MSI GP60 2QE-872XCZ

• Poměr cena x výkon
    • Kvalitní provedení celého stroje
    • Špatné uspořádání klávesnice
    • Chybějící tlačítko na okamžité utlumení zvuku
    • Hůře se mačká tlačítko na touchpadu - na hraní budu muset poprvé v životě používat myš

Notebook jsem si pořizovala hlavně kvůli hraní a práci s náročnými aplikacemi. Zatím jsem vyzkoušela pouze hraní - bez nejmenšího náznaku zamrznutí NTB. Do nedávna jsem byla rozhodnutá pouze pro notebooky značky Lenovo, ovšem zklamáním pro mě bylo zjištění, že Lenovo nenabízí notebooky s kvalitním procesorem v téhle cenové relaci. Proto jsem byla nucena sáhnout po jiné značce. Jsem ráda, že jsem tak učinila, MSI je výrobce opravdu kvalitních herních strojů.

Počet jader procesoru
Rozlišení displeje
1920 x 1080
Matný displej
Bluetooth
HDMI
2.6 kg

Herný notebook MSI rady GP60 na prvý pohľad zaujme vekom v krásnom dizajne imitujúcim leštený kov, ktoré ukrýva Full HD displej s antireflexnou úpravou. Panel sa vyznačuje perfektnými farbami a širokými pozorovacími uhlami. Maximálny herný výkon zaručuje moderný procesor Intel, grafická karta NVIDIA s 2 GB vlastnej pamäte a 8 GB DDR3L operačnej pamäte. Vďaka predinštalovanému operačnému systému Microsoft Windows 8.1 v 64bit verzii je notebook ihneď pripravený do akcie. Dokonalému hernému zážitku je prispôsobená aj klávesnica SteelSeries, ktorá je navrhnutá primárne pre hráčov. Robustná konštrukcia, zvýraznené WASD klávesy a presunutá "Windows" klávesa zabezpečí, že vždy stlačíte len to, čo presne chcete. Nemenej užitočným parťákom vám bude zvuková karta Sound Blaster Cinema 2 s virtuálnym priestorovým zvukom a funkciou "Crystalizer", ktorá obnovuje kvalitu komprimovaných audio nahrávok. O zvukový výstup sa stará 2.1 systém od Dynaudio, ktorý ponúkne notebooku doposiaľ nevídané basy. Nemôže chýbať ani profesionálna herná sieťová karta Killer E2200, ktorá sa postará o to, že vaše náboje vždy dorazia k cieľu ako prvé.

Technická špecifikácia:

Procesor:

Intel® Core™ i5 4210H (3MB Cache, 2.9GHz, max. 3.5Ghz)

Operačný systém:

Windows 8.1

Displej: 15,6" 1920 x 1080 matný displej s rychlou odozvou a vysokým kontrastom, eDP

Grafická karta:

LAN:

Gigabitová herná Killer™ E2200

Webkamera:

HD (30fps@720p)

Rozhranie: 1x D-Sub 1x HDMI 2x USB 2.0 2x USB 3.0 1x Čítačka SD kariet 1x Výstup na sluchátka 1x Výstup na mikrofón

Batéria: 6 článková

Prevednie:

Kovové šasi, tmavý, leštený hliník

Rozmery: 383 × 249 × 32 mm

Váha: 2,4 kg

• Výkon
    • Design
    • Fantastický větrák
    • Kvalitní mikrofon a webkamera
    • Čistý OS,bez programů od výrobce
    • Průměrné reproduktory

Jelikož na internetu nevidím žádné recenze,tak napíši svojí a pomohu vám trochu s koupí. Tento notebook je pro mě příjemným překvapením.Na první pohled zaujme designem a poměrem k výkonu,který je opravdu vysoký,také i cenou. Také plusy notebooku jsou herní prvky (steelseries klavesnice,Killer LAN...) Také musím poukázat na větrání,notebook se kvůli velkému větráku vlevo i při hraní téměř nezahřívá a neburácí.. Já to neberu jako mínus ale pro nějaké lidi je notebook prý tlustý a hranatý a i těžší... Za používání mě notebook nesklamal a pokud chcete notebook na hraní ale i do práce tak nešlápnete vedle. NENÍ TO JAK PODLE ALZY "HERNÍ" NOTEBOOK CO MÁ INTEGROVANOU GRAFIKU NEBO MÁ V SOBĚ NĚJAKÝ ULTRABOOKOVÝ PASKVILY,NEBO SE ZAHŘÍVÁ... JE TO OPRAVDU VÝKONNÝ STROJ!!!!

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Tichý chod