Recenze Acer Aspire V13 NX.G7BEC.001

• svižné Pentium
  • Full HD 13.3"
  • výdrž baterie
  • rozměry

Velice svižný procesor, rychlý SSD disk 128 GB, 4 GB RAM, která je navýšit až na 16 Gb. Paráda. Používám hlavně na cesty. Dostatečně velký a zároveň ne až příliš velký displej mi naprosto vyhovuje jak pro cestování autobusem, takpři použití v práci. Navíc rozlišení Full HD s krásnými pozorovacími úhly. Navíc má velmi hlasité přehrávání videí a čistý zvuk.Používám jej měsíc a sem zatím naprosto spokojen.

Reprodukce zvuku: Dobrá
Notebook je dle mě vhodný: K práci (běžné kancelářské programy), surfování na internetu, K sledování filmů, poslechu hudby, K práci s náročnými aplikacemi (grafické editory, apod.)
Rozložení klávesnice: Vyhovuje mi

• Velmý dobrý výkon
  • Kvalita zpracování
  • SSD
  • mírně nažloutlých 20% displeje

Notebook jsem objednal jako pracovní nástroj k tvorbě webu, kdy na něm provozuji photoshop, a další editory.

Výkonově nemá notebook chybu, doplnil jsem jej o další 8GB modul a s celkovými 12 GB je výkon opravdu bezchybný.

Obdržel jsem zřejmě mírně vadný kus, kdy je obraz zprava z cca 20% více nažloutlý než zbytek displeje. Vadu však přejdu, dnes mají všechny výrobky nějakou.

Viditelnost displeje na slunci: Výborná

HP 250 G6 4WU75ES