Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu HP 650 C1N22EA již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

HP 650 C1N22EA - Specifikace

Výrobce

HP

opravit

Operační systém

Operační systém

Linux

opravit

Procesor

Procesor

Intel Celeron M

opravit

Frekvence procesoru

Frekvence procesoru

1.8 GHz

opravit

Velikost operační paměti

Velikost operační paměti

2 GB

opravit

Cenou velmi vyzývavý notebook značky HP v šasi s odolným krytem. Poslouží pro plnění každodenních potřeb všech druhů uživatelů včetně mobility a běžných multimédií. Tedy pro vše, pokud nevyžadujete hraní her. Užijete si projekci filmů na 15,6" velkém HD Ready displeji. Displej je s antireflexním povrchem, takže poskytne lepší viditelnost za slunného dne. Venkovní užití je možné až na 6 hodin! Pro přenášení je dodávaná brašna. Díky rozhraní WiFi se pohodlně připojíte na síť internet. Webkamera vám umožňuje virtuálně se spojit s kolegy nebo s rodinou, když se zrovna nemůžete vidět osobně. Připojení dalších periferií k HP 650 je možné přes trojici konektorů USB 2.0. Pod černou klávesnicí je procesor pocházející z rodiny Sandy Bridge, Intel Celeron B830. Tento procesor je navíc přímo opatřen...

celá specifikace

Recenze HP 650 C1N22EA

notebook.cz

Přidáno: 28. března 2013

HP 650 – levně v matném provedení - Recenze - NOTEBOOK.cz - Notebooky, Recenze notebooků, Články o noteboocích, Novinky, Vyhledávání.

15,6“ model 650 je pokračovatelem série nejlevnějších klasických notebooků pro nenáročné uživatele. Předností této řady bývá praktické matné provedení a dobrá mechanická odolnost, kdy nízké ceny je dosaženo použitím starších nebo levnějších procesorových platforem a očesanou výbavou.

Celá recenze na notebook.cz
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (5)
  • Ne (3)

Vývoj ceny HP 650 C1N22EA