Acer Swift 3 NX.K0FEC.003

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
IPS
Produktová řada
Acer Swift

Parametry produktu

Výrobce
Operační systém
Windows 11 Home
Typ panelu
IPS
Produktová řada
Acer Swift

Popis produktu

Acer Swift 3

Seznamte se se zcela novým a mimořádně přenosným notebookem. Pod lehkou kapotou ve světle barevném provedení se skrývá špičkový výkon, takže můžete kouzlit kdekoli a kdykoli – notebook je vybaven procesorem Intel® Core™ 12. generace a dokonalým displejem.

Nastartujte svou produktivitu

S procesorem Intel® Core™ 12. generace je produktivní multitasking hračkou. Vylepšete svůj výkon díky dvěma slotům M.2 pro disky SSD s kapacitou až 2 TB a bez problémů jej udržte díky řešení maximálního chlazení.

Stačí ho popadnout a vyrazit

Model Swift 3 s hliníkovým tělem je vždy připraven vyrazit na cestu. Vybírat můžete ze tří svěžích barevných provedení. Představuje ideálního společníka na cesty díky mimořádné přenosnosti, rychlému nabíjení baterie a 4 hodinám výdrže za 30 minut nabíjení.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.