Asus X553MA-SX284B

Windows 8.1

• , zakoupeno v EURONICS

• Cena, ASUS záruka
    • nevyrábí se již

Ideální poměr cena/výkon, zakoupil jsem jeden z posledních exemplářů tohoto zboží v ČR...

• , zakoupeno v OKAY.cz

• dobrej stroj

ok

• , zakoupeno v KASA.cz

• Velice příznivá cena, standardní PC s funkcemi, které běžně využívám pro kancelářskou práci. Slušná značka, čas ukáže životnost a spolehlivost.
    • Zatím bez jakýchkoliv problémů. Prostě funguje v rámci svých možností.

Pro běžnou práci, komunikaci a využití je tento notebook vhodný i dostatečný.

Operační systém
Windows 8.1

100% záruka spolehlivosti = v případě poruchy zařízení získáte zpět opravený notebook i částku, za kterou jste zařízení zakoupili. Bližší informace naleznete na https://asuspromotions.com/cz/cs/reliability/.

Univerzální notebook pro práci i volný čas. Dvoujádrový procesor Intel Celeron N2830 (2.16 až 2.41GHz); 4GB RAM (DDR3); 15.6" HD (1366x768 bodů) displej; 500GB HDD; DVD±RW/RAM mechanika; grafika Intel HD Graphics; rozhraní: Wi-Fi, Bluetooth, 2x USB (1x 3.0), kamera; operační systém Windows 8.1.

ASUS X553MA
Pod označením X553MA od společnosti ASUS se skrývají designově povedené a vysoce výkonné výpočetní nástroje. Ty vás navíc okouzlí celou řadou vlastností včetně bleskurychlého spuštění a integraci propracovaných audiovizuálních technologií v elegantním štíhlém kabátě. Notebooky se nezaleknou ani využití na cestách díky svým kompaktním rozměrům a robustnosti provedení.

Spuštění během dvou sekund spolu a exkluzivní audio SonicMaster
Kombinace moderních procesorů Intel a celá řady dalších technologií propůjčuje notebooků Asus řady X553MA výjimečnou schopnost probuzení z režimu spánku během dvou sekund a výdrž v tomto režimu po dobu až 11 kalendářních dní. Systém SonicMaster oproti tomu zajišťuje prvotřídní multimediální zážitek za pomoci integrovaného zvukového systému.

Ovládnutí systému pouhým dotykem a integrace rozhraní USB 3.0
Možnost dotykového ovládání jsme již zmiňovali, pojďme se ale na moderní vlastnosti notebooku podívat více zblízka. Za zmínku stojí též designové pojetí notebooku jako takového, nebo technologie Splendid pro maximálně věrohodné podání obrazu. Ale teď ještě malou poznámku k dotykovému ovládání. To je samozřejmě vícedotykové a navíc s podporou gest pro ještě snadnější ovládnutí nejen operačního systému, ale i celé řady dalších aplikací. Poslední zde zmiňovanou věcí je rozhraní USB specifikace 3.0, které potěší svou vysokou datovou propustností nejednoho uživatele.

Klíčové vlastnosti
Tento konkrétní model využívá dvoujádrový procesor Intel Celeron N2830. Ten pracuje na frekvenci 2.16GHz až 2.41GHz a je doplněn o 4GB operační paměti typu DDR3. Obrazová data pro 15.6" velký displej s HD (1366x768 obrazových bodů) rozlišením poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk a nechybí ani DVD±RW/RAM optická mechanika. Samozřejmě je notebook vybaven i celou řadou rozhraní. Nechybí ani bezdrátové Wi-Fi, stejně tak je notebook vybaven dvěma USB konektory včetně podpory specifikace 3.0 u jednoho z nich. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 8.1.

• , zakoupeno v EURONICS

• Cena, ASUS záruka
    • nevyrábí se již

• , zakoupeno v OKAY.cz

• dobrej stroj

ok

• , zakoupeno v KASA.cz

• Zatím bez jakýchkoliv problémů. Prostě funguje v rámci svých možností.

Pro běžnou práci, komunikaci a využití je tento notebook vhodný i dostatečný.

• Rychlost Procesoru
    • Dobrý Zvuk
    • Grafika
    • Málo možností ůprav hardwaru
    • těžko se dustává pod kryt
    • Originální systém od výrobce obsahuje spoustu crapwaru a je pomalý

Má Hodně kladů i záporů
    Já s ním spokojen jsem, ale až po mnohých hardwarových úpravách.

• +nvidia gtx 980
    • +intel i7 3770K
    • +5ghz
    • -nic super zestava

S Touto zeztavou rosjedete crisis 3 na ulta 60 snýmků sa zekundu
    a fšechny hry co budou vichazet na max settingz.
    tohle bych koupyl je to super seztava na hraný her
    a fsem doporucuji
    musyte mit hodne penez jinak sy to nekoupýte.

jzem dobrej cestynar
    Mám grafickou kartu nvidia gtx 980,intel 3770k
    kdys je tam K tak to muzete ztaktovat pres bioz.
    tohle je super usitecná recenze bz gramatyckich chib
    kdys se vám pod slovama objevi červena carka tak to znamena ze to je dobre napsane
    s cestyni mam 1 na vidsvecenye

Já jzem DENYS !!!!!
    Nazchledanou

nemusyte dekovat za tuto recenzy

a moje meno na steamu je roat to silver 1
    a umým dobre zeskladat komputeri
    takze sy me pak prydejte na steamu a ja vam ten komputer zeskladam. Samosrejme sdarma. Fakt to umym takze si me prydejte nebudete lytovad.

• výkon
    • vzhled
    • hlasitost
    • ovládání
    • funkce
    • jednoduchost

na velmi nízkou cenu velmi funkční a pro nenáročného uživatele velmi dostačující. Skvělý výkon, rychlost prostě skvělý počítač. Nikdo si nemůže stěžovat :)

• , zakoupeno v KASA.cz

• Velmi dobrý poměr cena-produkt-výkon.
    • Pro běžné užívání je notebook perfektní.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Spokojenost po všech stránkách. Kvalita převyšuje cenu.

Dobrá cena, velká paměť. Určitě bych si ho koupil znovu. Pro běžné používání je perfektní.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

doporučuji, za dobré peníze, dobrý pc

• NIC
    • ZNAČKA,SERVIS, ŘEŠENÍ REKLAMACE

Ráda bych se podělila se všemi o své zkušenosti se značkou asus a jejich servisem. Koupila jsem si notebook pořizovací cena 20000 nešel mi zvuk byl to špatný výrobek...stane se...mám ještě od této značky tablet od první chvíle co jsem si ho koupila blbnul dotyk na displeji po údajné opravě se mi začal sám od sebe vypínat na to mi bylo řečeno ze servisu že zařízení je naprosto v pořádku a reklamace mi nebyla uznána. Pokud přemýšlíte o této značce koukněte se raději po jiné.