Apple MacBook Pro MGXA2CZ/A

SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0

• , zakoupeno v iSTYLE.cz

• Rychlost, Váha, OSX, Rozlišení
    • Rámečky displeje by mohly být menší

Macbook funguje jak má.
    Za absenci force touche oproti modelu 2015 cena nižší o 13000kč.. jasná volba.
    Mohu všem doporučit, báječně se na něm píše, vydrží 8hodin běhu a při klasické práci : safari, word, film neni chlazení vůbec slyšet.
    Testování her :
    GTA V v bootcampu na střední detaily s rozlišením 1650x1050
    Mafia 2 v osx na vysoké detaily s rozlišením 1650x1050
    Crysis 3 v bootcampu na střední až vysoké detaily s rozlišením 1650x1050

všechny hry fungují na 100% bez lagů, jediný problem s hrama je úložiště. 256GB disk jsem rozdělil na 110gb boot camp a 140gb osx a po nainstalování všeho potřebneho mám na osx 85GB volných a na boot campu 80gb (bez her)

Operační systém
SSD
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0)
Počet USB 2.0
Barva
stříbrné
Výdrž baterie
8 hodin

Při navrhování MacBooku Pro s Retina displejem jsme začali na nepopsaném listu papíru. To nám dalo svobodu představit si něco radikálního, něco zcela odlišného. Notebook tak tenký, lehký a přitom výkonný. Notebook navržený pro budoucnost, ale připravený k použití už dnes.

Přestože je neuvěřitelně tenký a lehký, je MacBook Pro s Retina displejem také neuvěřitelně výkonný. K dosažení všech těchto kvalit v jediné konstrukci bylo třeba nekompromisní soustředění spolu s odvahou dělat troufalá rozhodnutí. Každý milimetr byl navržen, zkonstruován, vyroben a sestaven podle nejpřísnějších výkonových standardů. Neskladné starší technologie jako rotující pevný disk nebo optická jednotka ustoupily novějším, výkonnějším – například flashovému úložišti na sběrnici PCIe. To je mnohem rychlejší a daleko spolehlivější než tradiční pevný disk. A zabírá o 90 procent méně místa. Právě proto je MacBook Pro nejen extrémně schopný, ale také extrémně přenosný.

Retina displej je průlomový – z každého úhlu pohledu. Posunuli jsme technologické hranice a vytvořili tak vysokou hustotu pixelů, abyste vše viděli dokonale ostře a veškeré úpravy mohli dělat s vrcholnou přesností. Nejenže je to displej s ohromně vysokým rozlišením. Jeho konstrukce je na takovém stupni integrace a montážního provedení, jaký nebyl nikdy dříve možný. Retina displej se neskrývá za vrstvou skla – sám je sklem. Což znamená, že získáte všechny výhody špičkového displeje – živé barvy, vysoký kontrast a široké zorné úhly – s minimem odlesků. Takže víc uvidíte a méně vás toho bude rozptylovat od práce.

Každý detail MacBooku Pro s Retina displejem jsme navrhli s důrazem na výkon. Celou vnitřní konstrukci jsme od samého počátku vyvíjeli pro ty nejlepší vysoce výkonné komponenty: nejmodernější procesory, grafiku, úložiště a paměť. A přestože je v tak tenkém designu koncentrovaná tak enormní síla, podařilo se nám u 13palcového modelu dosáhnout výdrže na baterii celých devět hodin a u 15palcového modelu osm hodin.2 Také jsme našli způsob, jak integrovat nejkvalitnější reproduktory, jaké jsme kdy pro notebook navrhli. Zkonstruovali jsme i nový chladicí systém, který do notebooku přivádí vzduch ze tří stran. Každý z těchto prvků je sám o sobě úžasným úspěchem. Ovšem společně dělají z MacBooku Pro nejvyspělejší notebook na světě.

Při navrhování MacBooku Pro s Retina displejem jsme se znovu zamysleli nad tím, jaké porty patří na vysoce výkonný notebook. 13palcový i 15palcový model používají nejvyspělejší technologie vstupních a výstupních rozhraní na trhu. Jsou to první notebooky v historii se dvěma porty Thunderbolt 2, dvěma porty USB 3 a portem HDMI. Flexibilně tak umožňují připojit několik externích displejů, HD televizi a další vysoce výkonná zařízení. Bez tradiční optické jednotky je na obou stranách notebooku dost místa pro praktické umístění portů. Jeho štíhlou, hladkou konstrukci doplňuje tenký napájecí port MagSafe 2. Takže si tento notebook můžete vzít kamkoli. A budete připraveni na cokoli.

MacBook Pro s Retina displejem je výsledkem obsesivního soustředění na detail. Návrháři a konstruktéři společnosti Apple úzce spolupracovali na výrobě každé jednotlivé součástky – větráčků, průduchů, reproduktorů, mikrofonů s potlačováním hluku, šroubků, dokonce i na zpracování vybrání pro palec. Se vším se počítalo a nic nebylo přehlédnuto. Protože u tak vyspělého notebooku se počítá každý nanometr.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v iSTYLE.cz

• Rychlost, Váha, OSX, Rozlišení
    • Rámečky displeje by mohly být menší

Macbook funguje jak má.
    Za absenci force touche oproti modelu 2015 cena nižší o 13000kč.. jasná volba.
    Testování her :
    GTA V v bootcampu na střední detaily s rozlišením 1650x1050
    Mafia 2 v osx na vysoké detaily s rozlišením 1650x1050
    Crysis 3 v bootcampu na střední až vysoké detaily s rozlišením 1650x1050

• používam ho na míchání malty či vajec
    • mám z nich postavený dům ale kus mi spad na kočku a je mrtvá ale nebyla moje
    • manželka je taky mrtvá ale nebyla moje
    • Nic jen to že když spadne z letadla tak to nepřežije
    • Na slunci je samovznětliví
    • Slitina Ariditu může za 25 tunovou hmotnost

Telefon je velmi krátky na dosah bateria ktera tam nebila
    Baterie stojí dalšich 180 tisíc ale to není problem tata kopí
    nabíječka nenabíjí