Apple MacBook Pro MGX72CZ/A

SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0

• , zakoupeno v DIGIFIT

• Apple
    • Bez numericke klavesnice

• Výborný NB

potřeboval jse pro práci kvalitní NB a to si myslím že MacBook Pro je.

• perfektní

Práce ve spolupráci s iPhonem 6+ a iPedem je perfektní.
    Není mu moc co vytknout, cena odpovídá kvalitě.

Operační systém
SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
18 mm
1.57 kg
Výdrž baterie
8 hodin

Kupte vylepšené MacBook Pro 13" za hotové, na splátky nebo do pronájmu včetně pojištění. S možností zaškolení. Doprava zdarma, až 2 roky záruka, zdarma Pick-up a zpětný servis. Vyberte si dárek zdarma. Displej

• Retina displej
  • 13"

Procesor 2.6GHz i5 Úložiště 128GB SSD Operační paměť RAM 8GB RAM Počet cyklů baterie rozmezí 150 -580 cyklů Operační systém OS X Sierra Wifi a bluetooth Wifi a bluetooth 4.generace Výbava a příslušenství nabíjecí adaptér Apple MacBook Pro 13 MacBook Pro představuje stylové zařízení, které reprezentuje své uživatele. Pod stylovým kabátem se navíc skrývají komponenty s vysokým výkonem a možností využití až čtyřjádrové procesory Intel Core i7, u varianty v rámci konfigurace v případě obou variant úhlopříčky displeje. Notebooky MacBook Pro se pyšní také vysokým grafickým výkonem. V závislosti na konfigurace notebooky obsahuje buď integrované grafické řešení Intel. Nové vysoce výkonné technologie MacBook Pro využívají platformu Intel Core s možností nasazení i procesorů Intel Core poslední generace a podporou technologie TurboBoost s možností dalšího navýšení pracovní frekvence procesoru. Dalším lákadlem je možnost výběru modelu s diskrétní grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 750M, tedy grafické karty, která zvládne mnohé dnešní herní tituly bez nutnosti snižování detailů scén. Druhou možností je vybrat model disponující pouze integrovaným grafickým řešením Intel v podobě grafické karty Intel, která svým energeticky nenáročným provozem prodlouží výdrž při práci na bateriové napájení. Displej Na 13palcovém displeji s více než 4 milióny pixelů a 15palcovém displeji s více než 5 milióny pixelů nabývají fotky nevídané realističnosti a text je ostrý jako tisk na papíře.   Force Touch U 13" model notebooku Apple MacBook Pro naleznete Force Touch trackpad. Tento inovovaný trackpad rozpozná poklepání kdekoliv na svém povrchu včetně použité síly přítlaku. Podle použité síly tak můžete definovat co konkrétně chcete udělat ať již nalézt definici slova, nebo zobrazit náhled souboru. Mezi další vlastnosti patří integrace haptické odezvy pro ještě věrohodnější vjem obsahu. Novému trackpadu samozřejmě nechybí ani tradiční Multi-Touch gesta. Možnosti nákupu

• Online platební kartou (GP webpay)
  • Převodem - zálohová faktura
  • Úvěr (Home credit) připravujeme
  • Apple na finanční leasing (jak to funguje?)

Doručení/převzetí zboží

• osobně na pobočce Praha
  • osobně na pobočce Brno
  • dopravou smluvním přepravcem

Jak zasíláme MacBook? Vždy pojištěno. Speciální vystužené nárazuvzdorné obaly. Vždy doručujeme 100% bezpečně. Video

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v DIGIFIT

• Apple
    • Bez numericke klavesnice
  • Konstrukce MacBooku od Applu je promyšlená do každého detailu a jen těžko se hledají chyby. Kvalitní displej a dobrá klá...

Zobrazit celou recenzi na www.zive.cz

• Výborný NB

potřeboval jse pro práci kvalitní NB a to si myslím že MacBook Pro je.

• perfektní

Práce ve spolupráci s iPhonem 6+ a iPedem je perfektní.
    Není mu moc co vytknout, cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v Electro World

• Špičkové zpracování s dokonalou technikou,
    • Rychlost zpracování dat,
    • Retina display, IPS panel,
    • Dlouhá výdrž baterie,

Doporučuji pro vysoké nároky na zpracování dat.

• , zakoupeno v iWant.cz

• perfektny bezkonkurencny displej - dovod kupy
    • tichy ventilator
    • vykonny flash HDD
    • odolne celohlinikove telo - dovod kupy
    • maly, lahky a usporny pritom s dostacujucim vykonom - dovod kupy
    • silna baterka
    • perfektna klavesnica (+ podsvietena)
    • vykon grafickej karty nezvlada plne rozlisenie retina displeja, dokonca aj vyrobca doporucuje pouzivat scaled rozlisenie 1280x800px (1px = 4px na retine), kvoli rozliseniu hodne 90tych rokov 1280px :D som si ale notebook nekupoval, chcel som vyuzit vela miesta na 13" displeji, aby to vsak bolo mozne je treba doinstalovat "specialny" program, pretoze ani sam notebook v menu nema moznost nastavit nativne rozlisenie 2560x1600px - asi vyrobca vie preco. Pri plnom rozliseni na internetovanie a nejake stare hry vsak vykonom celkom staci ale od haswellu s iris som cakal trochu viac.
    • Nepouzitelne Wifi u niektorych kusov = nereklamovatelne. Dost prekvapujuce kedze wifi zvladaju aj najslabsie notebooky za par korun.
    • Kvalita audia cez bluetooth je ako 128kbps MP3 alebo nieco na tejto urovni, takze lepsie MP3 alebo flac cez bluetooth nema vyznam, nutny kabel.

Nepouzitelne wifi u niektorych kusov macbook pro pri spolocne zapnutom bluetooth = ak pouzivam magic mouse, ktoru velmi rad pouzivam, nemozem plnohodnotne vyuzivat internet cez wifi. (neplati pre vsetky, cest vynimkam) Vyrobca toto fixoval asi v 2 roznych updatoch Yosemite ale neuspesne. Skusal som milion dalsich fixov, trikov a vsetko neuspesne. Zrejme stary Mavericks by vyrieisl problem, to vsak neospravedlnuje tuto fatalnu chybu applu. Pri sucasne zapnutom bluetooth a wifi je rychlost pripojenia dost casto nepouzitelna v radoch bytov, v ojedinelych pripadoch pri dobrom wifi routeri sa vysplha na maximalne cca 5-10MB/s. Pri vypnutom bluetooth je rychlost wifi cca 40-50MB/s viac som z neho nedostal, co je tiez dost priemerne a mohlo by byt wifi ovela rychlejsie...

• Famózní displej
    • Podsvícená klávesnice
    • Svožnost OS
    • Touchpad (trackpad) je pecka - přesný
    • Design
    • Synchronizace s "iHračkama"
    • Výdrž baterie
    • Kvalitní zpracování
    • Tichý chod
    • Malé mínus jsou repráky
    • Síťový kabel V POSTELI lehce vypadne

Zdravím, rád bych Vám sdělil první dojmy z tohoto MacBooku. Je to můj první Apple produkt a zároveň jsem si k němu pořídil i iPhone 6. Musím říct, že jsem nečekal, jak moc mě to dostane. Mám to několik dnů a už si nedovedu představit, že bych si pořídil zpět Windows a Android. Co se rychlosti bootování týká, tak je to až nesmyslně rychlé. Samozřejmě obrovské PLUS. Měl jsem Windows s SSD a zapnulo se to cca okolo 20-40s. Zde je to podstatně rychlejší. Když zavřu displej, Mac se uspí a vydrží v tomto režimu prý 30 dnů (neodzkoušeno). Po otevření víka můžete pracovat doslova okamžitě, než jej otevřete rozsvítí se displej a je plně připraven k použití. Po dělší době, kdy je takto uspán mu probuzení trvá trošku déle, ale je to v řádu pár sekund, do 5s pracujete.

Dále k displeji, chtěl jsem si pořídit nejdříve MacBook Air 13", ale to rozlišení bylo fakt zlý a jsem šťastný, že jsem si pořídil MacBook pro s Retina displejem. Tak čistý a jemný displej jsem ještě neviděl. Zatím jsem neměl žádný problém se zobrazením písma, či jakékoliv apolikace apod.
    Pak se mi šíleně líbí, jak si člověk může přizpůsobit jas podsvícené klávesnice ze 16ti možností síly. To samé i u podsvícení displeje.
    Co se OS X týká, tak prvních pár dnů, co člověk přejde z Windows naprosto tápe, ale až si to člověk vše proleze a vyzkouší, je to opravdu intuitivní. Rychlost je oproti Windows na úplně jiném levelu. Vše je otevřené takřka okamžitě, neznám žádné čekání.
    K touchpadu/trackpadu jediné...boží! Jakože na Windows mi to stačilo, co to umělo, ale tohle otevíra úplně nový rozměr. Když se člověk naučí gesta, které si člověk osvojí takřka okamžite, ovládání MacBooku je slast.
    Design je kapitola sama pro sebe a taky samozřejme diskutabilní, jelikož je to zejména věc názoru. Ale váha, tloušťka, osvícené nakouslé jablko na víku a celkové zpracování na mě děla skvělý dojem.
    K Macu jsem si pořídil i iPhone 6 a synchronizace mezi těmito produkty je skvělá. Příklad poznámky. Napíši si ji v Macu a okamžitě ji mám i v iPhone. Na SMS můžu odpovědět přímo z Maca, samozřejmě v iPhone veškerou komunikaci poté vidím. Mohu přijímat/odmítat hovory. No a spousty takovýchto vychytávek.
    Baterii jsem zatím neměl šanci pořádně otestovat. Ale měl jsem jej v práci, kde běžel cca 5h. Furt jsem si s něčím hrál, internet, synchronizace s iPhonem atd atd a po příjezdu domů baterie byla ještě více nez 50%.
    I když si vezmu Mac na druhou stranu bytu stále mám plný signál WiFi. U bývlého NTB Lenovo jsem měl tak 2 čárky z 5ti a to musely být otevřeny dveře, takže za mě velké PLUS. To samé u iPhone, i před barákem chytám silný WiFi signál i tam, kde jsem s Android telefonem měl buď jednu, nebo žádnou čárku.
    Obrovskou výhodou je 2x USB. Představa, že kopíruji z externího disku na externí disk větší objem dat a musím to nejdříve kopírovat do MacBooku a pak zase na disk, tak z toho mi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. K tomu bych rád dodal, že doporučuji 256Gb verzi. Já vlastním 128Gb a přijde mi to opravdu málo. Nedovedu si představit vlastnit ten nový MacBook, který nemá žádný port.
    Na klávesnici se mi píše fakt suprově, téměř žádné překliky, stačí i jemné stisknutí klávesy. Je tichá a opravdu pohodlná.
    Jen jednou se mi stalo, že jsem slyšel běžět větrák, ale to bylo při vyšší zátěži a téměř jsem to nezaznamenal.

K mínusům jsem sice napsal repráky, ale není to nic, co by kazilo celkový dojem na MacBook. Hrájí pěkně, hlasitě, bez šumu. Jen jsem možná zhýčkaný z Beats repráků u HP, či JBL u Lenova, kde jsem měl i subwoofer, takže zvuk je zde poněkud "slabší", rozhodně dostačující.
    Jediné regulérní mínus, které jsem zatím shledal je připojení síťového kabelu v posteli, kde človek s Macem hýbe a manipuluje. Jelikož je konektor na magnet, stačí o něj lehce zavadit směrem nahoru, či dolů a odpojí se. Tahem ho ven snad ani nedostanete...nechtěl jsem to pokoušet vyšší silou. Na druhou stranu mu musím dát velké plus, že je konektor oboustranný a s diodou, které indikuje stav nabití. Oranžová=nabíjení, zelená=je plně nabitý.

Doufám, že byla recenze alespoň trochu objektivní a pravdivá, jelikož mám MacBook prvně. V přpadě dotazů, či námětů na recenzi mě můžete kontaktovat na mailu:
    [email protected]

Všem, co váhají produkt koupit, ho 100% doporučuji, vím, že nebudete litovat.
    Snad jen možná ve chvíli, kdy si neudete chtít zvyknout na jiné prostředí, oproti Windows. Ale jak jsem již výše zmínil, já Windows už nechci!

Přeji hezký zbytek dne,
    Michal

• Touchpad
    • Výkon
    • Zpracování
    • Displej
    • Baterie
    • Podsvícená klávesnice
    • Občas blbne wifi pokud mám připojenou Magic mouse, ale že je to chyba OS X 10.10.2

Není to moje první Apple věc, takže již vím proč je nastavena tak vysoká cena. Ovšem laptop jednoznačně doporučuji, zejména OS X, ten je boží.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• perfektní display s automatickou regulací jasu
    • perfektní klávesnice s automatickou regulací jasu
    • pouze užitečné předinstalované aplikace a žádné reklamní blbosti
    • perfektní touchpad s návykovými gesty
    • výborná výdrž na baterii
    • nemožnost rozšíření kapacity RAM ani disku (SSD)

Chtěl jsem vyzkoušet alternativní OS (jako uživatel Windows/Linux) a jsem naprosto spokojený (jak se SW tak HW).

• Skvělý design
    • App store
    • Neexistující servis pro Mac
    • Problémy s MS Office
    • Balíček jsem si koupila v autorizovaném obchodě, celkem to fungovalo, až na to, že jednou až dvakrát týdně týdně jsem opět musela vyplňovat email, aby se mi MS Office rozeběhl.
    • Pak mi najednou počítač přestal fungovat poté, co jsem se odstěhovala na jiný kontinent a bohužel jsem musela na opravu počítače v autorizovaném servise čekat 5 týdnů.
    • Mac pro Evropu se technicky liší než Mac pro Afriku, což je fajn vědět a koupit to tam, kde chcete žít, protože v případě technické závady se Vám může oprava protáhnout :-))
    • Poté mi již balíček nešel nainstalovat. Psala jsem na Microsoft podporu, ale nikdo neodepsal. Vzhledem k tomu, že jsem potřebovala pracovat s documenty, tak jsem si zakoupila další balíček MS Office, ačkoliv mi měl balíček z ČR fungovat ještě měsíc.
    • Poté, co jsem se vrátila zpět do ČR mi přestal balíček MS Office zakoupený v zahraničí fungovat. Kontaktovala jsem podporu a tentokrát někdo odpověděl. Slečna se dokonce divila, že na můj minulý dotaz nikdo předtím nereagoval. Nicméně mi bylo řečeno, že balíček MS Office bude možné opětovně aktivovat až po mém návratu zpět do zahraničí a pokud potřebuji v ČR aby mi balíček fungoval, bylo mi doporučeno zakoupit další balíček- další roční předplatné a to se vyplatí !!!!!

Vzhledem k tomu, že se jedná o cenově náročnější produkt, podobné problémy bych neočekávala.