Asus TP200SA-FV0130T

• , zakoupeno v Alza.cz

• Elegantní vzhled.
    • Dlouhá výdrž baterie.
    • Slušné zpracování.
    • Slušný výkon . Zvládá i WoT Blitz.
    • Malý disk.
    • Horší otvírání.
    • Na tmavě modré verzi jdou vidět otisky.

Potřeboval jsem něco do nemocnice a tak jsem se dlouho po něčem poohlížel a tento krasavec mi padl do oka. Jeho největším kladem je jeho vzhled a mobilita a rovněž nemohu zapomenout na velmi slušnou výdrž baterie a kapacitu RAM paměti. Musím říci, že mě také mile překvapil display a jeho podání barev. nic takového jsem nečekal. Největším mínusem je kapacita vnitřní paměti. myslím, že v této cenové kategorii by si klidně zasloužil i 128GB paměti. Jste hold nuceni investovat a dokoupit si paměťovou kartu a nebo externí disk. Po výkonové stránce si nemohu stěžovat. Laptop zvládá i WoT blitz. Asus mohl také lépe vyřešit otevírání laptopu úzkým výřezem ve předu laptopu. Tmavě modrá verze, kterou jsem si vybral na sobě zachytává otisky prstů, ale to je už moje chyba. Hold když máte rádi modrou barvu. Z praktičnosti doporučuji spíše stříbrnou.
    Nelze od něj ale očekávat, že vám plně nahradí Váš stolní PC a nebo kvalitní laptop, ale na cesty bude skvělý. Celkově musím říci, že jsem s ním velice spokojen a že naplnil mé očekávání. Až na tu kapacitu EMMC paměti. No hold musel jsem jí doplnit kartou 128GB.

Operační systém
Barva
modré

Označenie: - part number: TP200SA-FV0130T

Modelový rad: - ASUS Transformer Book Flip TP200SA

Operačný systém: - Microsoft Windows 10 (64bit)

Procesor: - Intel Quad-Core Pentium N3700 Processor, 1.6 GHz(2M Cache, up to 2.4 GHz)

Operačná pamäť (RAM): - 4GB On board memory

Ovládanie: - CZ/SK klávesnica, Chiclet Keyboard

Rozhranie:

• 1x USB 2.0
  • 1x USB 3.0
  • 1x USB3.1 Type C (gen 1)
  • 1x micro HDMI

Rozmery a hmotnosť:

• 29.7(W) x 20.1(D) x 1.84 ~ 1.85 (H) cm
  • 1.2 kg

1zákazník doporučuje produkt
  • Hledáte co nejlepší notebook do 10 000 korun? Model Asus TP200SA-FV0130T je součástí výběru těch nejlepších notebooků v ...

Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz

• , zakoupeno v Alza.cz

• Elegantní vzhled.
    • Dlouhá výdrž baterie.
    • Slušné zpracování.
    • Slušný výkon . Zvládá i WoT Blitz.
    • Malý disk.
    • Horší otvírání.
    • Na tmavě modré verzi jdou vidět otisky.