Dell Inspiron 15 N-7566-N2-712K

SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0

• , zakoupeno v kak.cz

• Mám jej krátce na hodnocení je příliš brzo
    • Super zvuk
    • Záruka opravy do druhého dne po dobu dvou let
    • Poněkud dražší notebook , ale asi to stojí za to .
    • Slušné zpracování NTB
    • Tichý chod, super chlazení.
    • Zatím nic

Slušný notebook, zatím splňuje vše co jsem od něj očekával. Jsem spokojen.

Jsem spokojena

SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
4.5 hodin
Kapacita baterie
74 Wh

DELL Inspiron 15 7000

Základem notebooku je čtyřjádrový procesor Intel Core i7-6700HQ pracující na frekvenci 2,6 GHz, doplněný o 16 GB operační paměti. Notebook je vybaven 15,6" matným displejem s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Obrazová data obstarává grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960M s 4 GB vlastní pamětí. Pro data je k dispozici 128 GB SSD disk a 1 TB pevný disk. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth. Notebook je dodáván s předinstalovaným systémem Windows 10 Home.

Na tento produkt je poskytována záruka 2 roky on-site next business day.

Oprava v rámci tohoto záruční servisu probíhá kdekoliv po celé ČR následující pracovní den.

Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.

Stačí zavolat na tel. číslo 225 308 649, popř. mobil 778 440 533, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960M
  • Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, webkamera, podsvícená klávesnice, čtečka karet
  • Procesor: Intel Core i7-6700HQ
  • Operační systém: Windows 10 Home
  • Úhlopříčka displeje: 15,6"
  • Velikost operační paměti: 16 GB
  • HDD kapacita: 128 GB SSD + 1 TB
  • Hmotnost: 2,65 kg
  • Barva: černá

Podrobná konfigurace systému

Procesor Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz, 6MB Cache, 4-jádrový)

Paměť 16GB (1x16GB) 2400MHz DDR4

Záruka 2 roky, oprava následující pracovní den

Barva černá

• rýchly
    • neviem
  • Hledáte spolehlivého pracanta, který odvede dobrou práci, poslouží i pro zábavu, a navíc dobře vypadá? To jsou jen někte...

Zobrazit celou recenzi na slevovykupon.net

• , zakoupeno v kak.cz

• Mám jej krátce na hodnocení je příliš brzo
    • Super zvuk
    • Záruka opravy do druhého dne po dobu dvou let
    • Poněkud dražší notebook , ale asi to stojí za to .
    • Slušné zpracování NTB
    • Tichý chod, super chlazení.
    • Zatím nic

Slušný notebook, zatím splňuje vše co jsem od něj očekával. Jsem spokojen.

Jsem spokojena

• 1. Žádné zbytečné indikátory (tzn. nic v noci nebliká).
    • 2. Podsvícení klávesnice má 3 režimy (jeden z nich je i vypnutí)
    • 3. Dájí se přehazovat Fn klávesy s F1-12
    • 4. na touchpad jsem si chvilku zvykal, ale už bych jej nevyměnil za žádný jiný, které jsou v levných aušusech, lejnovech, ....
    • - 1x USB 2.0
    • - 2x USB 3.0
    • - Takže připojíš myš, klávesnici a flash disk. Pak už nic víc.

Mám ho už 3 měsíc a super

Až na ty USBčka není co řešit. Doporučuji všem. Hry moc nehraju, ale AutoCAD zvládá super, Altium bez chyby. Matlab, ....... no problema.

Prostě výkonu až nad hlavu. Poměr cena/výkon/značka je super.

Vhodný pro programátory a pařmeny.

• Výborné chlazení
    • Zvuk jako z kvalitních reproduktorů
    • Mám ho teprve 10 dní +- zatím jsem nic nenašel

V porovnání cena/kvalita je to dobrá volba

• asi nejlepší poměr cena/výkon v dané cenové kategorii s Dell NBD zárukou jako bonus
    • Výborné zpracování a design
    • Výkon - i7 + GTX 960
    • SSD v základu (velikost dle modelu
    • Zvuk - dobré reproduktory + subwoofer
    • Podsvícená klávesnice
    • Display (i verze s 4K, dobré barevné podání)
    • Při běžné kancelářské práci - browser, office,... není potřeba chlazení -> naprosto tichý
    • !!! Otevíratelný !!! - celá zadní deska jde sejmout po povolení jednoho šroubku, výborný přístup ke komponentám - disky a RAM + možnost jednoduchého čištění od prachu, to se dnes málo kdy vidí!
    • GLAN i AC Wi-Fi
    • Výdrž baterie - při střední zátěži - připojený externí monitor, klávesnice, myš, práce na rozšířené ploše + puštěné přehrávání cca 7 hodin
    • Po otevření notebooku má dosti ostrou přední hranu a rohy (pravý úhel + skosení přední strany), je potřeba najít správnou pozici rukou
    • Pouze kombi 3,5mm jack
    • Absence 3.1 USB-C konektoru

Co nelze označit jako proti, pouze fakta:
    - není lehký, ani extrémně těžký, ale asi nic co by slabší člověk chtěl nosit celý den
    - při zátěži hlučný, ale chladí výborně
    - absence mechaniky, dnes v podstatě nevadí

Ve stejné cenové relaci jsem nenalezl lepší nebo alespoň stejně vybavený notebook, k tomu záruka Dell NBD, takže volba byla jasná.

• i7
    • Zpracování
    • podsvětlení klávesnice
    • SSD disk
    • Zvuk z repro
    • hlučnější i při starších hrách

Za tuto cenu asi nejlepší NB na trhu. Konkurence nabízí ale kvalita není srovnatelná.

• Skvěle vypada, skvěle šlape i nové herní tituly jako bf1 nebo doom, GoW4,witcher3,Division a další behaj krasne není to účel notasu ale i si zahrajete.Dva okruhy chlazení takže se vám nepali 1 ventilátor na celý not ale jedou si hezký duet
    • Za tu cenu asi nejvýkonnější not co se dá poridit
    • Touchpad... Zbytečně velky

Abych to shrnul kdo si chce zahrát na cestách a má volných 30k ... Ber a neváhej kdo nepotřebuje not za ty peníze by byl luxusní stolak.

• Vysoký výkon, dostačující k hraní her, práci v AutoCad 2017 a Inventor Professional
    • Rychlost notebooku překvapující
    • Velmi dobrá cena
    • Krásný design
    • NBD záruka
    • Nehřeje se
    • Při velkém zatížení velmi hlasitý
    • Pro mne nezvykle umístěný Touchpad
    • Podsvícení klávesnice mohlo být červené, více by se to k němu hodilo, než LED podsvícení
    • Neskladný dobíjecí adaptér

Notebook splnil všechna mé očekávání na 100%, vybral jsem si ho z důvodu práce v náročných grafických programech a velice mě potěšilo jak to dobře zvládá. Na hry je také dostačující, ještě jsem nenašel hru kterou by nezvládl. Jediné co to chce je větší SSD, protože 120 GB je dosti nedostačující.