují akustiku a minimalizují nežádoucí rezonanci. Mikrofonní 3D prostorové pole zachytí širokou zvukovou scénu, kterou lze optimalizovat pro konkrétní potřeby, například nahrávání živé hudby nebo pořádání konferenčních hovorů. Obousměrné AI potlačení šumu zajistí na notebooku Asus ROG Zephyrus G15 GA503 jasnou a čistou hlasovou komunikaci.

Asus ROG Zephyrus G15 GA503 zůstane chladný i při vysokém zatížení

Inteligentní chlazení ROG zajistí nepřerušované herní zážitky bez ohledu na velikost zatížení procesoru. Duální Arc Flow ventilátory generují mohutné proudění vzduchu s minimálním hlukem. Samočisticí tepelný modul odfiltruje prach a udržuje tak dlouhodobou stabilitu systému. Software ROG Armory Crate plynule přepíná mezi provozními režimy a optimalizuje chladicí výkon notebooku Asus ROG Zephyrus G15 GA503 pro aktuálně zpracovávané úlohy.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.