HP 250 J4R75EA

Windows 8.1

• , zakoupeno v EVA.cz

spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

využívám jen uživatelsky pro zábavu, ne k práci, baterii jsem zatím nezkoušela, vůbec mi nevyhovují windovs 8, nainstalovala jsem 10, ale též nic moc, Pomalu si zvykám, ale jsem zklamaná a naštvaná, nerada řeším tento typ problému

• Nízká cena
    • Extrémně pomalý. Nekvalitní zpracování.

Hračka pro malé dítě. Kdokoli starší by si vyrval všechny vlasy jak je to příšerně pomalý!

Operační systém
Windows 8.1

Part No.: J4R75EA#BCM

HP 250

Základem notebooku je procesor Intel Celeron N2830, který je doplněn o 4GB operační paměti typu DDR3. Zobrazení zajišťuje 15.6" displej s rozlišením HD, tedy 1366x768 obrazových bodů, a LED podsvícením. Obrazová data displeji poskytuje grafická karta

Intel HD Graphics. Pro ukládání vašich dat je připraven 500GB pevný disk a notebooku nechybí ani

DVD±RW optická mechanika. Samozřejmostí je bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth. Notebook disponuje třemi konektory USB, z nichž je jeden specifikace 3.0. Jako operační systém je zde předinstalovaný

Windows 8.1.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Grafická karta: Intel HD Graphics
  • Výbava: Wifi, Bluetooth, USB 3.0, webkamera, optická mechanika
  • Procesor: Intel Celeron N2830
  • Operační systém: Windows 8.1
  • Úhlopříčka displeje: 15,6"
  • Velikost operační paměti: 4GB

• - Levný
    • - Na kancelářské dokumenty dostačující
    • - HD rozlišení
    • - Kvalita zpracování
    • - Při spuštění počítače se nespustí obrazovka(vždy musím zkoušet vypnout a zapnout počítač dokud se mi nepodaří spustit i obrazovku
    • - Když pouštím video nebo hudbu vycházejí z reproduktorů šílené skřípavé zvuky
    • - Prohýbání klávesnice

Tento notebook je firemní takže jsem ho nemohl vzteky roztřískat.
    Problém se spouštění obrazovky byl již od začátku a po několika měsících jsem to nevydržel a dal ho do firmy na kontrolu a naštěstí jsem dostal nový notebook. Vím že se dal reklamovat a víc o něm už nevím a to je dobře. Jo a jestli se vám něco s ním děje okamžitě ho běžte reklamovat, protože společnost hp s reklamací nesouhlasila, ale nakonec byl reklamován.Ostatní recenze ho vcelku chválí a já dostal holt vadnej kus. Byl jsem z toho zklamaný a vzteky bez sebe

• Nízká cena
    • Extrémně pomalý. Nekvalitní zpracování.

• , zakoupeno v Alza.cz

Dostatečný notebook v této ceně. Pevný a solidně udělaný. Relativně tenký a kompaktní dizajn. Dobrý pocit při práci, nevrže, nekroutí se. Bohatě stačí pro běžnou kancelářskou práci nebo sledování filmů. Nemám výhrady.

Mám jej 2 dny

• super

ok

• cena, kvalita hp

za tuto cenu super kvalita

• , zakoupeno v Mironet.cz

Nemam co dodat.Jsem spokojena.Doporucuji jej

• Kvalitni zpracovani jak se na HP slusi a patri
    • Vyborna klavesnice
    • Velmi dobry displej na to ze jde pouze o TN panel
    • Mym potrebam rychlost Celeron N2830 bohate staci, internet,filmy,fotky hudbu a nenarocne prevazne logicke hry zvlada s prehledem, stejne tak kancelarskou praci.

Kvalitni notebook za priznivou cenu.