Apple MacBook Air MD761CZ/B

• Podsvícená klávesnice
    • iOS
    • Odezva
    • Bez numerické klávesnice

Macbook splnil moje očekávání. Samozřejmě si ještě musím odvyknout windows, ale rozhodně to za to stojí. Jako původní odpůrce applu musím hned po iPhone uznat, že stojí za to si připlatit a koupit si sešlapaný stroj, který Vás nezklame.

• , zakoupeno v Alza.cz

• zkrátka Apple

Operační systém
macOS

Přehled:

Baterie na celý den.

Na 13,3 palcovém MacBooku Air si můžete na baterii prohlížet web nebo sledovat filmy z iTunes až 9 hodin. A 13palcový model vám vydrží neuvěřitelných 12 hodin.2

Procesory a grafika Intel čtvrté generace.

Díky procesorům Intel Core čtvrté generace a grafice Intel HD Graphics 5000 se i náročné výpočetní úlohy zvládají snáz. Ať upravujete fotky, pilujete prezentaci nebo jen procházíte web, všechno jde rychleji.

Rychlé čistě flashové úložiště. Až 512 GB

• výdrž (12 hodin)
    • váha (ani nejde v batohu cítit :))
    • rychlé nabití (zhruba hodina)
    • svižný systém
    • klávesové zkratky
    • kvalitní provedení
    • podsvícená klávesnice
    • funkce diktování a předčítání textu
    • jde otevřít i jednou rukou, bez nutnosti držet spodní stranu
    • hliník se lehce poškrábe či ťukne
    • je třeba si chvíli zvykat při přechodu z windowsů
    • i přes pogumované podložky na spodní straně klouže po stole

Dříve jsem nechápala, co na Macboocích kdo vidí, že je to jen předražený krám, kde se platí za značku. Když mi jej však ukázal kamarád, věděla jsem, že nechci nic jiného. Tak precizní zpracování, rychlost systému v kombinaci s používáním klávesových zkratek u jiných notebooků nenajdete - a věřte, že jsem hledala :). Konečně jsem si jej mohla dovolit koupit a neměnila bych. Notebook neztrácí tolik na hodnotě jako konkurenční značky a také má v sobě jistou osobitost - u mě je to jistá pokora k genialitě Jobse. Nosím ho sebou každý den a pracuji na něm okolo 7 hodin denně. Má spoustu užitečných funkcí, a každý den stále objevuji nové a nové - např. předčítání textu a diktování je i v českém jazyce perfektní. Shrnuto a podtrženo - jiný bych už nechtěla! :)

• V segmentu malých a lehkých počítačů na cestování patří konstrukčně MacBook Air od Applu na špičku. Jak se mu daří v jin...

Zobrazit celou recenzi na www.zive.cz

• Osobně mohu říct, že mi Apple vyrazil novým MacBook Air dech a ještě nikdy jsme neměl počítač a to ani za těch posledníc...

Zobrazit celou recenzi na www.letemsvetemapplem.eu

• , zakoupeno v CZC.cz

• Odezva
    • Bez numerické klávesnice

• , zakoupeno v Alza.cz

• zkrátka Apple

• lehký, tenký, dobře přenosný, rychlý, úžasná grafika, krásný design, když je zapnutý na poloviční jas vydrží kolem 10-12 hodin, nabíjí se asi necelou hodinku - když je úplně vybitý, na klávesnici se výborně píše, webcamera má výborné rozlišení, podsvícení klávesnice se dá zesílit nebo zeslabit, reprodukce zvuku je opravdu vynikající (nemůžu si ji vynachválit) s tímto produktem nemůžu být více spokojená
    • chvíli mi trvalo než jsem si na iOS zvykla, jestli přecházíte z Windowsu, tak se musíte pár novýh věcí např. klávesových zkratek doučit, povrch se někdy špatně čistí

S tímto produktem jsem opravdu spokojená, mám ho už půl roku a využívám ho asi průměrně 6 hodin denně. Investovat do Macu se vyplatí, dostanete špičkový design a výkon. Zjistíte, že každá maličkost na tomto výrobku je velmi promyšlená. Doufám, že když si MacBook Air 13,3" koupít budete spokojeni tak jako já. Hodnotím velmi kladně.