Acer Aspire V15 NX.G66EC.005

• opravdu ssd disk je kouzelná věc
    • notebook vypadá bytelně
    • dostupný herní notebook
    • pomalu běžící internet, problém s vykreslením obrázků na internetu

notebook jsem vracel v 14 denní lhůtě, takže moje poznatky jsou pouze krátkodobé. Herní notebook super, ssd disk jsem předtím neměl a rychlost mě opravdu překvapila, 256 Gb je dost, sice asi externí disk je nutnost ale s usb 3,0 pohoda. Co mě nemile překvapilo byla rychlost internetu, kupoval jsem notebook abych nahradil skoro 8 let starý notebook a internet jel pomaleji než na starém, zvláště čas vykreslení obrázků byl otřesný. Notebook jsem vrátil protože jsem měl podezření, že musí být pokažený, u tak drahého a poměrně nadupaného notebooku nehodlám tolerovat takovou chybu.

Windows 10 Home

Notebook Acer Aspire řady V 15

Moderní notebooky Acer Aspire řady V 15 představují přenosné počítače s nadčasovým designem stylového provedení vhodné nejen pro domácí využití. Notebooky jsou poháněny moderními a výkonnými procesory v kombinaci s integrovanými nebo diskrétními grafickými kartami. Vše je doplněno o vysokokapacitní úložiště, v některých případech typu SSD, a řadu rozhraní pro široké možnosti konektivity. Notebooky Aspire V 15 vám na cestách vždy nabídnou dostatečný výkon a výdrž i pro ty nejtěžší úkoly.

Poutavý vzhled

Texturovaný povrch zadního víka a dodává notebooku stylový a poutavý vzhled a díky tomu bude vždy budit pozornost okolí. Notebook Aspire V 15 získáte nejen výkonného pomocníka, ale také stylového partnera na cesty, v kanceláři i v domácnosti.

Bavte se a pracujte na plný plyn

Základem výkonu notebooku Aspire V 15 jsou moderní procesory s plnou podporou multitaskingu, takže nebudete mít problém provozovat více aplikací současně. Můžete volit z mnoha konfigurací, které obsahují integrované i dedikované grafické akcelerátory, rychlé disky SSD a vysokokapacitní HDD, nebo displeje HD a Full HD. Je jen na vás jakou zvolíte optimální konfiguraci, nebo dokonce barvu. Vše je ukryto v designovém kabátě se skvělou ergonomií použití.

Skvělá zábava v mobilním provedení

Moderní notebooky, to nejsou jen výpočetní zařízení, ale i prostředek pro zábavu. Tomu v případě notebooků Aspire V 15 napomáhají moderní displeje Acer v kombinaci se zvukovou technologií Dolby. Tím dostává uživatel do ruky propracovaný nástroj pro multimediální využití se skvělým obrazem a vynikajícím zvukovým podáním. Pro připojení velkoplošné televizní obrazovky lze navíc využít multimediální rozhraní HDMI a vychutnat si tak oblíbený film v pohodlí domova. To vše najdete v kompaktním mobilním provedení notebooku Aspire V 15.

Možnosti komunikace

S webovou kamerou Acer a vestavěným mikrofonem získáte skvělé možnosti online komunikace s kolegy, přáteli i rodinou. Ostrý obraz a čistá zvuk vás budou provázet na cestách, v kanceláří i doma. Konektivita je pak zajištěna pomocí rozhraní Ethernet a WiFi, takže máte vždy možnost volby způsobu připojení.

Klíčové vlastnosti

Tento model Acer Aspire V 15 využívá 4jádrový procesor Intel Core i5-6300HQ s frekvencí 2.3 GHz, nebo až 3.2 GHz s technologií TurboBoost. Procesor je dále doplněn o 8 GB operační paměti typu DDR4. Zobrazení zajišťuje 15.6" Full HD displej rozlišením 1920 x 1080 bodů.. Obrazová data displeji poskytuje grafická karta NVIDIA GeForce GTX 950M s grafickou pamětí 4 GB DDR3. Pro uživatelská data je připraven pevný disk SSD s kapacitou 256 GB a v tomto případě není přítomna optická mechanika. Samozřejmostí je též celá řada rozhraní včetně Wi-Fi ac a Bluetooth, Gigabit Ethernet, HDMI, VGA, čtečky paměťových karet, kombinovaného audio konektoru, nebo trojice konektorů USB (2x 3.0). Integrována je také praktická HD kamera. Jako operační systém notebook využívá Windows 10 Home.

Technické parametry

• Úhlopříčka displeje ["]: 15,6
  • Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Typ procesoru: Intel Core i5 (Skylake/6. generace)
  • Model procesoru: 6300HQ(2.3/3.2GHz 4jádra/4vlákna)
  • Počet jader procesoru: 4
  • Operační systém: Windows 10 Home
  • Interní paměť [GB]: 256
  • Typ pevného disku: SSD

Procesor

• Typ procesoru: Intel Core i5 (Skylake/6. generace)
  • Model procesoru: 6300HQ(2.3/3.2GHz 4jádra/4vlákna)
  • Počet jader procesoru: 4

Operační systém: Windows 10 Home

Displej/Grafika

• Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Úhlopříčka displeje ["]: 15,6

• Typ pevného disku: SSD
  • Počet pevných disků: 1
  • Interní paměť [GB]: 256

Operační paměť

• Typ paměti: DDR4 SODIMM (slot)
  • Frekvence paměti [MHz]: 2 133
  • Velikost operační paměti [GB]: 8

Připojení k síti

• Bluetooth: Ano
  • Typ síťové karty: GLAN, WLAN
  • Wi-Fi standardy: a, ac, b, g, n

Rozhraní

• HDMI: Ano
  • VGA [D-Sub]: Ano
  • Počet USB 2.0 Type-A: 1
  • Počet USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A: 2

Fyzické charakteristiky a barevné provedení

• Barva: černá
  • Výška [mm]: 30,3