Asus F540LA-DM022T

Operační systém
Windows 10 Home

• , zakoupeno v Electro World

• -dostatečný výkon při poměrně malé spotřebě a produkci tepla díky procesoru intel i3
    • -kvalitní dílenské zpracování
    • -Full HD display s LED podsvícením (ačkoliv pozorovací úhly jsou horší, mě to nevadí)
    • -Windows 10 x64
    • -skvělý touchpad, bál jsem se toho protože na touchpady nejsem zvyklý, ale tento je poměrně velký a krásně citlivý, stačí opravdu jemné doteky a reaguje jak má, podpora gest více prsty je také super
    • -klávesnice je pohodlná na psaní, má i numpad, takže spokojenost.
    • -zvuk reproduktorů je a oprvdu velmi dobré kvlitativní úrovni, byl jsem dost překapen. Technologice SonicMaster není jen reklamní slogan.
    • -Bluetooth 4.0
    • -někomu by mohly vadit horší pozorovací úhly displaye, stačí mírný odklon od ideálního úhlu a je hned vidět degradace barvy, nejvíce je to poznat u černé barvy a tmavších scén, pokud člověk ale na NB bude koukat sám a jde mu spíše o internet, kancelářskou práci tak je to bez pro mě bez problémů, na filmy je to také OK i když ta černá (není černá) by někomu mohla vadit, ale v této cenové kategorii je lepší pro mě Full HD než lepší display s menším rozlišením.
    • -někomu by mohlo vadit, že NB nemá indikaci zapnutí kláves Caps-lock a Num-lock, a indikace práce HDD. Toto se dá snadno nahradit softwarem, který toto zobrazuje v systémové liště, takže za mně není problém.
    • -pouze 3-článková baterie, při sledování videa a větším zatížení procesoru jde baterka docela rychle dolů (výdrž kolem 3 hodin), pokud ale pracujete jen v Office občas internet, je doba něco mezi 4-5 hodin, podle nastavení jasu displaye a zapnutých bezdrátových technologií
    • -v balení chybí česká návod, je tam pouze stručný popis. Po zapunutí notebooku a nalezení návodu na stránkách výrobce jsem se dočetl, že před prvním spuštění je třeba baterku nabíjet 3 hodiny, což jsem kvůli absenci návodu samozřejmě neudělal, ale problém to snad není (ukáže čas)
    • -baterie je integrovaná uvnitř notebooku, tudíž její případné vyjmut je nutné provést pouze v servisu

Dlouho jsem vybíral notebook s Full HD displayem, core i3 procesorem a min 4 GB RAM v ceně, která se bude pohybovat kolem 12tis. Notebook jsem hledal hlavně na práci v Office mimo kancelář, e-maily a brouzdání na internetu s občasným využitím i pro sledování videa, filmů a hraní starších her. Tento notebook předčil moje očekávání, bál jsem se slabšího dílenského zpracování, horšího zvuku a slabého výkonu, tento notebook mě naštěstí ale mile překvapil a jsem s ním velmi spokojen. Po 14-ti dnech denního používání ho mohu doporučit s výše zmíněnými poznámkami.

Operační systém
Windows 10 Home

Notebook řady ASUS F540LA zaujme pohlednou konstrukcí v čokoládové černé barvě, která vyhoví i náročným požadavkům na design. Pod povrchem se ukrývají zajímavé komponenty navržené pro běžnou práci i zábavu, ať už notebook používáte doma, nebo na cestách. Skvělou výkon odvádí pokročilý procesor Intel Core i3 a integrovaná grafika, která přenáší obraz na Full HD displej. Notebook běží na novém operačním systému Windows 10.

1zákazník doporučuje produkt

Zboží vracíme

• , zakoupeno v Electro World

• -kvalitní dílenské zpracování
    • -Windows 10 x64
    • -klávesnice je pohodlná na psaní, má i numpad, takže spokojenost.
    • -Bluetooth 4.0

• Notebook Asus F540LA-DM022T je jedním z nejlepších notebooků v poměru cena / výkon do 12 000 korun. Proč je tomu tak a j...

Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz