Asus X552MJ-SX006H

• , zakoupeno v Nextcomp

• Hezký design
    • Zatím splňuje veškeré moje požadavky
    • Ťukání tlačítek touchpadu je hlasité

S produktem pracuji asi deset dní a neobjevila jsem žádné důležité nedostatky, dobře se s ním pracuje

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jede :D
    • Není pro mě :D

Pohodička

• , zakoupeno v Mironet.cz

Operační systém
Windows 8.1

Jednou z řad univerzálních notebooků je i řada s označením X552 od společnosti ASUS. Notebooky spadající do této kategorie se honosí univerzálností použití, tedy nejen doma či v kanceláři, ale například i na cestách. Vždy a všude se osvědčí zrychleným startem v kombinaci s prodlouženou dobou výdrže v režimu spánku. Moderně pojaté je též ovládání, kde použitý touchpad s inteligentním vícedotykovým ovládáním a podporou gest. Aby toho nebylo máje je v notebooku integrována též technologie SonicMaster pro maximální hudební prožitek.

Spuštění během dvou sekund spolu a exkluzivní audio SonicMaster
Kombinace moderních procesorů Intel a celá řady dalších technologií propůjčuje notebooků Asus řady X552 výjimečnou schopnost probuzení z režimu spánku během dvou sekund a výdrž v tomto režimu po dobu až 11 kalendářních dní. Systém SonicMaster oproti tomu zajišťuje prvotřídní multimediální zážitek za pomoci integrovaného zvukového systému.

Intuitivní ovládnutí systému a integrace rozhraní USB 3.0
Možnost snadného ovládání jsme již zmiňovali, pojďme se ale na moderní vlastnosti notebooku podívat více zblízka. Za zmínku stojí též designové pojetí notebooku jako takového, nebo technologie Splendid pro maximálně věrohodné podání obrazu. Ale teď ještě malou poznámku k ovládání. Použitý touchpad je samozřejmě vícedotykový a navíc s podporou gest pro ještě snadnější ovládnutí nejen operačního systému, ale i celé řady dalších aplikací. Poslední zde zmiňovanou věcí je rozhraní USB specifikace 3.0, které potěší svou vysokou datovou propustností nejednoho uživatele.

• , zakoupeno v Nextcomp

• Hezký design
    • Zatím splňuje veškeré moje požadavky
    • Ťukání tlačítek touchpadu je hlasité

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jede :D
    • Není pro mě :D

Pohodička

• kupovaný na takove lehke hraní rozjede i nekdy težší hry
    • Zvuk a klávesnice 2 USB

Notas mam mesíc a zatím bez poruch

• paměť zařízení
    • poměrně nekvalitní materiál
    • klávesnice se prohýbá

Notebook mám druhý týden. Zaujal mě poměr cena/ výkon.
    Po každodenním používání mi ale přijde, jako průměrný notebook.
    Bojím se, aby z něj nezačaly upadávat kousky plastů, které, jak se mi zdá, nedostatečně drží.
    Několikrát se mi už stalo, že se sekl a nereagoval, až po vyjmutí baterky.
    Co mě taky zaskočilo, je, že klávesnice se při psaní celkem dost prohýbá.
    Jinak pro uživatele, který potřebuje notebook jen pro internet, filmy a dokumenty, je celkem dostačující.
    Myslím si, že za cenu 10 000 se dá najít určitě lepší, např. lenovo.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• , zakoupeno v Alza.cz

• Je skvely jsem spokojena vybrala jsem dobre
    • neni proti opravdu jsem spokojena

Jsem velice spokojena a doporucim dal

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena výkon
    • nevim

koupila jsem dceři ke školním pracem, naprosto dostačující

• , zakoupeno v EURONICS

• cenově dostupný
    • slušně vybavený

Kupováno pro babičku co jede on-line hry, a net + sem tam film, zatím jsem nezjistila žádný problém kromě zvuku na skypu, ale to asi bude mezi židlí a klávesnicí :)
    WIN 10 bez problému nainstalován (původně koupeno s W8 a ihned po spuštění doinstalován W10)

• , zakoupeno v KASA.cz

ok