Asus F556UQ-DM948T

SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
5.5 hodin
Kapacita baterie
38 Wh

• , zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

Opravdu moc pěkný multimediální notebook, super zvuk i obraz, zatím jsem spokojený.

• , zakoupeno v Electro World

• Výborný poměr cena výkon.

Zatím žádnou nevidím.

• , zakoupeno v Digiboss

Dobrý den zakoupený NB jsem musel hned po dvou dnech od doručení reklamovat kůli nefunkčnímu tlačítku.Když jsem pečlivě vše zabalil a odeslal trvalo zhruba pet dní než jse mě někdo ozval.Pak ale začaly problemy.Reklamamacní středisko odeslalo NB zpet s opraveným tlačítkem ale bez ORIGINÁLNÍCH POLEPÚ a bez ochrannych prvků ktre byly nesmyslně v krabyci vedle!!!Ale vrcholem všeho bylo až to když jsem chtěl odstoupit od smlouvy.Bylo me řeceno že jsem NB poškrabal(do dneska nedoloženo žádnou fotodokumentací)přesto že jsem se ji vehementně domáhal.Byl jsem penalizován částkou 1700kč za vymyšlene poškrabání.Když jsem se domáhal vrácení aspoň originálních polepů(bez nich jsem se dočet žel zboží strácí šanci na další reklamaci)jse se mnou p.JAN ZAVŘEL uz vůbec nebavil a zaslal me zboží zpet.NB je znehodnoceny a uz ho nemužu znovu reklamovat!!!Reklamační středisko uz se mnou nekomunikuje a tak mě nezbýva nic jiného než jse obrátit na obchodní inspekci a na uřad pro chranu spotrebytele.DŮRAZNĚ VŠECHNY VARUJU PŘED FIRMOU DIGIBOSS.CZ!!!NEKOREKTNÍ JEDNÁNI, ČEKAL BYCH VYMĚNU ZBOŽÍ KUS TA KUS TAK JAK TO BYVÁ U SLUŠNÝCH FIREM ZVYKEM ALE TOHLE FAKT NE!!

Operační systém
SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
Výdrž baterie
5.5 hodin
Kapacita baterie
38 Wh

Objevte krásu notebooků ASUS řady F s jejich exkluzivní povrchovou úpravou inspirovanou a výběrem z mnoha atraktivních barev. Notebook ASUS F556 nabízí všechny potřebné funkce a konektory, které využijete při každodenní práci s počítačem a dostatek výkonu uspokojí vaše potřeby při práci i zábavě. Samozřejmostí jsou exkluzivní obrazové a zvukové technologie ASUS Splendid a SonicMaster, nebo kvalitní chlazení IceCool. Vyberte si jedno z dostupných barevných provedení, které nejlépe doplní váš styl a užívejte si pohodlný mobilní výkon.

Za pomoci moderních procesorů Intel zvládne každý model z řady F556 nejen běžné kancelářské aplikace, ale zbude mu dostatek výkonu i pro multimediální nasazení a další vaše požadavky. Výrobce nezapomněl ani zrychlení startu notebooku jako takového včetně možnosti dlouhodobého uchování v režimu spánku.

Notebooky ASUS F556 představují kombinaci stylu, praktičnosti a výkonu. Kompaktní rozměry a tloušťka dávají tušit zaměřením notebooku pro cestovní použití. I přes tyto mobilní parametry však notebook ukrývá výkonné komponenty a je připraven zastat jakoukoliv funkci, pro kterou ho předurčíte.

Obraz displeje je čistý, velmi ostrý a se zářivými barvami díky inovativním technologiím jako je ASUS Splendid. Všemožná nastavení zobrazení a parametrů vylepšují obraz k dokonalosti s těmi nejlepšími vizuálními efekty. Sledování filmů a prohlížení fotografií se tak zdá mnohem reálnější v přirozených barvách. Režim ASUS Eye Care chrání váš zrak, zaručuje pohodlné čtení a umožňuje předcházet únavě očí či jiným zdravotním potížím, jelikož účinně snižuje úroveň vyzařovaného modrého světla až o 33 %.

Chcete-li zachovat problémy s přehříváním na uzdě, ASUS IceCool technologie dodává notebooku unikátní vnitřní uspořádání, které udrží teplotu mezi 28°a 35°C. Teplota je tak výrazně nižší, než teplota lidského těla a notebook může fungovat celé hodiny v plné kondici a vy s ním. Opěrka rukou totiž i při dlouhotrvajícím používání zůstává příjemně chladná.

V dnešní době je třeba brát ohled i na multimediální funkce. Proto je notebook vybaven špičkovou zvukovou technologií SonicMaster, která vám poskytne nevšední zážitek z poslechu s hlubokými basy a čistými vokály. S technologií ASUS SonicMaster reproduktory s většími rezonančními komorami a nástrojem AudioWizard pro ladění zvuku může být i mobilní zvuk kvalitní. Tak proč si ho neužívat?

Touchpad notebooku byl navržen tak, aby byl co nejvíce intuitivní. Exkluzivní technologie využívá funkci rozpoznání dlaně, jež rozlišuje mezi dotyky prstů a dlaně a pomáhá tak předcházet nechtěným pohybům kurzoru. Touchpad je velmi citlivý a přesný, reaguje téměř okamžitě a navíc podporuje multidotyk a inteligentní gesta posunu a zvětšení stránek Smart Gesture. Můžete tak snadno procházet obsah webu, sledovat filmy a prohlížet fotografie bez nutnosti myši. Komfortnější zážitek ze psaní vám poskytne klávesnice Chiclet s příjemným zdvihem, jistým chodem a excelentní odolností.

Tento model notebooku ASUS F556UQ využívá 2jádrový procesor Intel Core i5-7200U, který podporuje technologii HyperThreading pro zpracování 4 instrukcí v jednom taktu. Jedná se o procesor pracující na frekvenci 2.5 GHz, nebo až 3.1 GHz v režimu TurboBoost. Je dále doplněn o 8 GB DDR4 operační paměti. Obrazová data pro 15.6" Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů zajišťuje grafická karta NVIDIA GeForce 940MX s pamětí 2 GB DDR3. Pro systém, aplikace a uživatelská data je připraven pevný disk 256 GB SSD a nechybí ani DVD±RW optická mechanika. Pro komunikaci je notebook vybaven celou řadou rozhraní, mezi nimi nechybí bezdrátové Wi-Fi ac či Bluetooth a kabelové Gigabit Ethernet. Dále jsou k dispozici 3 porty USB (1x 2.0, 1x 3.0/3.1 Gen 1, 1x 3.1 Type C Gen 1), kamera, HDMI, VGA, kombinovaný audio konektor, čtečka paměťových karet a zvuk SonicMaster. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 10 Home.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

• , zakoupeno v Electro World

• Výborný poměr cena výkon.

Zatím žádnou nevidím.

• , zakoupeno v Digiboss

• , zakoupeno v CZC.cz

• Dobry vykon a vydrz.
    • Pomer cena vykon
    • Nema diodu, ukazujici zda je zaply NumLock, coz je otravne

Za cenu je to dobry notebook pro vic nez jen kancelarskou praci. Dost vykonny i na hrani her. Vhodny pro praci i zabavu. Nevadi mi, ze klavesnice neni podsvicena, ale diody na power button, NumLock a capslock bych ocekavala jako logicky standard. Celkove solidni notebook.

• it works as expected
  • , zakoupeno v MALL.CZ

S počítačem jsem spokojena, ale nejsem počítačový odborník , tak se nemůžu vyjádřit konkrétně. Ale měli byste k počítači dodávat i barvy. Objednala jsem si náplně do barev navíc, tak jsem aspoň jedny dostala, ale předpokládala jsem,. že v počítači zcela jistě budou. Dostala jsem jen jedny.
    Ehrenbergerová

• , zakoupeno v Expert.cz

• Cvakání touchpadu, (ne klikání, to je normální), při každém poklepání kovový zvuk, někomu to asi nevadí, mě je to nepříjemné, zbytečně to kazí dojem z jinak dobrého notebooku.
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Dobrý poměr cena/parametry
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý výběr komponent
    • dobrý zvuk díky SonicMaster
    • zajímavé řešení chlazení
    • SSD je SATA3, není to M.2

Skvělý poměr cena/výkon, jen by baterie mohla vydržet alespoň 6 hodin při aktivním používáním a šasi by mohla být z hliníku.

• , zakoupeno v Electro World

Nemůžu nastavit přehrávač pro službu hbo.go