HP 250 W4M89EA

Wi-Fi
Bluetooth
Replikátor portů
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0

• Displej 15,6" s Full HD rozlišením
    • Vzhledem k 4GB RAM více než dostačující procesor
    • Všechny základní porty, které se vám u laptopu mohou hodit
    • Nad očekávání kvalitní stereo reproduktory
    • Velmi snadno vyměnitelná baterie, rychlé nabíjení - 100% pod 1,5hod (baterie mi obvykle vydrží na 4-10hod)
    • I s DVD mechanikou a 1TB HDD neváží ani 2kg
    • Minimum předinstalovaného softwaru (všeho se lze bez problémů snadno zbavit)
    • Velká spokojenost s Wi-Fi (chytám signál mnohem dál než s jiným laptopem i mým mobilem/tabletem)
    • Klávesnice bez podsvícení
    • nemá SSD - přenos dat na/z HDD někdy dost zdržuje
    • pouze Win10 Home
    • Baterie pouze 2780 mAh (ale i tak vydrží vždy min 4hod práce)
    • Někdy by se mi hodila větší RAM

• matný dispej
    • samovolné otvírání DVD mechaniky
    • design
    • chybějící viditelné kontrolky týkající se stavu zařízení

I když nejsem příliš náročný uživatel, jsem tímto modelem docela zklamaná. Pro mé potřeby má sice dostatečný výkon, oproti mému předchozímu ntb HP Pavillion 6000 má matný displej, numerickou klávesnici a větší HDD, ale to je asi tak vše. Co se týče designu, je to krok zpět, chybí viditelný popis portů, viditelné ledky o stavu (např. napájení ze sítě, zapnutý Caps lock...). Nějaké jsem sice po stranách našla, ale jsou téměř neviditelné a ty, na které jsem byla zvyklá, stejně chybí. Nejvíc mě ale vytáčí samovolné otvírání DVD mechaniky, ke kterému dojde chvíli po startu a nemá cenu ji zavírat, protože během chvíle se otevře znovu. Ovšem pokud vložím médium a chci ho potom vyndat, lze ji otevřít pouze softwarově, na běžný stisk nereaguje. Nejsem ajťák, takže nedokážu posoudit, zda se jedná o vadu mechaniky nebo o nějaké chybné nastavení. Možná by to byl i důvod k reklamaci, ale nehodlám to riskovat, protože s ntb pracuji a mám na něm už řadu věcí, na což výrobce zřejmě spoléhá.

• , zakoupeno v Nextcomp

• Kvalitní značka HP. S notebookem jsem velice spokojený.

Dobrá koupě za přijatelný peníz.

Windows 10 Home
Wi-Fi
Bluetooth
Replikátor portů
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
Výdrž baterie
5 hodin
Kapacita baterie
41 Wh

Buďte připojeni s cenově dostupným notebookem HP 250. Plňte pracovní úkoly s nástroji pro spolupráci s kolegy. Odolná konstrukce pomáhá chránit notebook proti každodenním nástrahám.

Vlastnosti produktu

Odolný mobilní design

Můžete si být jisti,že notebook HP 250 zvládne všechny vaše úkoly na cestách. Odolná konstrukce chrání notebook,takže vypadá stejně profesionálně jako vy.

Výkon vhodný pro firmy

S výkonnými procesory a velkou pamětí můžete bez obav realizovat své projekty.

Detaily,které dotváří celek

Společnost HP,přední dodavatel počítačové technologie,vám přináší notebook nabitý funkcemi s možnostmi připojení ke všem vašim periferním zařízením,který byl navržen pro pokrytí firemních potřeb.

Obecně

SO-DIMM 204-pin

Počet patic 2

Prázdné patice 1

Úložiště

Hlavní paměť 1 TB HDD SATA 6Gb/s / 5400 ot/min.

Optická jednotka

DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM

Obrazovka

Typ 15.6"

Technologie podsvětlení LCD

WLED backlight

Rozlišení 1920 x 1080 ( Full HD )

Širokoúhlá obrazovka

Vstup

Typ

Klávesnice,dotyková podložka

Vlastnosti

Vestavěná numerická klávesnice,touchpad pro vícedotykové ovládání

Komunikace

Bezdrátové připojení 802.11a/b/g/n/ac,Bluetooth 4.2

Třída Bluetooth

Třída 2

Ovladač bezdrátového připojení

Intel Dual Band Wireless-AC 3165 - PCI Express Mini Card (M.2)

Síťové rozhraní

AC adaptér

Výstup 45 Watt

Připojení & Rozšíření

Rozhraní

VGA HDMI Konektor v kombinaci sluchátka s mikrofonem/mikrofon LAN USB 3.0 2 x USB 2.0

Čtečka paměťových karet

Ano ( SD karta,karta SDHC,karta SDXC )

Software

Dodávaný software

CyberLink PowerDirector,HP Support Assistant,Adobe Shockwave Player,HP ePrint,HP CoolSense,HP PC Hardware Diagnostics UEFI,Recovery Manager Installer,Microsoft Push Button Recovery,CyberLink Power Media Player,HP System Event Utility,HP Communication Recovery Tool,HP e-Service

Různé

• Vzhledem k 4GB RAM více než dostačující procesor
    • Všechny základní porty, které se vám u laptopu mohou hodit
    • Nad očekávání kvalitní stereo reproduktory
    • I s DVD mechanikou a 1TB HDD neváží ani 2kg
    • Minimum předinstalovaného softwaru (všeho se lze bez problémů snadno zbavit)
    • Klávesnice bez podsvícení
    • nemá SSD - přenos dat na/z HDD někdy dost zdržuje
    • pouze Win10 Home
    • Baterie pouze 2780 mAh (ale i tak vydrží vždy min 4hod práce)
    • Někdy by se mi hodila větší RAM

• samovolné otvírání DVD mechaniky
    • design
    • chybějící viditelné kontrolky týkající se stavu zařízení

• , zakoupeno v Nextcomp

• Kvalitní značka HP. S notebookem jsem velice spokojený.

Dobrá koupě za přijatelný peníz.

• Display
    • Velká výdrž baterie. Na surfování a kancelářskou práci.
    • Malé klávesy šipek.
    • Nejrychlejší start 1:45min.
    • Hodně přeinstalovaného programů k ničemu.

Dostal jsem ho v práci. Nekoupil bych si ho.

• , zakoupeno v suntech.cz

• Zatím nic.

Přes svátky nebyl čas na důkladné vyzkoušení, ale vypadá, že vše bude v naprostém pořádku.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• mám ho týden a spokojenost, jsem obyčejný uživatel, takže mi to stačí

• , zakoupeno v suntech.cz

• Full HD, dostatek místa na HDD, numerická klávesnice
    • Pomalejší načítání určitých programů, nepodsvícrná klávesnice, neustále obtěžující aktualizace

Velmi dobrý kancelářský pc

• lehký
    • dobré ovládání
    • velmi dobrý zvuk
    • rychlý
    • cd/dvd mechanika
    • 3 usb porty
    • dlouhá výdrž baterie (3-5 hodin), klidně i 5 hodin v závislosti na to co zrovna děláte
    • windows 10
    • 1TB harddisk