Asus X555LD-XX852H

• Dedikovaná grafická karta
    • Vzhled
    • Repráčky mi přijdou hlasitější než je standard
    • Značka + ASUS záruka spokojenosti
    • Trochu slabší procesor (ale co by člověk chtěl za ty peníze)
    • Jenom jeden 3.5mm multijack

V téhle levné cenové kategorii je to snad to nejlepší, co je k dostání. ASUS je poměrně solidní značka, rozhodně výrazně méně poruchová než třeba ACER, navíc notebook jsem koupil v akci, kdy mi první rok vrátí peníze, pokud se mi něco rozbije a NAVÍC mi notebook bude opraven.
    K samotnému notebooku, jsem částečně hráč, částečně ajťák, nicméně výkonnostně notebook zvládne jak nějakou tu hru, tak nějaký ten grafický program. Pro běžnou práci a multimediální použití uplně dostačující. Dedikovaná grafická karta je v tomhle prostě výhodou.
    Vzhledově se mi notebook moc líbí, i když tohle je zase trošku individuální. Repráčky samotného notebooku mi přijdou trochu hlasitější, než u několika jiných notebooků, co jsem měl v ruce, nicméně žádné zvukové orgie pochopitelně nejde čekat, většinu času mám stejně připojená sluchátka, ke kterým jsem si tedy musel koupit rozdvojku, protože klasická sluchátka s jedním jackem na sluchátka a druhým na mikrofon prostě do jedný 3.5mm díry nezapojím :D ...

• , zakoupeno v Alza.cz

• Splnil všechna očekávání.. Pravdou je, že ho mám zatím měsíc, ale mohu si ho jen a jen vynachválit.. :) A k tomu ještě krásně vypadá.. :))
    • Proti jsem prozatím nenašla žádné.. Je báječný :)

Operační systém
Windows 8

100% záruka spolehlivosti = v případě poruchy zařízení získáte zpět opravený notebook i částku, za kterou jste zařízení zakoupili. Bližší informace naleznete na https://asuspromotions.com/cz/cs/reliability/.

Stylový univerzální notebook pro pracovní nasazení doma i na cestách. Dvoujádrový procesor Intel Core i3-4030U (1.9GHz); 8GB RAM (DDR3); 15.6" HD (1366x768 bodů) displej; 1TB HDD; DVD±RW/RAM mechanika; grafika NVIDIA GeForce 820M (2GB); rozhraní: Wi-Fi, 1x USB 2.0 a 2x USB 3.0, kamera, čtečka paměťových karet; s operačním systémem Windows 8.1.

ASUS X555LD
Jednou z řad univerzálních notebooků je i řada s označením X555LD od společnosti ASUS. Notebooky spadající do této kategorie se honosí univerzálností použití, tedy nejen doma či v kanceláři, ale například i na cestách. Vždy a všude se osvědčí zrychleným startem v kombinaci s prodlouženou dobou výdrže v režimu spánku. Moderně pojaté je též ovládání, kde použitý touchpad s inteligentním vícedotykovým ovládáním a podporou gest. Aby toho nebylo máje je v notebooku integrována též technologie SonicMaster pro maximální hudební prožitek.

Moderní technologie pro video hovory a exkluzivní audio SonicMaster
Kombinace moderních procesorů Intel a celá řady dalších technologií propůjčuje notebooků Asus řady X555LD výjimečné schopnosti. Za zmínku stojí minimálně technologie Splendid, která zajišťuje vždy špičkový obrazový výstup jak na vašem monitoru, tak například v případě video hovoru na druhé straně. Systém SonicMaster oproti tomu zajišťuje prvotřídní multimediální zážitek za pomoci integrovaného zvukového systému.

Moderní touchpad a integrace rozhraní USB 3.0
Pojďme se na moderní vlastnosti notebooku podívat více zblízka. Za zmínku stojí designové pojetí zařízení jako takového, kdy vám nejeden kolega, či kamarád, vaše nové zařízení bude závidět. Zmínit musíme též nebo technologii Splendid pro maximálně věrohodné podání obrazu. Použitý touchpad je navíc vícedotykový s podporou gest pro usnadnění práce s operačním systémem. Poslední zde zmiňovanou věcí je rozhraní USB specifikace 3.0, které potěší svou vysokou datovou propustností nejednoho uživatele.

Klíčové vlastnosti
Tento konkrétní model využívá dvoujádrový procesor Intel Core i3-4030U. Ten pracuje na frekvenci 1.9GHz a je doplněn o 8GB operační paměti typu DDR3. Obrazová data pro 15.6" velký displej s HD (1366x768 obrazových bodů) rozlišením poskytuje grafická karta NVIDIA GeForce 820M se 2GB paměti. Pro uživatelská data je určen 1TB pevný disk a nechybí ani DVD±RW/RAM optická mechanika. Samozřejmě je notebook vybaven i celou řadou rozhraní. Nechybí ani bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth, stejně tak je notebook vybaven USB konektory včetně podpory specifikace 3.0 u dvou z nich. Integrována je i kamera, čtečka paměťových karet a klávesnice má též numerickou část. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 8.1.

• cena, kvalita, design
    • klávesnice, windows 8

Myslím si žej jsem si tento notebook dobře koupil.
    Dost mi vyhovuje až na windows 8

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Hodně RAM
    • Dedikovaná grafická karta
    • Vzhled
    • Repráčky mi přijdou hlasitější než je standard
    • Značka + ASUS záruka spokojenosti
    • Trochu slabší procesor (ale co by člověk chtěl za ty peníze)
    • Jenom jeden 3.5mm multijack

• , zakoupeno v Alza.cz

• Proti jsem prozatím nenašla žádné.. Je báječný :)

• Výkon
    • Výdrž
    • Klávesnice
    • Grafika
    • Barvy
    • Design
    • Pozorovací úhly nejsou nejlepší ale dá se na ně zvyknout
    • Viditelnost na slunci

Kvalitní stroj určený pro kancelářské práce, studium a nějakou zábavu. V pohodě rozjede League Of Legends, Counter Strike Global Offensive.

• cena,kvalita,design.

splnil to co splnit měl-vřele doporučuji.

• Pěkný design
    • 8GB RAM + dedikovaná grafická karta
    • Touchpad (na můj vkus špatně reaguje)
    • Chybí tomu SSD disk

Notebook jsem vybíral pro mladou studentku. Na její použití podle mě naprosto vyhovující - je pěkný na pohled, 8GB RAM pomůže při surfování a práci v Officech, procesor core i3 je podle mě základ pro nějakou práci, níž jsem jít nechtěl. Disk o kapacitě 1TB by měl bohatě stačit i při stahování filmů a mp3.
    Výhodou je rozhodně i dedikovaná grafická karta nVidia 820M, která postačí na základní hry / foto apod. 2x USB 3.0, Bluetooth 4.0 ani HDMI nechybí, což je také podstatné.
    Výrobce odkazuje na dobrý zvuk, mě zas tak úžasný nepřišel ale na notebook je to slušné.
    Výdrž na baterii moc nemohu posoudit protože jsem ho měl u sebe jen krátce a většinou zapojený v síti.
    Zpracování notebooku je solidní s přihlédnutím k ceně.
    Nabíječka překvapivě malá.

Když to shrnu, kromě touchpadu mě v ničem nezklamal a pokud má být notebook většinu času doma se zapojenou myší a občas ho někam vezmete, tak ho může klidně doporučit.

• Značka, cena, vzhled,
    • Zatím klávesnice a touchpad

Jelikož jsem před 12 lety zakoupila Asus A6 , tak jsem koukala opět na tuto značku. Je pravda, že v té době byli jiné ceny, dala jsem za něj 25 000,- , ale sloužil do ted, ačkoli již není místo na disku. Takže nový.... vybírala jsem, aby měl zhruba to samé, ale nechtěla jsem do něj dát zase tolik peněz, jelikož mi přijde poslední roky, že čím dál více je zboží až moc spotřební. Tento model mi přišel jako zlatá střední cesta.

Jenže, člověk je zvyklý na něco... po dni užívání mi přijde divný touchpad, ale možná prostě jiný už nebude- zjistím u prodejce, zda jde vadu, či normál a jen můj pocit oproti starému.

Windousy zase nejsou tak hrozné, jak jsem se obávala, jde o zvyk.

Je zajímavé, že ač notes je bílý , písmena jsou hůře vidět- bohužel podsvícená klávesnice je v notesech až kolem 19.500,-

Jinak bakelitový mi nepřijde, je docela pevný, vzhledově dobrý.
    Nabíječka zajímavá, malá kostka. Taška v akci nic moc, mám od starého zpevněnou, tudíž tuto využijí asi děti.

Je zajímavé , že se perfektně synchronizoval s mým mobilem přes bluetooth, Nokia 808 pureview, ačkoli je to Symbian. To je skvělé, jelikož je mu přes dva roky a nevím, kdy chudák "odejde". Takže mám jednoduchý přesun dat zajištěn.

Explorer mne neuchvátil, stáhla jsem Google. Další poznatky uvidíme časem, zatím vypadá, že vracet nebudu.

• vše

Se značkou Asus jsem spokojen... Tablet, počítač dokonce i telefon - spokojenost se všemi výrobky.

• vše

nejlepší značka!