HP ProBook 450 N0Y36ES

• přiměřený výkon
    • přechod na W 10 bez problémů
    • podsvícení klávesnice
    • rychlé starty
    • Víko je brzy "ošmatané"

Příznivý poměr cena/výkon.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvělý matný dispej a příjemná klávesnice
    • Zatím nic.

Stroj jsem vybíral podle požadavků na práci doma i "v terénu" (podsvícená klávesnice a matný dispej). Zatím se se strojem seznamuji a jsem spokojen.

Operační systém

Podsvietená klávesnica

Mechanika

Hmotnosť   2,2 Kg

• .

Zobrazit celou recenzi na notebook.cz

• Na první pohled vypadá dobře. Po roce provozu kaput.
    • Kvalita vnitřností

Notebook jsem koupil na firmu na běžné procházení internetu.Zapnutý byl cca 4 hodiny denně. Po roce těsně po uplynutí záruky umřel. Záruka bohužel byla jen rok, neboť byl nákup na firmu. Sice mě to vadilo, ale předpokládal jsem, že nebude mít problém vydržet několik let lehkého provozu. Bohužel rok a měsíc a základová deska zničená. Tak volám na servis, kde mi teda slovensky hovořící pán sdělil, že nemám nárok na opravu. Snažím se vysvětlit, že toto přece nemůže notebook udělat po roce provozu. Nechápu rozdíl mezi podnikatelem a občanem ve smyslu životnosti notebooku. Druhý den volám opět do HP o info co s tím. Opět slovensky hovořící tentokrát paní mi sdělí, že si mám koupit nový notebook. Takže suma sumárum 13 měsíců provozu po 5 dnech v týdnu a cca 4 hodinách denně je 15000Kč fuč. Od notebooků HP odcházím na základě totální lhostejnosti k zákazníkovi a poklesu kvality jejich produktů. Mám jich na firmě starších přes 20 a můžu bezpečně srovnávat kvalitu jak šel čas. Také hodlám obměňovat za nové a HP to určitě už nebude. !!

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Lehký
    • přiměřený výkon
    • přechod na W 10 bez problémů
    • podsvícení klávesnice
    • rychlé starty
    • Víko je brzy "ošmatané"

Příznivý poměr cena/výkon.

• , zakoupeno v Alza.cz