Lenovo B590 59-389046

• Matný displej
    • Numerická klávesnice..
    • Windows 8
    • Ne příliš hlasité reproduktory, ale ve sluchátkách super

Na Windows 8 si budu muset dlouho zvykat, ale jinak zatím bez problému.

super

černé
Výdrž baterie
6 hodin

Lenovo IdeaPad B590

Notebooky Lenovo IdeaPad řady B představují zařízení pro každodenní firemní použití, a to i v malých domácích kancelářích. Notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory, mají nízkou hmotnost a velkou úhlopříčku displeje 15.6" s LED podsvícením. Srdcem notebooku můžou být procesory Intel dále doplněny o moderní operační systém Windows nebo bez něj pro vlastní konfiguraci. Výdrž notebooku při práci na baterie navíc dosahuje vysoké výdrže.

Komfortní design

Notebooky IdeaPad nabízí elegantní design v tenkém a úzkém profilu. Pohodlí zajišťuje dostatečně velký komfortní touchpad spolu s klávesnicí typu AccuType, kterou lze díky rozmístění kláves snadno čistit. Navíc je k dispozici numerický blok kláves pro ty, co upřednostňují číselné klávesy.

Skvělý výkon

IdeaPad řady B je výkonný pracovní stroj, který je připraven přijmout a splnit jakoukoliv výzvu. Základem jsou spolehlivé procesory Intel. Nechybí vysokokapacitní pevné disky v kombinaci s HD grafickou kartou Intel, nebo diskrétním grafickým akcelerátorem. Připojit se kdykoliv a kamkoliv není s notebookem IdeaPad řady B není žádný problém. Notebooku nechybí rozhraní Wi-Fi, gigabitové ethernetové rozhraní a v závislosti na konfiguraci i Bluetooth či USB 3.0. Integrovaná kamera spolu s mikrofonem dále usnadní konferenční videohovory. Pro připojení externího zobrazovacího zařízení nechybí rozhraní HDMI.

Klíčové vlastnosti

Základem tohoto konkrétního modelu je procesor Intel Core i3-3110M, jedná se o dvoujádrový procesor pracující na frekvenci 2.4GHz doplněný o 4GB operační paměti typu DDR3. Zobrazení zajišťuje 15.6" velký displej s rozlišením HD, tedy 1366x768 obrazových bodů, a LED podsvícením. Obrazová data displeji poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk a nechybí ani DVD±RW optická mechanika. Mezi dostupná rozhraní patří bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth. Dále nechybí tři konektory USB, z nichž je jeden specifikace 3.0. Integrována je i praktická kamera a notebook je dodáván s operačním systémem Windows 8.

• výdrž baterie
    • vzhled
    • dost slabý zvuk
    • Windows 8 je pro mě hrůza,... pořád se učím nové věci, ale jde o zvyk

koupi jsem uskutečnila pro kancelářské účely. Jsem plně spojena. Pouze jedna věc je hrozná a to je zvuk. Pokud je v místnosti hlučněji, tak se hlas ntbooku ztratí. Jinak skvělá cena a manipulace. Výborně fungují i náročnější hry. Vřele všem nenáročným uživatelům doporučuji :)

• Matný displej
    • Numerická klávesnice..
    • Windows 8
    • Ne příliš hlasité reproduktory, ale ve sluchátkách super

Na Windows 8 si budu muset dlouho zvykat, ale jinak zatím bez problému.

super

• rychlost,
    • windous 8

• , zakoupeno v Alza.cz

Vyhovující produkt pro domácí použití i přijatelná cena .

• , zakoupeno v Alza.cz

• Nemám výhrady. HV výborný.
    • Většina aplikací zajímavá.
    • Operační systém - hrůza. Už se těším na W 10.

Jedná se o zdařilý výrobek, který doporučuji každému
    ke každodennínu používání. Za pomněrně málo peněz
    dostanete dost muziky. Pařani možná mohou ohrnout
    rty, ale větší průměr bude spokojen.

• , zakoupeno v Alza.cz

Výrobek bych doporučil ostratním.

• , zakoupeno v Alza.cz

Mám tento notebook týden, ale zatím jsem moc spokojená!
    Ze začátku jsem měla trochu problém s W8, ale už jsem si zvykla a přizpůsobila vše podle svého.
    Určitě doporučuji!

• , zakoupeno v CZC.cz

S Lenovem jsem spokojená, jen OS windows 8 je na delší dobu, než si člověk zvykne.
    Jinak jsem spokojená, nevím, co bych vytkla, možná jen jiné rozložení klávesnice než jsem byla zvyklá u svého bývalého ntb., ale je to vše o zvyku.
    Doporučuji.

• lehký
    • dobře vypadá
    • skvělé roložení klávesnice
    • na touchpadu je posuvník stránky
    • 4 USB porty (2x 3.0)
    • matný display - na slunci se neleskne
    • porovnání výkon-cena
    • dobrý jak na hraní her tak i na běžnou kancelářskou práci
    • rychlý
    • baterie vydrží poměrně dlouho
    • slabý zvuk
    • kvalita videokamery

toto je můj 1. notebook a jsem s ním velice spokojena. Většinou ho používám jako pomůcku do školy. Velice dobrý. Jsem s ním opravdu spokojena.