Lenovo G500 59-423249

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Perfektní

8 gigabyte paměť + 2 gigabyte grafika

• , zakoupeno v Alza.cz

• Potřebovala jsem rychle nový notebook, který bude rychlejší než můj dosavadní.Používám jen na kancelářské práce a práci s internetem.Pro mou činnost naprosto vyhovující.

• skvělý výkon jak na hry tak na práci s officy
    • zapnutí do 7 vteřin

Skvělá cena a za tu cenu nejlepší výkon, který jsem našel..
    Mé zkušenosti: neseká se, zapnutí do 7 vteřin.
    Hry: Jedou všechny i 2015.¨
    Doporučuji určitě všem, co hledají notebook na hry i do školy.

Operační systém

Výrobca grafickej karty

AMD

Výbava

Výbava

WiFi, Čítačka pamäťových kariet, Operačný systém, Optická mechanika, Touchpad, Numerická klávesnica 720p

Procesor

Typ pamäte

Intel Pentium

Modelové označenie procesoru

Intel Pentium 2030M

Frekvencia procesoru 2,5 GHz (2 500 MHz)

Počet jadier procesoru 2×

Typ úložiska

Hybridný

Kapacita disku 508 GB

Rýchlosť otáčok HDD 5 400 ot/min

HDD Kapacita 500 GB (500 000 MB)

SSD Kapacita 8 GB (8 000 MB)

• rychlý
    • kvalitní zvuk
    • ...
    • lesklý diplej
    • rychle se zašpiní
    • INTEL PENTIUM (rozjede málo věcí)

Tento notebook je super ALE dokáži si ho představit i lépe.

• Naprosto úžasné utáhne hry na střed. Detaily
    • Hry které jsou zrovna vydány utáhne 40 30 fps s prehledem
    • Zvuk absolutně uzasny
    • Slabší baterka ale 5 h vydrží
    • Některé aplikace od lednová jsou knicemu

Podle mne za tu cenu člověk ne může si nic lepšího prat

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• rychle se zapatla

za ty penize super ntb

• skvělý výkon jak na hry tak na práci s officy
    • zapnutí do 7 vteřin

Skvělá cena a za tu cenu nejlepší výkon, který jsem našel..
    Mé zkušenosti: neseká se, zapnutí do 7 vteřin.
    Hry: Jedou všechny i 2015.¨
    Doporučuji určitě všem, co hledají notebook na hry i do školy.

• Výkon
    • Utáhne Metro, Far Cry 3,4, Battlefield 4 , CoD AW,
    • Rychle se "zapatle".
    • Hromada zbytečných Lenovo aplikací.

Potřeboval jsem rychlou náhradu za svůj původní "noťas".
    Vybíral jsem hlavně podle RAM.

• , zakoupeno v EURONICS

Velmi dobrý výrobek.Určitě ho doporučím dále.

• , zakoupeno v Alza.cz

Za ty peníze je docela "našláplej".

• , zakoupeno v Alza.cz

• Produkt jsem obdržela ve velmi krátké době
    • Pro laika je velmi složité uvést Noteook do provozu. Objednala jsem Nehmotný produkt: Nastavení počítače Standart a očekávala jsem víc. Nezjistila jsem nikde co to obnáší, ale za 359,-- Kč po spuštění Notebooku se mi cena zdála moc.

Proč nemůžete např. Antivirový program, který je zdarma přímo nainstalovat do Notebooku? Příště si zatelefonuju přímo do prodejny pro lepší informace.