Acer Aspire E1-572G NX.M8JEC.005

Operační systém

• Vykon CPU
    • Vykon integrovane grafiky
    • Vykon druhe grafiky
    • Nizka spotreba - dlouha vydrz na baterku.
    • Provedeni OK
    • Linus - ani se nepodarilo najet, vzhledem k tomu ze mam krabicove WIN 7 Pro tak mi to je jedno.
    • Ovladace na netu pouze pro 64bit sysytem (mne neva jinym by mohlo)

Je to co jsem od nej ocekaval, prekvalil provedenim, vydrzi i vykonem.

• cena/výkon
    • operační systém - nějaký očesaný Linux, který jsem musel přeinstalovat

Acer už mám druhý, tak doufám, že vydrží stejně jak ten první. Výkon o proti ceně se mi zdá dobrý a nebýt s problémem s očesanými Linuxy, tak super bez problémů

Operační systém
Linux

Acer Aspire E1572G NX.M8JEC.005, tento konkretni model vyuziva dvoujadrovy procesor Intel Core i74500U. Procesor pracuje na frekvenci 1.8GHz s moznosti navyseni azna 3.0GHz v rezimu TurboBoost a je doplnen o 4GB operacni pameti RAM typu DDR3. Zobrazeni zajistuje 15.6" velky displej s HD rozlisenim, tedy 1366x768 obrazovych bodu, vybaveny modernim LED podsvicenim. Obrazova data displeji poskytuje graficka karta AMD Radeon HD 8750M se 2GB pameti. Pro uzivatele je k dispozici 1TB pevny disk a nechybi ani DVD±RW/RAM opticka mechanika. Samozrejmosti je tezcela rada rozhrani, mezi nimi nechybi ani WiFi a Bluetooth. Vyuzit lze trojici konektoru USB, z nichzje jeden specifikace 3.0, nebo integrovanou kamera. Jako operacni system nakonec slouzi Linux.

Technicke parametry

Zaruka notebooku 2 roky

• Vykon CPU
    • Vykon integrovane grafiky
    • Vykon druhe grafiky
    • Nizka spotreba - dlouha vydrz na baterku.
    • Provedeni OK
    • Ovladace na netu pouze pro 64bit sysytem (mne neva jinym by mohlo)

Je to co jsem od nej ocekaval, prekvalil provedenim, vydrzi i vykonem.

• cena/výkon
    • operační systém - nějaký očesaný Linux, který jsem musel přeinstalovat