MSI GE60 2PE-874XCZ

bez OS

• Produktová řada: GE60 2PE Apache Pro
  • Název notebooku: GE60 2PE-874XCZ Apache Pro Elder Scroll Edition
  • Operační systém: bez OS
  • Procesor: Intel® Core™ i5-4210H (2,9GHz, max. 3,50 GHz)
  • Displej: 15,6" 1 920x1 080 matný displej s širokými pozorovacími úhly (Wide Viewing Angle, eDP)
  • Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX860M 2G GDDR5 s NVIDIA® Optimus™
  • Paměť: 8GB (1× 8GB DDR3L), 2 sloty, max. 16GB
  • Úložný prostor: 1TB 7200 otáček, 2 volné mSATA pozice
  • Optická mechanika: DVD/RW SM
  • Provedení: Matný design tmavě leštěného hliníku
  • LAN připojení: Gigabitová herní Killer™
  • WLAN připojení: Intel 3160 Wilkins Peak 802.11 AC
  • Bluetooth: Bluetooth 4.0
  • Klávesnice: Podsvícená herní klávesnice SteelSeries (česko-slovenská)
  • Ozvučení: 4x reproduktory Dynaudio se Sound Blaster Cinema™
  • Vlastnosti: "* MSI Super SSD RAID s rychlostí přenosu až 900MB/s (volitelně)
  • Cooler Boost chlazení s možností zvýšení otáček
  • Matrix display - zobrazení až na 3 (2x externí + 1x interní) monitorech současně
  • Killer LAN - inteligentní herní síťovka s upřednostněním herních aplikací
  • Audio Boost - nezávislý zesilovač pro dokonalý zvuk i ve sluchátkách
  • Podsvícená lokalizovaná klávesnice SteelSeries s nastavením podsvícení a SteelSeries Engine možností naprogramování vlastních kláves
  • Jedinečné podání zvuku díky profesionálním reproduktorům Dynaudio
  • XSplit Gamecaster pro streamování her online v reálném čase "
  • Vstupní a výstupní porty: 1× D-sub, 1× HDMI, 2× USB 2.0, 2× USB 3.0, SD čtečka karet, 1x HD out, 1x Mic in, HD webkamera
  • Baterie: 6článková
  • Napájecí adaptér: 120W
  • Rozměry: 383 × 249 × 32 mm
  • Váha: 2,6 kg (s 6článk. baterií)
  • Záruka: 2letá, se službou "Pickup & Return" zdarma. Možnost rozšíření záruky na 3 roky (957-1XXXXE-101)
  • Dodávané příslušenství: Elder Scroll Online

• , zakoupeno v CZC.cz

ok

• +Výkon
    • +cena
    • +podsvícená klávesnice
    • nic sem nenašel notebook je skvělý

Za tu cenu je to asi jeden z nejlepších herních notebooku

• Výkon
    • Intel Core i7 4700HQ
    • GeForce GTX 860M
    • Windows 8.1
    • Zvuk
    • Vysoká teplota pri hraní

Vysoká teplota pri dlhom hraní nadvezuju na nu dropy fps.
    Touchpad nieje moc kvalitný ale kdo by potreboval touchpad ?!?
    Čas od času mám chuť ho hodiť do chladničky, keďže tie chladiče sú dosť zle umiestnené.
    Pri hraní bateria je len na okrasu.
    Výkonovo je super, aj cena sa dá.
    Pekný notebook z kvalitného materiálu, spoľahlivý výrobca.
    Priemne podsvietenie klávestnice.
    Skvelý zvuk oproti staršej generacii ktorú som vlastnil.
    Na Windows sa dá zvyknúť docela rýchlo.
    Po dlhom hraní si môžete začať na notebooku aj opekať, spojíte tak prijemne s užitočným.

• Displej
    • Zvuk
    • Porty
    • Snadná údržba
    • FullHD IPS
    • Touchpad (spíše clickpad)
    • Chlazení

Tak, po dlouhé době jsem si musel koupit mobilní herní stanici. A mezi konkurencí v Lenovo y50 a Acer v Nitro jsem si vybral o pár tisíc dražší, ale spolehlivější MSI. Vybral jsem si hlavně kvůli značce, klávesnici, displeji a souhře komponentů (která je podle mě lepší než u jiných notebooků).
    Šasi je pevné, relativně lehké, neprohýbá se, má hezký a pevný povrch.
    Displej je krásný, jasné barvy, velký bohužel se odráží, ale pokud jsem v místnosti, tak je to perfektní.
    Klávesnice je podle mě hůře rozložená, ale to je kvůli tomu, že jsme 5 let používal jiný druh, 14.1" notebook. Na to si brzy zvyknu. Stisk je příjemný, lehce hlasitý ale bytelný. Podsvícená klávesnice je nádherná, přiložený software jsem si musel stahovat, protože mně nefungoval. Nastavení barev klávesnice je perfektní, škoda jen, že nejde nastavit jednotlivé tlačítko na nějakou barvu.
    Touchpad. "Touchpad". To není touchpad, vůbec ne. To je příšerný clickpad. To mě opravdu zarazilo, to je jedna z věcí, která mi dokáže znepříjemnit používání notebooku. Pokud možno, mějte zapojenou myš.
    Zvuk je skvělý, hlasitý a nabízí skvělý herní požitek. Při hraní např. Battlefield 4 jsem se cítil jako v opravdové válce, ten zvuk je skvělý. Mikrofon také funguje kvalitně.
    Herní výkon je úžasný, jednou z toho musím udělat videa, slovy se to hůře popisuje - 60fps je monitorový max.
    AC: Unity - střední 40fps, krásně hratelné.
    Far Cry 4 - ultra (doslova Nvidia nastavení) 30fps, používám vysoké, kde to jede na 60fps+.
    League of Legends - ultra 60fps+
    Counter Strike: Global Offensive - ultra 60fps+
    Na tento notebook si nemůžu stěžovat. Pravda, o 6 tisíc levněji by byl z patřičné stránky stejný notebook po komponentech, ale tento má lepší souhru komponentů, lepší display a úžasnou klávesnici. Nelituji jediné koruny, kterou jsem do toho dal, snad nejlepší notebook za cenu nižší než 30 tisíc. Doporučuji!