Acer Aspire E1-510 NX.MGREC.006

Operační systém
Windows 8.1

• Kvalita

Reklamace po prvním otevření. Vadný display. Oprava týden.
    Měkký display, při zavření klapne jak past na myš. Trhané zobrazení webových stránek. Display lesklý jak zrcadlo, vidím v něm absolutně všechny odrazy. Win 8.1, jen zapnout bluetooth, wifi, nebo webkameru mi trvalo 10 minut, než jsem to našel a to nejsem důchodce. Baterie je snad jednočlánková, menší jsem ještě u notebooku neviděl. Také při zatížení filmem doba použití prudce klesala.
    Můžu být rád, že display odešel hned a ne až po záruce. Ovšem o trvanlivosti provedení nemůže být pochyb. No jo co chtít za tak málo peněz.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Cena a výbava

Za tu cenu dobrý nákup

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jednoduchý notebook, solidní vybava, dobré fungování.
    • Mohl by byt přiložen návod, alespoň se základním popisem.

Jelikož nejsem připojena k internetu, vadí mi všechny funkce, které vyžadují připojení k internetu. Jinak jsem spokojena, pouze si musím zvyknout na Windows 8.

Operační systém
Windows 8.1

E1-510-28202G50Mnkk - Windows 8.1 64-bit - Intel® Celeron® dual core processor N2820 - 2 GB DDR3 Low Voltage Memory + N - 500 GB HDD + N - SD card reader - DVD-Super Multi DL drive - 15.6" WXGA Acer Cinecrystal™ LED LCD - Chipset none NB Chipset - UMA N - 802.11b/g/n + BT - Acer Crystal Eye HD webcam - 4-cell Li-ion battery - 3-pin 40W AC adapter - Black IMR

• Model: E1-510-28202G50Mnkk
  • Operační systém: Windows 8.1 64-bit
  • Procesor: Intel® Celeron® dual core processor N2820

2zákazníci nedoporučují produkt

• baterie
    • displej
    • výkon
    • operační systém

Notebook je vhodný pro nenáročné uživatele na internet. Celou recenzi naleznete zde: http://surpanblog.cz/rubriky/recenze-zbozi-vlastni-zkusenosti/recenze-acer-aspire-e1-510-a-e1

• Kvalita

Reklamace po prvním otevření. Vadný display. Oprava týden.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Cena a výbava

Za tu cenu dobrý nákup

• Výborný poměr cena/užitné vlastnosti
    • Lehký, rychlý a dobře vybavený
    • Kvalitní materiály a dobré zpracování
    • Občas se seká

Tento notebook jsem si vybral pro jeho dobrou výbavu, zejména rychlý procesor
    Při práci se notebook občas sekne, jinak je rychlý a spolehlivý
    Doporučuji, za danou cenu dostanete maximum možného

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jednoduchý notebook, solidní vybava, dobré fungování.
    • Mohl by byt přiložen návod, alespoň se základním popisem.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• já jsem s tímto notebookem naprosto spokojená
    • asi nic

:-)